Blastcamp в штаті Індіна

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Грiм
Member
Member

Re: Blastcamp в штаті Індіна

Повідомлення Грiм » 28 серпня 2011 21:50

Друже Гриціане. у кожного дах їде по своєму.
мені Ваш спосіб дуже подобається.

Ваш шлях це таке собі козацтво-мічіганмілітіа чи щось подібне. "цирк" - то не про Вас.
реконструкція - цещо інше. якщо вже вибрав собі тему, то давай підтримуй. УПА в одному загоні з РККА - нонсенс. може у нас ситуація щодо новобранців дещо інша, але це зараз. коли я цим загорівся ситуація була дещо інакша: книжок обмаль, інформації про однострій ще менше, добре Чубай видав "Наші партизани". у суспільстві - радянські штампи. ну і нічого - зангажував кума, ще одного товариша. почали утрьох. але ні до кого не горнулися.
на Райберті можна почитати як відносилися до нашої реконструкції від початку.
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

vonlemberg
Member
Member

Повідомлення vonlemberg » 29 серпня 2011 05:11

САМ з нетерпінням чекаю на наступну війну

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 29 серпня 2011 19:00

Грiм написав:Друже Гриціане. у кожного дах їде по своєму.
мені Ваш спосіб дуже подобається.

Ваш шлях це таке собі козацтво-мічіганмілітіа чи щось подібне. "цирк" - то не про Вас.
реконструкція - цещо інше. якщо вже вибрав собі тему, то давай підтримуй. УПА в одному загоні з РККА - нонсенс. може у нас ситуація щодо новобранців дещо інша, але це зараз. коли я цим загорівся ситуація була дещо інакша: книжок обмаль, інформації про однострій ще менше, добре Чубай видав "Наші партизани". у суспільстві - радянські штампи. ну і нічого - зангажував кума, ще одного товариша. почали утрьох. але ні до кого не горнулися.
на Райберті можна почитати як відносилися до нашої реконструкції від початку.

Ну чому цирк? Всьому є місце під небом Аллаха великого й милосердного. Просто умови в Україні більше сприяють на реконструкцію ніж на кайтселіти усякі. І з гемороями на зброю, і з ревнивими поглядами волохатих хижаків тайги через паркан. Може не правий, але НМСД не єдного хлопака тягне до реконструкторів щоб потриматися за кріса. На другій Батьківщині генерала Турчина з цим проблем немає. Навпаки ще й заохочують до певної міри (якщо звичайно патика не перегнути вправо чи вліво). Он наприклад Apple Seed Program: http://appleseedinfo.org/ і приємно, і звєрєй убівать нє надо. З іншого боку реконструкція тут дуже пов'язана з заробітком бабла від кіношників і досить ревниво оберігається, щоб не розплодилися, як радянські інженери. Юрко ще не зтикнувся з усіма проблемами, що ті панове виставляють неофітам. Від них і без обмежуючої національної складової проекту можна здуріти.
Я сам собі Петлюра!

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 29 серпня 2011 20:23

В Україні, як зазначив Грім починати було навіть важче, керівник найбільшого клубу радше сс-манів побачив би, але не повстанців. Це було тоді. Але Грім із однодумцями змінив це, показавши якість, яка навіть вища за багато старих клубів. В США великі клубу голосували проти УПА? Ніт. Це по-перше.
По-друге, як починати - важко чи легко, не має впливати на якість того, що робиш. Як воно пов'язано? Ніяк. Те, що ти, Гриціан, робиш - це добре, як на мене, але ніяким боком до історичної реконструкції не відноситься. Я он практичною стрільбою займався довго, але сучасні прийоми поводження із зброєю тримаю при собі на реконі.
А САМ зробив дуже якісний вихід, він молодець, що почав піднімати таку важливу справу. І ніхто його не ображає, тож не треба захищати. Це просто дружня критика з висоти досвіда власних помилок. Просто є певна межа, коли реконструкція перетворюється на "цирк", і мені, наприклад, не байдуже що буде із американським клубом.
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 29 серпня 2011 21:09

Chill написав:А САМ зробив дуже якісний вихід, він молодець, що почав піднімати таку важливу справу. І ніхто його не ображає, тож не треба захищати. Це просто дружня критика з висоти досвіда власних помилок. Просто є певна межа, коли реконструкція перетворюється на "цирк", і мені, наприклад, не байдуже що буде із американським клубом.

саме так.
хочеться щоб тема була на висоті. і не перетворилася у фарс
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 30 серпня 2011 05:14

Хлопці, дякую за зауваження. Грицю, ти справжній друг! :beer:
Доречі, Гриціян і не казав що то реконструкція. Це такий наш місцевий проєкт...
Стосовно реконструкції.
Тут таке питання, що можливо тут і не так "важко" як вам в Україні кілька років тому, тут важко по-своєму. Тут просто інакше. Тут стіни не помагають, як дома.
Стрибнувни з моста в воду, намагаюсь консультуватися у вас, але також слухаю і знайомих з існуючих уже роками клубів, котрі тут, в Америці вже на цьому зуби зїли. І цитую...мовою оригіналу. "Народ не улавливает местную специфику - тут и East Front как таковой-дело второстепеное, и поэтому когда хоть какие-то мероприятия проводят в этой теме - уже это big deal!... В местной реконструкции репутация - это очень важный элемент, it is earned, not given."
І крім самої "реконструкції для реконструкції" тут важлива складова комунікації,кооперації і пропаганди.
УПА сама по собі тут цікава якимось 5-10 відсоткам відвідувачів. А якщо взяти до уваги факт що у нас ніяких особливих цяцьок в дусі, репліки танку Тигр, чи мотоциклів БМВ, чи башні для скакання з парашуту немає, то нам треба крутитись і показуватись якогома більше поміж людей, хоча-б щоб звернути на себе увагу. Інакше ми просто залишимось якимось "weard guys down in the forest"- Дивними холопцями в тамтім кінці лісу.
Щоб цього не сталося, на даний момент маю заплановано:
А) роздача пропагандистських листівок УПА серед німецьких вояків (переклад оригінального тексту на англійську)
Б) роздача листівок серед совітських солдатів (передрукований оригінальний текст російською
В) співання вечером повстанських пісень під сопілку
Г) машерування вдень з одночасним співанням повстанських пісень.
Д) Всякі інші штуки що прийдуть в голову...

Якщо маєте щось цікавого порадити, дуже прошу. Як ні - чекайте наступного фотозвіту, щоб було що обговорити. :wink:
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 30 серпня 2011 13:19

Я би ще додав до твого списку - гутірку в англіцкій мові з реконами німців, совітів та америкосів на тему: Що таке УПА!? ЇЇрозвиток, та особливості. Її відмінності від інших армій та партизанськиї зєднань.
Думаю тоді ваші супротивники більше зацікавляться цією темою, позаяк на даний момент вони взагалі не знають що це таке.
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Поперед.

Повернутись до Події

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість