Сторінка 1 з 1

Панахида пам'яті Романа Шухевича

ПовідомленняДодано: 10 березня 2013 06:27
CAM
Доброго дня, панове.
Не знаю чи це є безпосередньо реконструкція, але більше нема куди вставити тему.
В суботу, 9-го березня в Чикаго відбулася панахида пам'яті Романа Шухевича - головнокомандувача УПА і Героя України.
Група "Сіроманці" прийняла активну участь в цьому заході що був організований українськими державницькими організаціями Чикаго і осередком Спілки Української Молоді ім. Миколи Павлушкова.
Все відбувалося досить цікаво. Найперше те, що група в повних одностроях, з прапорами, а друг Полин і друг Бульба навіть з макетами пістолетів в кобурах (Що в Чикаго може закінчитись розмовою з поліцією у відділку) промарширували вулицями української околиці від осередку СУМ до церкви і потім назад. Такий собі спонтанний марш УПА. Чесно, реакція людей досить неоднозначна. З машин нам піпікали багацько. Причому часом з веселими лицями (українці) а часом і не зовсім (напевне поляки) люди на тротуарах розсипалися в момент даючи дорогу. З вікон машин висувались камери і цикали фотки. Потім ми вітали людей при вході до церкви (Звідти власне фото) Тоді відбулась урочиста панахида за участі священників кількох українських парафій. Отець Микола Бурядник виголосив цікаву промову про життя і смерть Романа Шухевича і прив'язав це все до сучасності.
Потім ми прийняли участь в спільному апелі (лінійці) СУМу і ПЛАСТу після якого ройовий Сокира провів коротку лекцію про життя "Шуха" а також про українських повстанців. Про то як вони жили, в що вдягались, що носили в наплечниках і чим вбивали ворогів :x Після цього відбулась демонстрація фільму "Нескорений".

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

ЗображенняПри нагоді хочу згадати що на Фейсбуці діє група допомоги ветеранам ОУН-УПА в Україні. Дуже приділяється до цієї роботи отець Сергій Ткачук https://www.facebook.com/frserge Хто на місці - приєднуйтесь. їх стає щораз менше поміж нас і багато їм не треба. Часом побілка кімнати чи ремонт холодильника важить для них більше ніж помпезні пам'ятники на їх могилах.

Re: Панахида пам'яті Романа Шухевича

ПовідомленняДодано: 10 березня 2013 13:25
Запорожець
молодці! :good:

Re: Панахида пам'яті Романа Шухевича

ПовідомленняДодано: 10 березня 2013 18:34
Chill
Солідно все вигляда!
Піштолі носити по Чиказі - то ви ризикові хлопи.
Єдине, що можна було б побажати - козаку з червого-чорним прапором пройти мінімальний вишкіл і стояти "струнко" із прапором.

Re: Панахида пам'яті Романа Шухевича

ПовідомленняДодано: 11 березня 2013 10:46
Орел
Молодці хлопці!!! Радий за вас!!!

В Києві чи будь-якому іншому місті спонтанний марш УПА не вийшов би точно! Зразу же б появились силовики і вимогами показати купу дозволів і узгоджень, про ММГ чи СХП я взагалі мовчу.

До "Сіроманців" ще питання - а до ножів як холодної зброї, що ви носите на ременях, поліцейські нормально ставляться, з цим проблем у США немає???

Re: Панахида пам'яті Романа Шухевича

ПовідомленняДодано: 11 березня 2013 19:27
CAM
Дякую, хлопці, стараємося.
Ножів якось не дуже бояться. В місті Чикаго, де чи не найбільша кількість гангів і вбивств в Америці і в кожного другого негра нелегальний ствол в машині - їм не до ножів. Одних українців обшукували раз, то перед тим як вивернути кишені - спиталися що маєш?. Сказав чесно - ключі і складний ніж. Витягнули, подивились - віддали. Ти більше що практично злочинів ними не здійснюється. Раз в метро бачив мексиканця - як з фільму - капелюх, чоботи ковбойські, штани і тесак в чохлі до коліна. Тільки що револьвара бракувало. Плюс до того є така тенденція що людина котра якимось чином привертає до себе увагу і не криється звичайно не має злих намірів. Якби у вас з-під куртки щось стирчало і ви дивним чином біля ощадкаси крутились - погрузили-б вас на раз. 8-)

Re: Панахида пам'яті Романа Шухевича

ПовідомленняДодано: 14 березня 2013 18:13
CAM