" Звільнення Одеси". 18 квітня 2010.

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Віктор Л-о
Member
Member

Re: " Звільнення Одеси". 18 квітня 2010.

Повідомлення Віктор Л-о » 20 квітня 2010 18:17

Дуже вдячний Рогалі та ван Дотту за візит до нашого табору. Шкодую, що бракувало часу для спілкування, але, було дуже приемно побачити старих друзів! :)

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 20 квітня 2010 18:38

щось глюкнув форум .та мої подяки десь поділись %)
Так от, хочу подякувати хлопцям за показ. На жаль якраз на 10 квітня попали батьківські-кладовищенські дні, тому я був на кладовищі і не зміг поїхати до полігону в Чебанці. але дякуючі друому визволеню міста, я з малою все бачив, та фоткав. Дитина була в захваті. Особливо від броневіка та кубельвагена, де ми зробили патріотичні світлини :D . та дратувала в понеділок хлопчиків у школі, розповідями ..
Окрема Подяка хлопцям -коллегам реконам, та організаторам, :Rose:
побачився з старими знаймими., і з одеситами в тому числі :D
По заходу- я був першій раз на дійстві в якості глядача, :D а не участника, як для глядача трохи великі паузи. але ж я розумію, що для участника ця година (для глядачів), трансформувалась в хвилин з 10для тих хто був на полі, тому все нормально, глядачів була купа , бо багато хто прийшов в неділю відпочити, а тут ще й дійство, а як почалась стрілянина. то позбіглись з усіх околиць.

van Dott
Member
Member

Повідомлення van Dott » 21 квітня 2010 10:46

Да Виктор конечно жаль ,что так и не смогли спокойно и размерено пообщаться ,но я думаю видимся не в последний раз. :)
Хоть я и не особо интересуюсь техногенными войнами 20 века но все одно посетить ваш лагерь,пообщаться с людьми было интересно.Техника супер!Румыны то-же оставили впечатление (как своеобразная экзотика).Жаль что забыл дома фотоаппарат. :( Какие я у вас в лагере типажи приметил.. какие- бы кадры вышли эххЪ...
А про то что наша киностудия обеднела так это ЧАСТИЧНО враки.Конечно в 90е многое с нее вынесли но не мало и осталось.Правда вот говорят состояние оставшегося не всегда удовлетворительное :(
Клянусь когтями фламандского льва!

Поперед.

Повернутись до Події

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість