СТРАНА МОКСЕЛЬ. Владимир Белинский

Модератор: Global Moderators

al_kuyaba
Member
Member

Re: СТРАНА МОКСЕЛЬ. Владимир Белинский

Повідомлення al_kuyaba » 07 червня 2015 20:48

Боюсь, що пан rutene не зрозуміє, в чому прикол. Треба писати довідку про літочислення. І так на кожну фразу п. Білінського

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 07 червня 2015 21:36

rutene ой даремно Ви сюди, встрягли - нема за що, тут списи ламать.
прочитайте коментарі al_kuyaba - і не сперечайтесь. Єдино - що тут можна зробити - писати, що в тій книзі не ТАК.
публіцистіка.
здесь водки нет

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 07 червня 2015 23:04

AppS написав:мій улюблений
про "московське літочислення"
Гм... Навіть так - "улюблене"...
AppS написав:rutene
то Ви поціновувач творчості Білинського?
Знову займаєте ся домислами?
al_kuyaba написав:Боюсь, що пан rutene не зрозуміє
Відповідайте за себе і за своє розуміння. Ферштейн?

congo написав:rutene ой даремно Ви сюди, встрягли - нема за що, тут списи ламать

Дякую, згоден, але мене цікавить дещо зовсім інше (про що поки промовчу).

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 07 червня 2015 23:18

rutene
то Ви поціновувач творчості Білинського?

Знову займаєте ся домислами?

Ну тоді, будь ласка, озвучте Вашу позицію по книгам даного автора, бо з Ваших слів так і виходить.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

rutene
Member
Member

Повідомлення rutene » 07 червня 2015 23:32

AppS написав:Ну тоді, будь ласка, озвучте Вашу позицію по книгам даного автора, бо з Ваших слів так і виходить.

Ви не відповідаєте на поставлені Вам питання, не відповідаєте, за написане Вами, тоді справедливо, що і я не стану Вам відповідати.

AppS написав:...бо з Ваших слів так і виходить.

Ваші домисли, це - Ваші проблеми, а не мої. :pardon:

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 07 червня 2015 23:45

ну таке.

повертаємось до Білинського.

мені тут особливо подобаються документи Ольгерда* в Медвинській церкві і довга царська рука.

*Так, він знайшов місце Синьоводської битви : )

Зображення
Зображення

ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Серж
Member
Member

Повідомлення Серж » 06 липня 2015 16:11

Доброго дня!
Допоможіть розібратись.
Я не можу знайти підтвердження цитат Белінського.
Наприклад, у Ключевского не знаходжу інформації, що московитська державність виикла в 15-17 столітті.
З яких джерел Белінський брав цитати Крамзіна, Ключевського, Соловйова?
дякую

sokyrnyk
Member
Member

Повідомлення sokyrnyk » 06 липня 2015 16:47

Серж, не дивно.
Ви їх і не знайдете, бо Білінський свою маячню сам писав

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 06 липня 2015 17:07

sokyrnyk
бо Білінський свою маячню сам писав

Ви такий різкий :lol:
ну от щоб далеко не ходить, і кругами теж не ходить
Зображення
Бори́с Миха́йлович Клосс (род. 19 декабря 1932, Москва) — российский историк, источниковед, археограф и палеограф. Кандидат физико-математических наук (1960), доктор исторических наук (1989).

Ведущий научный сотрудник Института российской истории РАН, руководитель Центра истории религии и церкви. Академик РАЕН РФ (2002). Почётный доктор Европейского университета (2003). Член Международной ассоциации древнеславянских исследований (1992).

http://krotov.info/spravki/history_rus/00_ru/00_ru_gen.htm
Зображення
Зображення

хай Серж - дасть ту цитату яка його дивує, пошукаєм де Білінський напутав (перекрутив)
здесь водки нет

Серж
Member
Member

Повідомлення Серж » 06 липня 2015 17:28

ось з перших сторінок книги Белінський пише, Що Ключевский вказує на те, що
а) Весь обширный край от Тулы и Рязани на Север и Восток в X–XIII веках принадлежал финским племенам: мурома, меря, весь, мокша, мещера и прочим.
б) Племя великороссов или русский народ, как он сегодня называется, появилось - только к XV–XVII веку среди муромы, мери, веси, мокши, мещеры откуда, согласно автору, начало «растекаться».

Я задля цікавості відкрив книгу Ключевського і спробував зкопіювати деякі начеб-то цитати з "Країни Моксель" і пошук ні разу не видав співпадання...
Востаннє редагувалось Серж в 06 липня 2015 18:50, всього редагувалось 1 раз.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 06 липня 2015 17:57

Давайте так, Білінский - все таки публіцист, і не дуже коректно працював з джерелами - зробив роботу поспіхом, трохи не красиво.
Серж написав:ось з перших сторінок книги Белінський пише, Що Ключевский вказує на те, що
а) Весь обширный край от Тулы и Рязани на Север и Восток в X–XIII веках принадлежал финским племенам: мурома, меря, весь, мокша, мещера и прочим.

те що Ви навели, це не цитата з Ключевського, а авторський текст
б) Племя великороссов или русский народ, как он сегодня называется, появилось - только к XV–XVII веку среди муромы, мери, веси, мокши, мещеры откуда, согласно автору, начало «растекаться».

і це не цитата з Ключевського, авторський текст
Я задля цікавості відкрив книгу Ключевського і спробував зкопіювати деякі начеб-то цитати з "Країни Моксель" і пошук ні назу не видав співпадання...

на тій же сторінці
цитата
В.О.Ключевский продолжает мысль:
«Так и на этом пространстве и в восточной полосе Европейской России встречаем множество рек, названия которых оканчиваются на ва: Протва, Москва, Сылва, Косва и т. д. У одной Камы можно насчитать до 20 притоков, названия которых имеют такое окончание. Va по-фински значит вода. Название самой Оки финского происхождения: это- обрусевшая форма финского joki, что значит река вообще. Даже племенные названия мери и веси не исчезли бесследно в центральной Великороссии: здесь встречается много сел и речек, которые носят их названия. Уездный город Тверской губернии Весьегонск получил свое название от обитавшей здесь веси Егонской… Определяя по этим следам в географической номенклатуре границы расселения мери и веси, найдем, что эти племена обитали некогда от слияния Сухоны и Юга, от Онежского озера и реки Ояти до средней Оки, захватывая северные части губерний Калужской, Тульской и Рязанской. Итак, русские переселенцы, направлявшиеся в Ростовский край, встречались с финскими туземцами в самом центре нынешней Великороссии».[5]

легко знаходиться тут
Ключевский. Курс русской истории ЛЕКЦИЯ XVII
скрін
Зображення
здесь водки нет

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 06 липня 2015 18:01

Я оце подумав, чи можна знайти взаємозалежність між фанатінням від Білинського та навчанням в школі при СРСР. Склалось враження, що більшість його фанів - ті хто вчився в школі при СРСР, та для кого існування ВКЛ вже новина. Тобто люди подібні до студентів потрапивших до гуртожитку, вирвавшись з-під опіки батьків.

Серж
Member
Member

Повідомлення Серж » 06 липня 2015 19:02

і ще якось не зовсім переконливо звучить відсутність державності у предків росіян на фоні династії рюриковичів...
що думаєте з цього приводу?

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 06 липня 2015 19:09

Серж Ви тут раніше під іншим нікнеймом часом не писали?
здесь водки нет

Серж
Member
Member

Повідомлення Серж » 06 липня 2015 23:12

а чому Ви питаєте? Невже мої повідомлення схожі на чийсь тролінг?
справа у тому, що я в ютубі спілкуюсь з нащадками угро-фнів і іноді не можу їм протипоставити деякі факти.
Тож розглядаючи цю тему в площині кацапського світосприйняття, сам вирішив перевірти правдивість слів (в данному випадку Белінського)
Ви ж самі знаєте, наскльки важко переконти москалів у тому, що їх не влаштовує. От і намагаюсь знайти 100 % докази.

Поперед.Далі

Повернутись до Стародавні часи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість