Blastcamp в штаті Індіна

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Гриціан
Member
Member

Re: Blastcamp в штаті Індіна

Повідомлення Гриціан » 22 серпня 2011 15:18

Ет, Юрку, казав я тобі, що реконструкція штука дорога й марудна, так ні закортіло персонально відчути "любов і голубів". Ти ще чекай, ті добродії тобі причеплять кАзаків атамана Америка . Ти як думаєш, чого воно друкується українською, а тусується між мошків на "днях руской культури"?
Давай ліпше пакуй чумайдан та до мене в дикі ліси на туризьм. І дешевше (бо без фетишизму завжди дешевше), і поляки до писка не лізтимуть і може щось живе зі свого штуцера завалиш. А шо? в нас ліцензія на оленя 40 рублів на цілий жовтень. :D
Зображення
Я сам собі Петлюра!

PASSER
Member
Member

Повідомлення PASSER » 22 серпня 2011 16:41

Бросьте меня питону Каа! (С)
Забаньте мене за офф-топ, але все ж таки... Гриціане, якщо будете читати КМБ в Україні, бронюю місце на першій парті. А як моє дошкільня до того часу підросте, то 2 місця. :good:

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 22 серпня 2011 17:26

Блін, Грицю. Ти мене дуже жорстоко спокушаєш. Особливо що в мене вже вся розгрузка з навіть з насрачною торбою стоїть готова.
Але ти мене знаєш. Ми простих путєй нє ісчєм :)
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 22 серпня 2011 22:23

воювати на одному боці з РККА - це занадто. з німаками теж

"лучше уж никак вместо как нибудь"

Чіле, а коли це "Повстанець" у збірній воював? принаймі я завжди був проти подібного формату
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 22 серпня 2011 22:30

поляки проти...яке горе.
ми коли починали я усвідомлював, що ніхто одразу не кинеться до нас з обіймами і пропозиціями. були і смішки, і відверте несприйняття

і нічого. зараз Повстанець не найгірша група

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 23 серпня 2011 01:38

CAM написав:Дай Боже нашому теляті та вовка з'їсти. Чіл, по-перше, ми не в Україні! Це перший і найважливіший пункт. Тут дії на східному фронті відтворюють на половину з західним і південним. І якщо вже відтворюють, то в більшості там ідуть німці і совіти...бо це єдині достатньо великі групи щоб проводити самостійні бої. Доречі, совіти на генеральних битвах в Рокфорді також не беруть участі, а тільки в маленьких постановочних лісних чи міських боях. Спеціально для нас тут ніхто бій УПА проти НКВД організовувати не буде. Бо ні нкведистів ні нас достатньо нема для повноцінного бою. Поляки, на скільки я знаю, з їхньою більш ніж десятилітньою присутністю на реконструкторському полі Aмерики практично ніколи не воюють самі на таких подіях. Якщо все гарно вийде цього року і приїдуть Канадці і буде зброя, то домовимось з організаторами про бій проти поляків. Прошу за це тримати кулаки.
А за те що нас спутають з радянськими партизанами прошу про це не переживати, колись будем воювати разом з німцями :) Тоді нас можливо приqмуть за італійців... або хочаб за гітлерюгендів :)

Друже, ще декілька років тому в Україні не було Повстанцю з ким воювати. І нічого, з часом все з'явилося. Ми все це в Україні проходили - Грім відписав в цій темі. Ніхто і знати не хотів про "Повстанець". А зараз, нехай Грім не прибідняється, "Повстанець" асоціюється із якісною реконструкцією і по УПА і по добі УНР.
Не змогли зробити свій бій сьогодні - нічого, зробите завтра. Але хто з вами робитиме ці бої, якщо вони побачать, що ви радо пристаєте до совєтів, або до німців, або до зулусів? Ти себе запитай і дай відповідь - це "історична реконструкція" чи це бажання вдягли однострій УПА і простріляти, а історію можна залишити в стороні?
Стосовно з ким воювати - то треба міняти обставини під себе, а не пристосовуватися. Що треба щоб зробити свій бій? Ворог є? Є сс-мани і вермахт, є РККА. З усіма цими підрозділами УПА мала бойові сутички, і не треба чекати появи НКВС або АК, або бульбівців. Скільки людей потрібно мінімум? 10? Значить збирай людей, працюй над цим, дасть бог і я вам допоможу найближчим часом.
Іще додам - ти зробив перший клуб в штатах, тож тримай марку високо, бо як ти почнеш, так воно і піде. Не личить клубу приймати участь у "зоряних війнах". Отака моя думка :)
Дядько Орест.

Стяг наш - Сонце красне й вічне небо ясне,
Меч наш - Предків Віра, з неї наша сила!

(с) Огнеколо "Летів сокіл"

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 23 серпня 2011 01:44

Грiм написав:Чіле, а коли це "Повстанець" у збірній воював? принаймі я завжди був проти подібного формату

Це була навіть не акція а перша зустріч клубів і проба формату WW2A і стайкової зброї проти СС-манів Алекса. І в одному бої це було разом з амераканцями Хога. Але нам всім одразу стало соромно :oops:
Дядько Орест.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 23 серпня 2011 04:58

хОКей, постараємось ні до кого більше не приєднуватись. Але з такою активністю народу як я зараз спостерігаю, нам бою ще довго не бачити. Канадійці, на жаль, не кожен раз зможуть приїжджати.
Надіємось на Рокфорд. Домовлятимусь з місцевим українським телебаченням щоб зняли якесь промо-відео. Може якось ця справа рушиться.

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 23 серпня 2011 21:33

реконструкція не обмежується тільки боями.
будуйте колиби з гілок. намети з наметових плахт, вчіть впоряд зімкненого ладу(на нашому сайті є він), вчіть татику за бойовим правильником з 1-го тому літопису, штудіюйте "Спутнік партізана"(там багато цікавого). ходіть у рейди... та маса є занять. живіть життям повстанців. 2-3 доби поживіть звичайним життям повстанця

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 23 серпня 2011 23:47

Доречі, що з вашим сайтом? Останнім часом не можу зайти...

Chill
Member
Member

Повідомлення Chill » 24 серпня 2011 02:14

http://www.povstanets.kiev.ua/ - були проблеми, недавно підняли.
Дядько Орест.

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 25 серпня 2011 12:42

Повністю підтримую Грома і Чіла!
ми цей шлях вже пройшли...

Не треба під когось підлаштовуватись. Як співав Макаревич - "Нє стоіт прогібатся под ізмєнчівий мір, пусть лучьше он прогньотся под нас".
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 25 серпня 2011 16:09

Ну та вам хлопці добре підтримувати єдно друге, принаймні в Україні (за останніми даними перепису) трохи українців живе. А Юрко вирішив пальцем в небі дірку затулити. Більшість заробітчанського контингенту нового світу надається лише на участь у сучасному козацтві: напитися, наїстися й похизуватися на громаді яскравим одностроєм. Щоб зробити якусь більш менш порядну УПА-шоу до нього пертимуться хлопці за відстань рівну, як до вас із Сибіру. Аскольд колись вже на таке напоровся і потім знайшов нішу з СС Галичиною: принаймні можна до когось на копки-баранки примоститися у сірім піджаку. Так що, шановні вуйки, не стріляйте піаніста, він грає як може. А беручи до уваги гниле піаніно, то взагалі Паганіні :D
Я сам собі Петлюра!

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 27 серпня 2011 21:27

то нащо тоді взагалі цей цирк?

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 28 серпня 2011 18:23

Філософське питання. :beer: Власне з цих причин і не займаюся реконструкцією. Занадто, як НМСД, підводних каменів. У багатьох вохенендпатріотен уявлення про ці справи приблизно як у дітлахів про хімію: узяв з однієї шклянки, налив до другої й БУХ... як файно. Тобто театр. А те що треба ті шклянки десь узяти, потім їх довго й нудно мити мало кого хвилює. Вже мовчу про частину "а на фіґа оно нам". Якщо задумуватися над такими неприємними складовими, одразу пропадає фестивальний настрій й клієнтура в темпі відбува до кнайпи патріотично пити імпортне пиво "Оболонь" й не менш патріотично обростати салом.
Тому, засунувши ніс до організаційно-селепківських справ, вирішив піти шляхом власних предків кровопивць й закласти приватний гайдуцький балаган. Зеленьківські селяни ХІІХ сторічча теж не охоче купували душогубський реманент, а от коли у випадку великого міжсусідського шухеру він знаходився у клуні панського економа усі були дуже вдячні. Звичайно, вирядити навіть 5 злиднів на ДСВ для мене трохи за жирно, а от підібрати краму з так званого DRMO (списане військове барахло) ради ще дам. Ото по троху затарююся. Й експериментую на власній фамілії й сокурсниках. Скоро гараж буде смердіти казармою. Жінка обіцяла вбити з мого ж мавзера. Зате купка росте, пройде трохи часу, замазюкаю малесенький сатурн. Он пару тижнів тому робив частковий переоблік.
Зображення
Вартових нема, то кітка сторожить. :D Отака купа навіть дві сотини не коштує. А між тим вже чотирьох дурнів можна на фільварок зібрати (щоправда без наплечників, але й вони не золоті по ціні як отой реконструкторський реквізит). Вже є скрині з три такого добра.
Ну а щоб було цікавіше з цим усім по лісі зади відмочувати, трохи фоєрбабаху підкупив. Восьмий калібр й двайцять другий на педіатрію. Дев'ятий на хатні потреби. Набої, Богу дякувати, дешеві. Якщо не поспішати й поритися по сусідаx, то цинк ромунськогого чи югославського бердану за сто рублів можна узяти. Не боксер, але при бажанні теж можна перенабити. Зара ще один вальтер Р1 на підході, якщо ATF з поштою не зроблять геморою.
Охочих бахнути до горшка завжди буде. Може таким цудом і навчу пару гречкосіїв кільком особливостям полювань на ведмедів. Не дарма ж вже тринадцятий рік галіпе протираю в найманцях імперіалізму.

Зображення

До речі в багатьох знайомих виникає питання, а чому такі антикварні фузеї й навіть не СКС. Ну по перше я ж не Москву йду воювати, а так, спортово-руханковий пікнік у кюветі фондую. По друге, одна з цілей, навчити публіку кудись трафити а не лише пукати в повітря. Для цього ліпше всього по кожнім постріли відбирати писка від прицілу. По третє місцеві шерифи не нервуються, що в них під боком Гриціан міліцію організовує.
... Ну шо, гарну я собі реклямку зробив?
Я сам собі Петлюра!

Поперед.Далі

Повернутись до Події

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість