Антропоид (вбивство Гейдріха)

Модератор: Global Moderators

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Антропоид (вбивство Гейдріха)

Повідомлення Adam » 06 лютого 2017 15:29

Зображення

Антропоид (2016)
Anthropoid

Продолжительность: 120 мин.
Жанр: Триллер, Военный, Биография, Исторический.
Страна: Великобритания, Чехия, Франция.
Слоган: "Resistance Has a Code Name".
Режиссер: Шон Эллис.
Сценарий: Шон Эллис, Энтони Фревин ... »

Картина рассказывает о ликвидации в годы Второй мировой войны одного из самых зловещих нацистских преступников, начальника Главного управления имперской безопасности третьего рейха Рейнхарда Гейдриха, который при жизни получил прозвище «Пражский мясник».

https://my-hit.org/film/419259/

Підготовка та проведення атентату показані поганеько — я коливався чи поставити фільму "6" або навіть"5". Несподівано останній епізод з викриттям та знешкодженням диверсантів виявився дуже потужним! Тому 8/10! Ще б якось показали, що диверсанти точили опір цілих сім годин!
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Pafchak
Member
Member

Re: Антропоид (вбивство Гейдріха)

Повідомлення Pafchak » 06 лютого 2017 20:01

Ага, англійські імперіялісти заслали парашутистів (ніби, чехів-еміґрантів), ті вчинили атентат на рейс-протектора Чех/Богемії і Морав (не знаю, в якій−чеській чи англійській військовій формі, як військові диверсанти чи взагалі в цивільній формі, як ”партизани”) далі ще ховались мало не церковному приміщенні, а в результаті (за переховування/ сприяння) місцевих жителів ще й строго покарали (окремо дорослих мужчині і жінок/дітей, по законах воєнного часу, звичайно)…

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 07 лютого 2017 09:38

Pafchak написав:не знаю

Це все, що про вас треба знати!
Зображення

Pafchak
Member
Member

Повідомлення Pafchak » 07 лютого 2017 19:00

Мене можна ”не знати”, але щоб ґрунтовно судити про цю подію, ось що треба знати. То що, наші воєнспеци внесуть ясність (але ж не на підставі цього фабулярного/художнього фільму!) в немаловажну обставину: в якій насправді (військовій? чи ні ) формі були вбивці рейхс-протектора Богемії і Моравії Гейдріха в 1942 р. ?

Pafchak
Member
Member

Повідомлення Pafchak » 07 лютого 2017 20:44

А взагалі, то з цим атентаом (на Гейдріха) є певна проблематика:
А) Якщо Чехія, офіційно, не вступила в другу світову війну, то яким правом вони (еміграційний уряд в Лондоні) його здійснили ?
Б) Теж невідомо про існування якогось серйозного ”руху опору” в протектораті (пізніше Словацьке повстання- не в рахунок, бо відбувалось в незалежній Словаччині аж в 1944р.; теж не рахунок Празьке повстання, що відбулось аж весною 1945р.)
В) Чи була якась офіційна заява про здійснений атентат лондонського (якого- чеського чи британського уряду), де б вони взяли відповідальність на себе?
Виходячи з цих обставин я й роблю висновок, що бідних місцевих жителів й підставили їх заморські емігрантські ”керівники” під нацистські (ясно, що жорстокі) репресаліїї…
Чи показано ці обставини в фільмі ?...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 07 лютого 2017 21:07

Відповіді на всі питання є у фільмі. Але я розумію, що переконати ОСОБИСТО ВАС не є можливим, оскількі враження вже зформовані під впливом невідомо чого.
Зображення

Pafchak
Member
Member

Повідомлення Pafchak » 07 лютого 2017 22:09

Ну, якщо ”Відповіді на всі питання є у фільмі”, то я замовкаю (але свої ПЕРЕКОНАННЯ залишаю за собою!). Оскільки я, власне, поки що й … не дивився цього фільму, тож доводиться вірити на слово.
Дякую за розмову.

Повернутись до XX століття та сучасність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість