Артем Іванцов "Між двох Іберій" (2012)

Модератор: Global Moderators

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Артем Іванцов "Між двох Іберій" (2012)

Повідомлення Adam » 08 серпня 2012 19:51

Я не маю колег на істфаці.
Вы не знаете, почему я так и думал? ;) Скажду вместо них: Вы — клинический идиот! :yes: Это потому, что Вы взялись сранивать современные вещи, о звучании и написании которых 1000 лети назад (я уже молчу о доиндоевропейском периоде нашей Родины!), АБСОЛЮТНО НИЧЕГО не знаете! Ну и что из того, что у чумацкого воза тех же четыре колеса, что и у "Формулы-1"? Они от этого никак не становятся родными братьями.

По поводу того, что Вы — клинический идиот, сильно не беспокойтесь. Ведь Вы шествуете в одних рядах с такими же клиническими идиотами, как Фоменко и (этот к Вам ближе по своим псевдоисследованиям в этимологии) Задорнов. Едиснтвенный минус — вы не можете общаться только между собой, вас тянет к историкам, у которыхъ вы неизменно получаете один и тот же диагноз: "Volume excors".
:YesSir:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 08 серпня 2012 20:10

rinoceronte
Це написання відрізняється. Звучать ці слова однаково.

Є таке ім'я Ѳекла (сподіваюсь фіта на початку слова у Вас відображається). Писалось воно в метричних книгах Російської імперії середини-кінця 19ст переважно однаково і в Подільській і в Тверській губерніях. А от вимовлялось...

За цим припиняю витрачати свій і Ваш час, спробуйте все таки почати хоча б з цього http://litopys.org.ua/djvu/etymolog_slovnyk.htm , бо Ваша праця в поточному її вигляді, Ваша реакція та рівень аргументів відвертає від Вашого дослідження навіть аматорів.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 10 серпня 2012 15:56

rinoceronte
Не розписуйтеся за всіх. Однодумців мені не бракує, а на йолопів типу місцевого модератора я чхати хотів. Етимологічний словник, який не виходить за межі ІЄ мов, читайте самі.

Вам треба було написати це на початку теми, зекономили б свій час та час тих, хто витрачав його на дописи в Вашу тему.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

rinoceronte
Member
Member

Повідомлення rinoceronte » 10 серпня 2012 16:07

На Ваш час я не зазіхав анітрохи.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 10 серпня 2012 16:39

...
Востаннє редагувалось кювернат Ювяшжт в 13 листопада 2012 17:02, всього редагувалось 1 раз.

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 10 серпня 2012 16:50

Хорошо тут у вас. Весело. Жаль, что раньше не заходил :D

rinoceronte
Member
Member

Повідомлення rinoceronte » 10 серпня 2012 16:51

Нема питань. Буду в Києві - побачимося. Прийдеш один та розповіси, яким чином це тебе стосується, а також, хто ти такий, щоб мені закидати погане ставлення до форумчан. А якщо такий прихильник хорошого тону, перечитай пости свого друга та віднови хронологію.

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 10 серпня 2012 16:56

rinoceronte написав:Чечва, Ренва, Болва, Чаква, Пониква, Хорол, Псел, Ворскла - все це назви українських річок та водночас грузинські слова. Гідроніми - то є найстаріша частина лексикону. Нічого з цього ти не знав, це раз, мені в обличчя ти б сміятися всрався, це два. А тепер йди зі своїм форумом в сраку, мудило.

Я теж хочу написати подібну книжку. Існує також футбольний клуб Ворскла - прямий доказ на спорідненість українців з футбольним клубом. Це переворот в науці!!

grinder
Member
Member

Повідомлення grinder » 10 серпня 2012 16:58

Адіос, аміго :Rose:

Askold
Member
Member

Повідомлення Askold » 10 серпня 2012 17:07

Шановний, не покидайте нас! Прикладів про спорідненість грузинів і українців море! Наприклад я замітив що українців дуже люблять їсти шашлики - що це, як не генитична память від грузинських предків. Так само в багатьох з нас є великі носи - знову видно іберійський слід! Не буду вже казати про смуглявих козаків - тут і так все ясно - вилиті джигіти :good:

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 10 серпня 2012 19:53

Даремно погнали хлопця, веселий був та завзятий, хоч і матюкливий :D . Нє щоб порадити ознайомитися із останніми працями професора Тищенко, він би нам ще й арабів, кельтів і ще когось познаходив. Негуманно, коротше, шановне товариство.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 10 серпня 2012 19:54

rinoceronte написав:яким чином це тебе стосується

Незнайомцям не тикають. Може у любителів футболу з Дніпропетровська заведено по-інакшому, а у нас на форумі, який Ви відкрито послали, хоч і продовжуєте писати (вочевидь з того місця, куди його послали?) так заведено.
Прощавайте.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 10 серпня 2012 21:16

веселий був та завзятий, хоч і матюкливий
Вот и я удивляюсь, насколько быстро этот "укро-ибериец" перешел на русский мат! :D
Зображення

sinitsa
Member
Member

Повідомлення sinitsa » 10 серпня 2012 23:57

Adam написав:
веселий був та завзятий, хоч і матюкливий
Вот и я удивляюсь, насколько быстро этот "укро-ибериец" перешел на русский мат! :D

Дима, я тебя как мать понимаю, поскольку в кругу моих многосложных обязанностей на кафедре числится и "гоняние бушлатом по зоне" всяческих археологически, исторически и лингвистически озабоченых сумасшедших, прущихся со светом истины в кармане с завидной регулярностью :D . Приручить их невозможно, дискутировать с ними не о чем, то, что слово "идиот" - это медицинский термин, обозначающий определенное психическое расстройство со множеством более дробных градаций, а не ругательство, они не знают (филологи все-таки, а не психиатры :wink: ). Но все равно "жалко пацана" (с), он же ж в "непонятые гении" пойдет, а не учится чему-то попытается. Профессора Тищенко я ведь не зря упомянул, у того "сдвиг" от многознания, а у парня-то все на стадии незнания и застопорится :D . Хотя... "Ответочка" матючьем на конструктивную критику - клеймо "академнепригоден" :wink: .

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 11 серпня 2012 07:16

Но все равно "жалко пацана" (с), он же ж в "непонятые гении" пойдет, а не учится чему-то попытается.
Меа кульпа — в его "нетленку" я не заглянул. Мне показалось, что столь однозначные выводы о родственных ДОИНДОЕВРОПЕЙСКИХ связях украинцев и иберийцев были сделаны окончательно сложившимся олухом.
:oops:
Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Стародавні часи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість