"Тиха ніч" тактика Stille Nach Tactical @ Blast camp

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: "Тиха ніч" тактика Stille Nach Tactical @ Blast camp

Повідомлення Adam » 21 грудня 2011 00:01

Або Ви не розмовляєте українською, або це черговий випадок "альтернативної обдаровоності". Як Ви уявляєте собі "будь якого психа", який "пише, дописує та переписує" радянські книжки? Ви взагалі багато радянських книжок по зброї знаєте? Звідки Ви знаєте, як в австро-угорському війську називали гвинтівки та карабіни? Або Вам вже більш ніж 100 років? Якщо Ви знаєте той сайт, то чому не знаєте, що "Штайр" — не прізвище, а завод?..
:?:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

полин
Member
Member

Повідомлення полин » 21 грудня 2011 01:34

Виходить не розмовляю, шо поробиш.
Про радянську цензуру вам значить нічого не відомо. Так?
Як людина за медичною освітою можу вам сказати шо книжки багатьом психам даются досить легко.
Радянських про зброю? PDF-ів маю штук 150, всіх ше не дивився.
Штаєр то не тільке завод, але ще й місто і річка.

І взагалі я конфліктів не починав. Просто на багатьох англомовних сайтах які я читав манліхер м1895 загальнопринято називати Steyr m95 i там з того драми не роблять.
"Сотня Сіроманці" www.greywolvesupa.com

Гриціан
Member
Member

Повідомлення Гриціан » 21 грудня 2011 08:48

Ох б... Юрку, розбудив єси лихо. У вас там на майбутнє хоч один захід запланований без потенційного молекулярного аналізу гуліверових яєць? %)
Я сам собі Петлюра!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 21 грудня 2011 11:17

Про радянську цензуру вам значить нічого не відомо. Так?
Відомо. Сам ходив до Главліту отримувати дозвільну "гайку" на видання. І знаю, як "Мосін-Наган" перетворився на "Мосін". Але до чого це у нашій дискусії?
Радянських про зброю? PDF-ів маю штук 150, всіх ше не дивився.
Ох, Вам щиро посміхнулася вдача! А ось я з радянських мав лише Жука та читав напівпідпільного (тому що "ДСП") Федорова. Можливо Ви зможете доповнити цей список хоча б до 10? Лише прошу не записувати туди "настанови з стрілецької справи" — вони не були для пересічної людини.
Штаєр то не тільке завод, але ще й місто і річка.
Взагалі-то то і не завод, а дійсно назва міста. А завод мав таку назву: "Österreichische Waffenfabriks-Gesellschaft, Steyr, Austria". А завод, що було збудовано цією фірмою в Будапешті носив назву: "Fegyver és Gépgyár Rt, Budapest".
а багатьох англомовних сайтах які я читав манліхер м1895 загальнопринято називати Steyr m95 i там з того драми не роблять.
За радянських часів всі німецьки танки були "Тігр". На Ваш погляд це дає нам право продовжити цю традицію?

Будь-яка наука починається з термінології. Якщо ми будемо правильно розуміти та використовувати терміни, то одразу будемо й розуміти один одного. Щоб потім не було: «"Манліхер-Каркано — гвинтівка, в якій використано винахіди дослідників Каркано та Манліхера, а "Тульский Токарева" — пістолет дослідників Тульского та Токаревой»!
;)
Зображення

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 21 грудня 2011 11:47

Adam написав: Лише прошу не записувати туди "настанови з стрілецької справи" — вони не були для пересічної людини.

А это зря. Интересно посмотреть влияние цензуры на наставление :lol:
Хотя это бесполезно. Имеем очередного "знатока". Достаточно посмотреть отжиги про СВТ и Токарева в параллельной теме.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 21 грудня 2011 11:51

Прошу выбачення з "Федоровым" — мав на увази Благонравова: Благонравов А.А. Материальная часть автоматического стрелкового оружия. Кн. 1. М., 1945. (в мене на сайти декилька статей з нього).
:oops:
Зображення

Поперед.

Повернутись до Події

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість