Сторінка 1 з 1

Проект «Україна»

ПовідомленняДодано: 26 січня 2014 12:06
Adam
Зображення

Название: Проект «Україна», або Спроба Павла Скоропадського
Автор: Данило Яневський
Издательство: Фоліо
Год: 2010
Страниц: 254
Формат: pdf
Размер: 9 Mb
Язык: украинский

Нова книга журналіста, телеведучого, доктора історичних наук є черговою частиною навчального посібника для політиків, журналістів, політологів та любителів з написання, переписування та удосконалювання Конституції України. На сторінках цієї книги автор намагається сформувати цілісне, несуперечливе, ясне уявлення про феномен Української гетьманської держави 1918 року. На його думку, багатьом публіцистам та історикам, які досліджували цю тему, попри їх тривалі і вперті зусилля бракує об’єктивності. Він не зміг утриматися від спокуси сформулювати свій варіант відповіді на питання: якою бачив цю українську державу її засновник — Павло Скоропадський? Якими були політична форма та зміст цієї держави? Та чому загинуло це, за словами автора, «єдине державне утворення на території сучасної України, яке мислилося його фундаторами та будівниками як правове та демократичне»?

http://turbobit.net/r67ruy8ic6y4.html
http://dfiles.ru/files/q4133shda

Re: Проект «Україна»

ПовідомленняДодано: 26 січня 2014 12:08
Adam
Зображення

Название: Проект «Україна», або Крах Симона Петлюри
Автор: Данило Яневський
Издательство: Фоліо
Год: 2010
Страниц: 315
Формат: pdf
Размер: 18 Mb
Язык: украинский

Нова книга журналіста, телеведучого, доктора історичних наук є третьою частиною навчального посібника для політиків, журналістів, політологів та любителів з написання, переписування та удосконалювання Конституції України. На сторінках цієї книги автор намагається з’ясувати, що саме відбувалося на теренах сучасної України від грудня 1918-го і до листопада 1920 року, в період існування так званої «другої» Україн­ської Народної Республіки. Він пригадує історію країни після розгону Української Центральної Ради. Пригадує, власне, не одну історію, а декілька — саме їх «сходження» або «розходження» в часі та просторі, як на думку автора, і творять Історію як таку. Ви дізнаєтесь, хто, як і коли насправді створив Директорію та хто стояв за спиною Петлюри, чи було проголошення ЗУНР необхідністю, ким і як був підписаний Акт Злуки та які ілюзії супроводжували існування Української Народної Республіки.

http://turbobit.net/53mscovf1bxt.html
http://dfiles.ru/files/aklkbrk7u

Re: Проект «Україна»

ПовідомленняДодано: 26 січня 2014 22:14
Lavr
Раз вже за Яневського, Діма Ти читав? Крім Діми хтось читав? Якісні роботи? Мені лише доводилось тримати в руках та гортати, то ж підкажіть варто взятись за читання?

Re: Проект «Україна»

ПовідомленняДодано: 26 січня 2014 22:29
Adam
Ні, я не читав. :)

Re: Проект «Україна»

ПовідомленняДодано: 27 січня 2014 01:05
Mykola Chmyr
Lavr написав:Мені лише доводилось тримати в руках та гортати, то ж підкажіть варто взятись за читання?

Тримав в руках книгу про гетьманат, гортав, враження не справила. Тому купувати не став.

Re: Проект «Україна»

ПовідомленняДодано: 27 січня 2014 02:07
KaiserAdler
Назва якась...того.
Використання грошових візерунків - цікаво придумано.