Blastcamp в штаті Індіна

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

CAM
Member
Member

Blastcamp в штаті Індіна

Повідомлення CAM » 14 серпня 2011 20:24

Бласткам був колись діючою військовою базою ППО в часи холодної війни. Його завданням було прикривати район озера Мічиган, а особливо місто Чикаго від потенційної атаки СРСР з повітря. Розпормовиний в 1972.
Спочатку місце було закинуте, а потім викуплене підприємцями, котрі зробили там пейнтбольний полігон.
Часами його винаймають реконструктори для публічних і тактичних заходів.
Прошу глянути на фото з цього виходу.

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 775&type=1

Це був перший офіційний вихід Американської групи реконструкції УПА. Місце для таборування нам дали зразу поблизу поляків (Армія Людова) що викликало залп приємного позеленіння лиця їхнього командира. (Тепер ми уже знаємо що вони голосували ПРОТИ чартеру УПА в асоціації реконструкторів). Наразі група малочисельна, але до місяця часу до нас приєднується канадці в складі 4 чоловік і один хлопака з Огайо.
Потім ще допишу деталі бою.
Приєднані файли
185299_10150258998990669_500620668_7620758_2305427_n.jpg
185512_10150258992850669_500620668_7620610_8024788_n.jpg
294230_10150258996150669_500620668_7620702_2344256_n.jpg
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

grinder
Member
Member

Re: Blastcamp в штаті Індіна

Повідомлення grinder » 15 серпня 2011 08:50

Позиція реконструкторів Армії Людової дуууже здивувала. Неадекватні персонажі. Таке враження, що для них війна не закінчилася.

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 16 серпня 2011 01:16

Чомусь мене позиція поляків не дивує. Мене дивують адекватні (в сенсі історії) поляки, які мені періодично трапляються.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 16 серпня 2011 17:12

цікаво, українці та поляки Чикаго( і тих, і інших там до біса) якось спілкуються між собою? Вони мабуть і там також ,,воюють,,(?)

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 16 серпня 2011 19:53

Та ні, в принципі основна маса нормально спілкуються і співпрацюють.
Поки не заходить питання за історію. Поскільки 90 вісотків роботяг тут на такі теми дискусій не ведуть, от тому все і нормально. Але в такі історично-військові групи звичайні люди не йдуть, а великопольські підковані патрійоти для котрих реконструкція це не едукативна забава, а персональний подвиг прославляння ойчизни.
Хоча, як каже Чілл, трапляються серед них і нормальні люди котрі дивляться на історію об'єктивно і з котрими можна вести нормальні розмови.
А ми ні з ким сваритись не плануємо, просто робимо свою справу в своє задоволення і для пропаганди військової історії України.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 17 серпня 2011 01:51

CAM написав:в такі історично-військові групи звичайні люди не йдуть, а великопольські підковані патрійоти для котрих реконструкція це не едукативна забава, а персональний подвиг прославляння ойчизни

Багато поляків і в Польщі йдуть в реконструкцію саме заради патріотичної складової - саме тому, скажімо, групи реконструкції російської армії у них почали з'являтися лише в останні пару років. Та й я щось дуже сумніваюся, що Ви особисто пішли в реконструкцію УПА не заради прославляння ойчизни.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 17 серпня 2011 06:31

В моєму випадку не ойчизни, а Вітчизни...
Але навіть у цьому випадку я-б не голосував проти групи, скажем АК, чи НКВД тільки тому що я вважаю їх бандитами, наприклад.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 18 серпня 2011 02:21

CAM написав:Але навіть у цьому випадку я-б не голосував проти групи, скажем АК, чи НКВД тільки тому що я вважаю їх бандитами, наприклад.

А ну це без питань. А те, що вони голосували проти, свідчить не про якісь ваші (наші) недоліки, а про їх власні комплекси.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 18 серпня 2011 08:28

На творчість пробило.
http://nagant.info/?img=2052

Запорожцю, впізнаєш "вещічкі" ? :)
Востаннє редагувалось CAM в 20 серпня 2011 21:10, всього редагувалось 1 раз.

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 18 серпня 2011 16:07

Угу, тільки цибарок я тобі не давав... :no:
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 20 серпня 2011 21:10

А тут відео з одного зі штурмів бункеру.
http://www.youtube.com/watch?v=6WnJudQv-6E
Бавимось гру "Знайти повстанців" Підказка.. ми на дальньому краї під лісом. :crazy:

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 21 серпня 2011 01:24

Не зрозумів, ви разом з РККА німаків штурмуєте? Ну-у-у-у... ви мене дуже засмутили... :(
Дядько Орест.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 21 серпня 2011 06:10

Гм, коли є вибір просто сидіти в таборі і мордою торгувати, чи встати і таки побігати, дати хлопцям рушницю потримати. Хоч із ЧА. Ще гірша ситуація, доречі, була і в поляків, їх зранку було троє бійців допущених, і мали вибір - сидіти гонорово в таборі і ніц не робити чи йти воювати разом з ЧА (ще пів біди) і з УПА!!!! Це для них взагалі немислимо... такий удар по репутації і гонору!...але нічо, здоровий глузд переміг.
Для організаторів деталі нашої історії абсолютно не цікаві. В них все просто. Маєте хоча-б з 10 бійців і трошки піротехніки - виступайте окремою одиницею. Не маєте - то або воюєте в з'єднанні з кимось або сидите в таборі.
Для глядачів, котрих на даному виступі було, напевно, на чоловік 5 менше ніж реконструкторів, коментар йшов такий, що німці були атаковані спільними силами радянських, українських і польських військ.

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 22 серпня 2011 01:26

Не погоджуюся категорично. Ми займаємося "історичною реконструкцією". Скажи тепер, яку історичну подію ви реконструювали?
Колись клуб "Повстанець" теж зробив таку помилку, а після неї і висновки - краще менше, але правильно.
Також не погоджуюся про протирання штанів у таборі. В УПА завжди було чим зайняти бійців. Вони вже все вміють? Пересування, взаємодія, маскування, бій, команди?
Якщо так вже хочеться повоювати і нема кількості людей, то робіть радянських партизанів, але вони інші - вони самошиті кітелі англійського типу не носили. І мазепинку я тільки раз бачив на червоному партизані. Але це небезпечний шлях - тоді вас як радянських партизанів і будуть далі сприймати.
Дядько Орест.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 22 серпня 2011 05:43

Дай Боже нашому теляті та вовка з'їсти. Чіл, по-перше, ми не в Україні! Це перший і найважливіший пункт. Тут дії на східному фронті відтворюють на половину з західним і південним. І якщо вже відтворюють, то в більшості там ідуть німці і совіти...бо це єдині достатньо великі групи щоб проводити самостійні бої. Доречі, совіти на генеральних битвах в Рокфорді також не беруть участі, а тільки в маленьких постановочних лісних чи міських боях. Спеціально для нас тут ніхто бій УПА проти НКВД організовувати не буде. Бо ні нкведистів ні нас достатньо нема для повноцінного бою. Поляки, на скільки я знаю, з їхньою більш ніж десятилітньою присутністю на реконструкторському полі Aмерики практично ніколи не воюють самі на таких подіях. Якщо все гарно вийде цього року і приїдуть Канадці і буде зброя, то домовимось з організаторами про бій проти поляків. Прошу за це тримати кулаки.
А за те що нас спутають з радянськими партизанами прошу про це не переживати, колись будем воювати разом з німцями :) Тоді нас можливо приqмуть за італійців... або хочаб за гітлерюгендів :)

Далі

Повернутись до Події

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість