Rails to Victory WW2 Event

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

полин
Member
Member

Rails to Victory WW2 Event

Повідомлення полин » 10 червня 2012 02:58

Щойно повернувся з чергового реконструкторського заходу Чикагщини. Даний івент проводится другий рік поспіль в музеї залізничного транспорту містечка Південний Елджин, дира рідкісна. З 200+ зареєстрованих реєнакторів було певно чоловік 80, потім з'явилися якісь селяни, які участі в боях не приймали. Захід мав би зображувати окуповану Францію, але цьотка-організатор з почуттів політкоректності, напевно, дозволила також совіцьких піртизанів (!!!?). При чому дуже ненормальних, в штіблєтах, камізєльках, галстуках і шляпах. Був один хахол чолов'яга, якого я запитав чи не хотів би він в групу УПА, на що він відповів шо не може бо був і залишаєтся савєцкім офіцером, навіть показав свій оригінальний кітєль. Тут ми і посварилисі...

На даному заході я зображував сапера з третьої сотні Федоріва, Шевченківського куреня ФФІ. На мій подив на цьому "французькому" івенті нормальних французьких персонажів було два - я мій знайомий поляк. Тобто імпрешн як мінімум зі знаннями конкретного району Франції і повної історії військової одиниці.

Видовищна частина заходу полягала в турі, який глядачі проводили в античному трамваї. В одному місці на глядачів чекав "сюрприз", коли вони помічали макі, що заміновували міст. Макі також замічали німці-кондуктори і втіхаря звонили поліцаєн, тоді члени опору брали весь вагон під приціл (за три метри, з парцерфауста !?!?) і читали мораль глядачам, шо ті користуются послугами окупанта.

Тим часом підїзжають менти і проганяють партизанів автоматами, які утікають попід великий міст. Під мостом їх прикривають вогнем червоні партизани, група циганів озброєна мосінами і наганами (знову ж таки - вот да фак?!?). З лівого флангу раптом вискакує загін СС, що мирно пасся неподалік проходив недалеко. Коли ті починають добивати макі, їм (макам же) на допомогу вилітає американська піхота (зі мною вкупі), яка теж проходила недалечко і вирішила долучитися до хаосу. Після розгрому німаків, полонені складають убитих. Раптом на мене наскакує сс-івець (з яким ми більше години готували рукопаш), і відповідно дістає звіздюлєй. Завіса. Трамвай їде далі.

І отак 5 раз.
Багато фотків не робив, от декілька.

Кітель і пов'язки
Зображення

Перша партія вибухівки
Зображення

Зображення
Зображення
Кисень, бля. Вундерваффе, бля.

Зображення
Зображення
Красниє, бля.

Зображення
Дааа.

Зображення
Зображення
Зображення
Я і французький десантник

Зображення
Між боями під мостом

Зображення
Трофеєн

Зображення
Тєла :D

Зображення
Зображення

Знайду відео боїв, виставлю.
"Сотня Сіроманці" www.greywolvesupa.com

CAM
Member
Member

Re: Rails to Victory WW2 Event

Повідомлення CAM » 10 червня 2012 03:52

Ну, вітаю з дебютом!
В принципі досить навіть непогано. Кожен захід відрізняється від іншого, так що контроль автентичності лежить на організаторах конкретного заходу. Соня, що, дійсно казала що вони партизани? Бо вони подібні на організовану групу неорганізованих цивілів зі Східної Європи. Майк що дуже уже англійький якхна французького десантника.
Доречі, тобі кооонкретно повезло що вовняний піджачок не ореба було вдягати. Бо реально, температура сьогоднієдоходила до 35.
В будь-якому випадку, молоток!
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

CAM
Member
Member

Повідомлення CAM » 10 червня 2012 03:55

Ага, ще в того мертвого американа прикольна остання ерекція рушниці :)
„На диявола – хрест, на неприятеля – шабля”.

полин
Member
Member

Повідомлення полин » 10 червня 2012 04:06

Майк каже шо вони так і вбиралися - англійське з американським. В нього рівень автентичності як має бути, я йому віру.
Соня з командою, то максимум підпільники якісь. Мосіни оп'ять же...

Рівень в організаторів був сумнівний. Було багато женщін типу тих, яких після відходу німців макі стригли налисо :D іф ю ноу вот ай мін

Погода сьодня як на Рів'єрі, блін.

полин
Member
Member

Повідомлення полин » 10 червня 2012 04:07

CAM написав:Ага, ще в того мертвого американа прикольна остання ерекція рушниці :)

Він патріот :twisted:

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 11 червня 2012 11:02

Підтверджую, паратрупер виглядає як має бути. Хоча я б додав, так би мовити національний елемент-типу довоєнного берета або каски, того що дійсно складно зрозуміти, що він француз.
Полин-супер, вітаю з вдалим дебютом :good:

полин
Member
Member

Повідомлення полин » 11 червня 2012 14:06

Його берет пiд камо-сiткою.

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 11 червня 2012 23:07

Вітаю з дебютом - виглядаєш дуже добре. А ті совкові партизани то повний вінігрет, доречі наші сусіди по Індіані.

полин
Member
Member

Повідомлення полин » 12 червня 2012 07:05

Дякую, дякую.

Так то вони. Доречi та нажаль, Lowell-iвського заходу бiльше не буде. Встигли с мо на останнiй.

Повернутись до Події

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість