Темні часи (2017) - Черчіль стає прем'єром

Модератор: Global Moderators

Erelion
Member
Member

Темні часи (2017) - Черчіль стає прем'єром

Повідомлення Erelion » 01 лютого 2018 23:56

Праві ті, хто радив дивитися цей фільм у "тандемі" з "Дюнекорком" - вони чудово доповнюють один одного, аж до тиражування того самого міфа, що вирішальну роль у евакуації зіграли мобілізовані цивільні баркаси. І це мабуть єдина суттєвий недолік фільму.

Також праві ті, хто писав, що цей фільм багато в чому перегукується з ситуацією в Україні. Нам ще, думаю, доведеться зробити вибір, який стояв перед британцями і їх елітами тоді - що краще "Я - президент миру" і "Наша мета - мир" чи "Я можу пообіцяти вам тільки тяжку працю, кров і піт... Ми будемо воювати на суші, у повітрі і на морі" і "Наша мета - мир через перемогу, як запоруку нашого існування". Черчіль свій вибір зробив...

Хоч у фільмі майже немає якогось екшену, діалоги не набридають - "відчуття нерву" режисер тримає як годиться і періодично оживляє глядача дрібними комічними ситуаціями.

Доречі, хто дивився - тільки мені одному фільмовий лорд Галіфакс - і манерою поведінки, і зовнішністю і політичною лінією нагадав Медведчука? :D

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Темні часи (2017) - Черчіль стає прем'єром

Повідомлення Adam » 09 травня 2018 22:26

Мені фільм здався доволі нудним. Але дуже підробно розповів про приход Черчіля до влади. 5/10

https://kinoprostir.com/voyennyj/temni-chasy-2017.html
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Pafchak
Member
Member

Re: Темні часи (2017) - Черчіль стає прем'єром

Повідомлення Pafchak » 12 травня 2018 10:20

До речі, підводячи риску, про ”англійського бульдога”-Черчіля:
це людина, що виграла для Великобританії Другу світову війну, але ж … просрала для неї (і для світу!) Британську імперію!
P.S. Я вже цю тезу висловлював на Форумі, але ніхто її так і не заперечив…

Повернутись до XX століття та сучасність

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість