Волинь-1943. Про комплекс жертви з чистим сумлінням

Модератор: Global Moderators

галичанин-скоморох
Member
Member

Re: Волинь-1943. Про комплекс жертви з чистим сумлінням

Повідомлення галичанин-скоморох » 30 липня 2013 21:38

Случ написав:Живу серед поляків і в мене не викликає сумніву цей документ, Це їх "почерк"...

В 2013р. в місцевості, де поляків абсолютна більшість- так.
В 1940р в місцевостях, де поляків, причому вже "просіяних" через всі можливі сита, більшість хіба цифрова(значна к-ть т.з. польської шляхти знало "по польскему" кілька десятків слів- я вже написав.

Случ написав:Треба розуміти сенс цих дій

Сенс уявний- "показати польськість"
Реальний- засвітитися. Див. Р3

Случ написав:намагалися показати польськість Західної України радянським чиновникам.

Точно!
Мало перетлумили!
Мало вивезли до білих ведмедів!
Вивозьте ще! Ось ми! Ми не ховаємся! Конспірація нам не потрібна!

Ось такий сенс я розумію.

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 31 липня 2013 01:03

галичанин-скоморох написав:В 1940р в місцевостях, де поляків, причому вже "просіяних" через всі можливі сита, більшість хіба цифрова(значна к-ть т.з. польської шляхти знало "по польскему" кілька десятків слів- я вже написав.

Думаю що в документі йдеться про польські скупчення (міста)
галичанин-скоморох написав:Сенс уявний- "показати польськість"
Реальний- засвітитися. Див. Р3

А що тут світитись? Поляки і не ховалися.

галичанин-скоморох написав:Точно!
Мало перетлумили!
Мало вивезли до білих ведмедів!
Вивозьте ще! Ось ми! Ми не ховаємся! Конспірація нам не потрібна!

Ось такий сенс я розумію.

Ще раз. Поляки зі своєю польськістю не ховалися. Навпаки, намагалися максимально її експонувати.
Зображення

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 31 липня 2013 01:47

Случ написав:Програма "Особливий погляд" про події на Волині
http://www.youtube.com/watch?v=7uhPg9wB2oY

Зверніть увагу на коментар під цим відео:

apxat16 2 тжн. тому

Информационная война против Украины продолжается. С польской стороны она стала раздуваться с тех пор, как Россия уничтожила Леха Качиньского и его правительство, и власть в Польше перешла к российским марионеткам Комаровскому и Туску. С другой стороны, в Украине власть захватил жыдо-кацапский кагал под названием "партия регионов", который ненавидит украинцев и Украину не меньше, чем польские экстремисты. В таких условиях о какой победе в информационной войне может идти речь?
· 52

Цей коментар набрав 52 голоси. Таке враження, що українці дуже успішно зомбовані. Партія Леха і Ярослава Качиньских "право і справедливість" сама радикальна і антиукраїнська в польському сеймі. Це оплот "кресовяків", "АК-овців" і їм подібних. Проекти цієї партії, що до "Волинської трагедії", були самі радикальні. Хтось постійно ліпить нам їх у "друзі", "адвокати України"......з них вийдуть, щонайменше, - "прокурори України". Партія Туска (громадська платформа) запропонувала самий поміркований проект, порівняно з іншими партіями, хоч і він також антиукраїнський... Звідки береться в Україні таке перекручене розуміння Польської політичної сцени ?
Зображення

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 22 серпня 2013 16:31

Случ написав: Звідки береться в Україні таке перекручене розуміння Польської політичної сцени ?

Ризикну припустити, що із принципу "ворог мого ворога". Партія Качинського головним чином була антиросійською, на відміну від "проросійського" (чи без лапок?) Туска.
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

Slav
Member
Member

Повідомлення Slav » 30 серпня 2013 19:59

Цікавий коментар під статею:

Василь (Ukraine)
Не схвалюю ініціативи, по всяким там демонтажам. Та все ж, поділюсь власним досвідом. Минулого року, мав нагоду зі своїми друзями поляками побувати на екскурсії на личаківському цвинтарі. Так от, пан який там був, в капличці присвяченій польським орлятам, і репрезентував польське товариство у Львові, перепитав чи всі тут поляки, група була 8 людей, я як один українець скромно промовчав. Більшість сказала, що так.
Тоді той пан почав розмову, про окупацію москвою а зараз українцями кресових східних земель. Про те, що і на цих теренах обов'язково буде Польща, і їх товариство проводить цю роботу... а в чому я так і не зрозумів. Далі він розповів як важко живеться у Львові полякам, серед українців, і тих хто замордував орлят, бо то бандити, і кровожерливі вбивці. Чесно кажучи, мені такі речі було чути дуже не приємно... Після такої от імпровізованої екскурсії, друзі поляки переді мною вибачились, і запевнили, що вони так не думають, їм я повірив. Але коли, тебе де факто називають невігласом і злочинцем, бандитом лише тому що ти українець, це сутність багатьох етнічних поляків особливо старшого покоління. Шкода, що мільйони живуть, стереотипами і пережитками минулого, і це стосується як українців так і поляків.
14:28, 09.08.2013 | відповісти | Цитувати | поскаржитись | подобається(0)

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... omeComAnch
Ivan Katchanovski is a falsifier of the Maidan massacre in Ukraine and contemporary history of Ukraine :
http://ivan-katchanovski.blogspot.com/

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 31 серпня 2013 01:01

Slav написав:Цікавий коментар під статею:

Василь (Ukraine)
Не схвалюю ініціативи, по всяким там демонтажам. Та все ж, поділюсь власним досвідом. Минулого року, мав нагоду зі своїми друзями поляками побувати на екскурсії на личаківському цвинтарі. Так от, пан який там був, в капличці присвяченій польським орлятам, і репрезентував польське товариство у Львові, перепитав чи всі тут поляки, група була 8 людей, я як один українець скромно промовчав. Більшість сказала, що так.
Тоді той пан почав розмову, про окупацію москвою а зараз українцями кресових східних земель. Про те, що і на цих теренах обов'язково буде Польща, і їх товариство проводить цю роботу... а в чому я так і не зрозумів. Далі він розповів як важко живеться у Львові полякам, серед українців, і тих хто замордував орлят, бо то бандити, і кровожерливі вбивці. Чесно кажучи, мені такі речі було чути дуже не приємно... Після такої от імпровізованої екскурсії, друзі поляки переді мною вибачились, і запевнили, що вони так не думають, їм я повірив. Але коли, тебе де факто називають невігласом і злочинцем, бандитом лише тому що ти українець, це сутність багатьох етнічних поляків особливо старшого покоління. Шкода, що мільйони живуть, стереотипами і пережитками минулого, і це стосується як українців так і поляків.
14:28, 09.08.2013 | відповісти | Цитувати | поскаржитись | подобається(0)

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... omeComAnch

На щастя, в Україні до поляків почали придивлятися. Українці побачать багато "цікавих" речей...
Зображення

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 31 серпня 2013 01:36

Ця історія мені дещо нагадала:

Того літа, мій знайомий поляк, захотів відвідати Україну. Питав мене, чи варто і чи не вкрадуть йому там машину. Кажу що варто, а машину не вкрадуть. Сам їжджу. Поїхав, але авто залишив на платній стоянці, десь біля кордону. Купив туристичну путівку автобусом у Львів і Карпати, та й поїхав. Вернувся з подорожі і мало не вибачається. Що сталося? Каже, екскурсовод постійно "поливав брудом" українців: "Львів то не Україна", ""креси" окуповані українськими бидлом", "наша земля ще вернеться до "мацєжи"" і тому подібне ... ось так то....
Зображення

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 03 вересня 2013 13:25

Случ написав:Ця історія мені дещо нагадала:

Того літа, мій знайомий поляк, захотів відвідати Україну. Питав мене, чи варто і чи не вкрадуть йому там машину. Кажу що варто, а машину не вкрадуть. Сам їжджу. Поїхав, але авто залишив на платній стоянці, десь біля кордону. Купив туристичну путівку автобусом у Львів і Карпати, та й поїхав. Вернувся з подорожі і мало не вибачається. Що сталося? Каже, екскурсовод постійно "поливав брудом" українців: "Львів то не Україна", ""креси" окуповані українськими бидлом", "наша земля ще вернеться до "мацєжи"" і тому подібне ... ось так то....

Ну але Ваш знайомий так не думав -- вже видно, що поляки різні. Звичайно, була б адекватна українська влада, таких екскурсоводів виявляли б і позбавляли ліцензії (чи, якщо вони громадяни Польщі, забороняли в'їзд)
Критичний розбір аргументів на користь нового датування Св. Софії: http://www.spadshina.org.ua/File/Sophia2.pdf

галичанин-скоморох
Member
Member

Повідомлення галичанин-скоморох » 03 вересня 2013 23:52

Михайло написав: таких екскурсоводів виявляли б і позбавляли ліцензії (чи, якщо вони громадяни Польщі, забороняли в'їзд)

Та й за що? Він співає, як уміє!( Що йому дали-те й розказує).
Він же не історик, не краєзнавець- звідки йому знати.

Добираючись попутними до урочища Червоне(екс-Червоногород) я проголосував(в потертому флектарі і берцях з польовою сумкою і камерою) і попав в розкішний автобус з польськими школярами, який їхав туди ж. Послухав гіда і всунув кілька реплік.Далі десь 15хв. я думав, що мене принаймі викинуть, якщо не приб'ють. Потім екскурсовод хвилин 20 добросовісно перекладав на польську історію Червоногорода- 45р. Далі мені прийшлося повторювати те ж на місцевості. В кінці ми компанією перекусили і гід запросив мене їхати з ними в Язловець і Бучач. Моя екскурсія закінчилася в Кошилівцях(Трипілля)-далі мені було потрібно звертати. Ні гід, ні діти нічого не знали ні про Кошилівці, ні про Слобідку- прийшлося шкрябати з пам'яті. Але гід добросовісно записав мої рації на диктофон, потім зв'язався зі мною в НЕТі- чи правильно розшифрував. Чи щиро він дякував- не знаю, але дякував не раз.
Ні діти ні гіди(їх 2) ні водії не були потомками переселенців з Кресів- чиста дошка, пиши,що хочеш.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 18 грудня 2014 09:47

Порошенко попросил прощения у поляков за Волынскую трагедию

17 декабря 2014, 21:28

Президент Украины Петр Порошенко во время своего выступления перед депутатами парламента Польши вспомнил о трагических страницах общей истории во время Второй мировой войны и первых послевоенных лет.

"Наши народы прошли вместе тысячелетний путь - сложный и часто трагический. Мы жили вместе в больших империях, которые исчезали, оставляя нам в наследство недоразумения и раздор", - заявил президент, которого цитирует его пресс-служба.

Порошенко вспомнил слова Президента Польши Бронислава Коморовского о том, что даже самое драматическое прошлое не должно разделять наши страны.

"Нас вдохновляют мысли предстоятелей наших церквей, которые о трагических страницах общей истории во время Второй мировой войны и первых послевоенных лет советуют говорить с большой мудростью: "Прощаем и просим прощения", - сказал глава украинского государства.

Также Порошенко напомнил слова Папы Иоанна Павла II накануне 60-й годовщины Волынской трагедии: "Если Бог простил нам во Христе, тогда надо также людям верующим простить взаимные обиды и просить прощения собственных грехов".

Президент подчеркнул, что украинцы и поляки должны приложить все усилия для дальнейшего примирения и единения братских народов.

"Важно искать историческую правду и истину, не политизируя сложные страницы нашей истории. Призываю и украинцев, и поляков чтить память павших на территориях обеих стран. Тех, кто погиб, надо похоронить достойным способом. Ни в коем случае не строить политику на могилах. Такая политика должна отойти в прошлое", - заявил Порошенко.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Gnat_goluj
Member
Member

Повідомлення Gnat_goluj » 28 червня 2016 23:29

Польські документи про УПА. Правда не розумію цю мову :YesSir:
Зображення
Зображення

Pafchak
Member
Member

Повідомлення Pafchak » 29 червня 2016 18:24

Гнат голий : ”Польські документи про УПА. Правда не розумію цю мову”

Як можна брати участь в темі про Волинь-43, а хоч трохи не розуміти польської ?! Але ж не святі горшки ліплять. Тому раджу:
1) Роздобути польський алфавіт
2) Старатись самому латинкою прочитати кожне польське слово вголос (при вимові, хай і специфічній польській- ”пшекаючій”, воно краще зрозуміється)
3) Більше половини слів має зрозумітись одразу як загальнословянські (особливо західним українцям), 20-30 відсотків можна зрозуміти по контексту речення, а решту 30-20− в процесі вивчення мови (уже зі словником). Бажаю успіхів !

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 30 червня 2016 08:49

Gnat_goluj написав:Польські документи про УПА. Правда не розумію цю мову :YesSir:

Документ не стосується Волині. Це західні креси України(Закерзоння).
Зображення

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 01 липня 2016 07:53

Хіба ви не забанені на нашому форуму довічно за образи? Ваші повідомлення будуть знищуватися — пожете розмовляти з порожнечою.
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

thrary
Member
Member

Повідомлення thrary » 02 липня 2016 09:20

Доречі, хтось чув, щоб хтось був засуджений з польської сторони?

Поперед.Далі

Повернутись до WWII та Другі визвольні змагання (1938-1945)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей