Книги про війну в Україні 2014-... (мемуаристика)

Модератор: Global Moderators

AppS
Member
Member

Re: Книги про війну в Україні 2014-... (мемуаристика)

Повідомлення AppS » 19 грудня 2016 15:19

Війна. Життя de facto. Самовидець
http://book-ye.com.ua/shop/product_14559.html
Мова: Українська
Рік видання: 2016
Видавництво: Темпора
Кіл-ть сторінок: 266
Обкладинка: тверда

До книжки увійшло десять художніх репортажів за результатами четвертого всеукраїнського конкурсу "Самовидесь".
Тексти присвячено висвітленню подій на Сході України.

1. Єлизавета Гончарова (“День після Дебальцевого”)
2. Микита Май (“Донецькі сутінки”)
3. Альона Савчук (“Крим. Росія. Назавжди”)
4. Марія Семенченко (“Мама падає у прірву”)
5. Марія Педоренко (“Нове життя”)
6. Ярослава Тимощук (“Між Ісусом та Леніним”)
7. Олександр Коба (“Білий кролик”)
8. Алла Пушкарчук (“Поворот праворуч”)
9. Володимир Шередега (“Хроніка сірої зони”)
10. Максим Ходушко (“Краматорськ. На вихід”)

Зображення
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 21 грудня 2016 21:43

Роман Мудрый поделился фото Efrem Lukatsky.
9 ч ·
Падение Горловки.
Еще одна страница из книги, над которой работаю.

До 14 апреля 2014 года все мои сведения о Горловке ограничивались тем, что город находится в 35 км от Донецка, что в нем живет около 300 тысяч человек и что там работает огромное химическое предприятие Стирол. Стирол периодически выбрасывает в атмосферу аммиак и прочие ядовитые газы и призывает жителей закрыть окна, а лучше совсем не дышать.
Я уже неделю находился в Донецке, снимая захваты админзданий и ожидая обострения ситуации, когда утром 14 апреля в Горловке начался штурм городского управления милиции. Полчаса на машине, и мы, трое журналистов, были на месте.
Перед четырехэтажным зданием милиции, метрах в 20-ти от входа, собралось сотни две человек с колорадскими ленточками на груди. Время от времени в окна управления летели камни, а из окон вылетали шумовые гранаты, отгоняя особо рьяных. Несколько местных депутатов со своими помощниками руководили толпой. Они же вели переговоры с милиционерами.
Чуть в стороне, широко расставив ноги на постаменте, возвышался памятник забойщику шахты №1 "Kочегарка" Н. Изотову, который в 1932 году перевыполнил план добычи угля в 5 раз.
Переговоры напоминали абордажные сцены из фильмов про пиратов:
- Сдавайтесь, суки, весь ваш товар (в данном случае оружие) переходит к нам! - кричали пиратские предводители. - Пиши заяву на увольнение, и мы тебя оставим в живых.
Не дословно, но где-то так.
- Попробуйте взять, мы будем защищаться, - кричали из окна милиции, и высовывалась рука с автоматом.
Вскоре я понял, что отбивалось всего несколько милиционеров (я видел троих), включая начальника горотдела милиции Андрея Крищенко и его заместителя Германа Приступу.
Пока Приступа держал оборону, кидая гранаты и стреляя в воздух, его шеф звонил. Нетрудно догадаться, что начальник горловской милиции Крищенко звонил всем: руководству МВД, СБУ, Альфе, - короче, во все силовые ведомства, за поддержкой. А еще он звонил местному мэру и другим авторитетам, пытаясь разрулить ситуацию.
- Держитесь, тяните время, мы решаем, как вам помочь, - наверняка говорили столичные силовики.
- Только не стреляйте, отдайте им все, что хотят, - призывали местные авторитеты.
Тянуть время непросто. Надо заявление - получайте. Из окна спланировала бумага с заявлением Приступы об отставке "за вiком" на имя министра внутренних дел Авакова.
- Открывайте! - требовали пираты.
- А вот это нет, оружие не отдадим, - отвечали им.
На широкий и длинный козырек над входом забрался человек в маске. В руках у него был российский флаг. Закрепив флаг на козырьке, он вырвал из гнезда украинский. Толпа взвыла от восторга. Человек размахнулся украинским флагом, собираясь бросить его на землю, как тут из окна на козырек выскочил начальник горловской милиции и еще два офицера. У русского патриота сработал рефлекс: он рванул от ментов по козырьку, хотел спуститься, зацепился одеждой и эффектно рухнул головой на землю.
Приступа поднял флаг Украины и вернул его на место. Крищенко убрал российский.
(Через три дня, 17 апреля, местный депутат Владимир Рыбак был зверски убит за то, что пытался установить украинский флаг над зданием городской администрации.)
Толпа взбесилась:
- Наших бьют! Мент сбросил нашего, и тот свернул себе шею!
Если этот фраер погиб, то плохи дела дела у милиционеров, подумал я.
Толпа пошла на штурм.
Через несколько минут решетки на окнах были свернуты, в разбитые стекла полетели горящие фаера и дымовые шашки.
Милиция в ответ применила огнетушители.
Никто не хочет быть запечатленным в момент совершения преступления, поэтому я снимал, стараясь не привлекать внимание.
И тут на сцене появился молодой человек с фотоаппаратом, в ярком желтом жилете с надписью "Пресса Одесса". Он метался среди нападавших, пытался залезть в разбитые окна, делал совершенно непонятные движения, как будто ища ракурс. Похоже, раньше он был свадебным фотографом. Когда он в очередной раз принимал позу тигра перед прыжком, толпа прекращала крушить окна и замирала, глядя на его представление. Он явно чувствовал себя настоящим журналистом.
Жаль, я упустил момент, когда его заломали, забрав технику.
Активная фаза штурма переместилась во двор управления.
Пока ломали двери, по пожарной лестнице торопливо спускались сотрудники в костюмчиках и с портфелями и тихонько через двор смывались.
Двери выломали, но заходить никто не хотел: кто знает, а вдруг выстрелят.
Навстречу вышли Крищенко и Приступа. Андрей Крищенко человек крупный, солдатская каска на голове и резиновая дубинка в руке свидетельствовали о серьезности намерений. Рядом стоял Герман Приступа, он был экипирован как перед боем: в одной руке автомат, в другой Макаров, запасная обойма автомата выглядывала из нагрудного кармана бронежилета.
Тут же во дворе терся местный Беркут, запуганный и растерянный. Через полчаса этот самый Беркут уже стоял навытяжку перед полковником российского ФСБ по фамилии Безлер.
Не знаю, была ли команда или Крищенко сам принял решение сдаться, склоняюсь к первому варианту, но через минут десять прошел слух, что из Донецка прибыла спецгруппа сепаров, которые возьмут под контроль милицейское оружие.
Спортивного вида, в бронежилетах и балаклавах, отодвинув толпу, через черный вход вбежали в здание человек пятнадцать.
Крищенко вывели из управления, провели сквозь плотную разъяренную толпу под тумаки, мат и визги "Убить мало!" и запихнули в машину скорой помощи. Лицо его было окровавлено. И как будто окаменело - никаких эмоций. Врач нарочито медленно осматривал раны на голове, даже не пытаясь закрыть дверцу. На Крищенко сыпались удары, его тащили за одежду из машины.
Снимать невероятно трудно. Два человека изо всех сил упирались, закрывая его своими спинами. Через их головы особо настырная молодая гражданка все пыталась стальной арматуриной проткнуть или хоть по голове достать начальника городской милиции.
Скорая все не уезжала. Казалось, еще немного, и Крищенко линчуют. Я поймал себя на мысли, что не хочу такой съемки.
- Вали отсюда, сейчас машину сожгут, - крикнул я водителю, надеясь его вспугнуть. Кто-то снаружи сумел захлопнуть дверь, подставив спину под тычки. Машина двинулась, я вздохнул с облегчением.
На ступеньках у входа в здание управления схватили моего коллегу, британского фотографа Фредерика Пакстона. Кевларовая каска с надписью "Пресса" привлекла внимание. Целью нападения была камера. Ее вырвали из рук, а его самого, заломив, поволокли внутрь. Я был в нескольких шагах от них и хорошо отснял весь процесс.
Пора уходить, подумал я, так можно и без камеры остаться. Американский журналист с киевской пропиской - плохая рекомендация для этой публики.
Фредерик работал вместе с Саймоном Островским. Саймон классный журналист, бывший наш гражданин, хорошо знающий менталитет этих людей.
Уже сидя в нашей машине узнал, что Саймон сумел отбить Фредерика и сохранить ему камеру.
Вскоре Андрей Крищенко возглавил столичную полицию, а Герман Приступа стал начальником Шевченковского райотдела Киева.
Теперь во время митингов Крищенко иногда лично руководит полицией, обеспечивая порядок, а я с любопытством наблюдаю за ним.
Efrem Lukatsky
https://www.facebook.com/RomanMydrui/posts/1051060201686627?pnref=story

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 25 грудня 2016 23:47

Ради издательства сборника о бойцах АТО, студенты отказались от новогодней вечеринки в Запорожье

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 27 грудня 2016 16:36

продолжение

Сегодня была война

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 30 грудня 2016 12:20

http://www.bookclub.ua/ukr/catalog/book ... l?id=39826

Про мертвих, живих і ненароджених. Герої (не) війни
Автори: Олег Криштопа, Ольга Каліновська

Нові герої України: історія подвигу, яку ми маємо знати!

За кожною подією цієї війни, які колись проаналізують військові аналітики та стратеги, – Кримом весни 2014-го і Донецьком, горою Карачун і ДАПом, Іловайськом і Дебальцеве – сотні життів їх безпосередніх учасників: живих, які особисто розкажуть про себе на цих сторінках, та мертвих, голосом яких стануть їх рідні та побратими. Подвиг льотчиків з бригади морської авіації у Ново-федорівці, що врятували з Криму унікальну військову техніку; історії донецьких «ультрас», з яких народився добровольчий батальйон «Донбас»… Й інший бік цієї війни – політичні та фінансові оборудки і те, що називають «небойовими втратами».

Без міфологізації, без танців на кістках, з потом і кров’ю. Ця книжка – пряма мова тих, хто зробив достатньо для України, аби бути нарешті почутим.

Зображення
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 10 січня 2017 20:37

3 січня 2017
На Демидівщині презентують книгу про загиблого в АТО земляка
Завтра, 4 січня, в переддень других роковин з дня загибелі учасника АТО Романа Зубчука, в Демидівській районній бібліотеці презентують присвячену йому книгу «За тобою тужать журавлі».
Її автором є волинська письменниця Надія Корнійчук. В жовтні минулого року вона вже представила свою книгу про загиблого земляка – нацгвардійця Тараса Герасимюка, побратима Романа.
Бійці були учасниками Революції Гідності та разом захищали українську землю у батальйоні оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького. А у 2015 році, 5 січня, хлопці загинули у ДТП на трасі між Артемівськом та Слов’янськом разом із 10 військовими.
У виданні представлені спогади друзів, рідних, вчителів, біографічні штрихи, світлини та присвячені Герою вірші.

Книга «За тобою тужать журавлі» видана за кошти місцевого бюджету тиражем 75 екземплярів на суму понад 6 тисяч гривень. Частину книг планується передати родині Романа Зубчука, публічно-шкільним бібліотекам району, навчальним закладам, де навчався Герой.
У презентації візьмуть участь представники місцевої влади, письменниця Надія Корнійчук, учасники АТО, рідні, друзі, знайомі бійця, молодь селища. Початок - об 11.00.
Під час заходу присутні переглянуть буктрейлер до книги «За тобою тужать журавлі», підготовлений працівниками бібліотеки.
Потому відбудеться покладання квітів до пам’ятної дошки та на могилу загиблого земляка.
Зображення

«Мамо, не плач»: у Луцьку презентували книгу про загиблого Героя. ФОТО
14 жовтень, 2016, 12:21
З нагоди Дня захисника Вітчизни у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті Тараса Герасимюка, учасника Революції Гідності і АТО, та презентація книги Надії Корнійчук «Мамо, не плач...».

Про нацгвардійця Тараса Герасимюка, який разом з побратимами потрапив в ДТП 5 січня 2015 року в зоні АТО, згадують як про воїна світла і волі, - йдеться в матеріали Аріни Крапки для Громадського радіо.

У цій страшній аварії на трасі між Артемівськом та Слов`янськом загинули 12 військовослужбовців, а досі не знайшли.

Тарас Герасимюк повернувся з АТО до своїх рідних у пам`ятних дошках в школі та рідному селищі, де він проживав. А також в книзі спогадів про нього «Мамо, не плач». Ця книга про життя і загибель юнака на Сході України, де він у складі батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького захищав свою рідну землю.

Бабуся Героя Ольга Макарівна з жахом згадує ці події, не приховуючи сліз: «Я його виховала, бо мама була на роботі, скрізь відлучалася. Я його вчила, я його одягала. Він був для мене, є і буде дорогим, коханим, поки я буду жити. Я його відвідую. Не похоронили там, де я хотіла. Я тоді після такої хвороби, після двох інсультів привезли мене на могилки до онука. Відразу не сказали мені, що його немає вже в живих».

Тарас Герасимюк зі шкільних років боровся за правду, тому не дивно, що він став активним учасником Революції Гідності та поїхав добровольцем у зону АТО (про що рідні дізнались з новин). Він називав себе Тарас Одиночка.

Аби зберегти пам`ять про Тараса та його побратимів, волинська письменниця Надія Корнійчук написала книгу. У ній - спогади близьких людей Тараса. Та найбільше про свого онука розповідала бабуся Оля.

«Я перейнялася болем за Тараса. З бабусею ми познайомилися біля стели. Я принесла квіти. І після цього мені так стало боляче, ніби це моя дитина, мій онук, тому що це цвіт нації. Це нове покоління, яке віддає на благо своє життя, щоб чогось досягти кращого в країні. То як можна оминути цю тему? Звичайно, я написала. Знаєте, таке народне горе чи народний біль – то мій біль», - розповіла письменниця.

Бабуся Ольга мріє, аби про її онука ніколи не забували. А письменниця Надія Корнійчук пише наступну книгу про друга Тараса Одиночки – Романа Зубчука або, як його називають друзі, – Марімана, який теж загинув в ДТП 5 січня.
Зображення
http://www.volynpost.com/news/76458-mamo-ne-plach-u-lucku-prezentuvaly-knygu-pro-zagyblogo-geroia-foto

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 18 січня 2017 19:33

Леонид Логвиненко добавил 20 фото и видео — с Светланой Касьяненко.
22 ноября 2016 г. ·
МІСЯЧНА СОНАТА ВІЙНИ
У видавництві Майдан виходить книга Леоніда Логвиненка, тобто моя, яка називається Місячна соната війни. Спробував поєднати в ціле знімки, есе та поезію, написані після поїздок на передову. 248 сторінок прози й поезії, близько сотні знімків.Обкладинка може бути трішки інша, бо її ще ваяють. У ролику звучить Ранок кохання у виконанні відомого сурмача Konstantin Oleynik
https://www.facebook.com/leonid.logvinenko/posts/1161256810632380

Зображення
Леонид Логвиненко
Харківський майдан – це наступна книга з багатьма кольоровими ілюстраціями "Репортаж між сторінками щоденника" вона вже лежить з березня. Тепер-от, здається, справа рушила з місця. Макет зроблено, тепер його правимо й удосконалюємо. Щоправда наклад невеликий - планую по грошах які маю (точніше які мені обіцяють) 100 чи 200 штук, отож... Видання буде шикарне, тексти, думаю також.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1162426320515429&set=t.100002442169871&type=3&theater

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 22 січня 2017 20:41

http://duh-i-litera.com/movoyu-boha/
Зображення
«Мовою Бога» − повість, дія якої відбувається потойбіч лінії фронту. Авторка розповідає як люди, які ще вчора могли довіряти одне одному, мати приязні стосунки чи будувати спільне майбутнє, − враз змінюються і стають ворогами в єдиному, але вже такому різному для них місті. Людське в людині зазнає випробувань. Герої Олени Стяжкіної опиняються в обставинах, де змушені робити вибір, ціна якому − життя.

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 25 січня 2017 22:30

Зображення
Одинадцятикласниця написала книгу-спогад про брата, що загинув в АТО
09:1108.12.2016

Майже три роки Україна бореться за свої території на Сході країни, захищаючи суверенність, цілісність держави та всіма можливими та неможливими силами намагається вигнати окупанта, принести мир та спокій у душі українців.

За ці роки війна на Сході забрала більше десятка кам’янчан. Жителі міста постійно стараються згадувати, пам’ятати тих, хто ціною свого життя захистив нас, від подальшого наступу російського агресора.

Одним із таких героїв був Михайло Григоришен, який загинув 31 січня 2015 року в смт. Чорнухине. У вояка залишалась менша сестра Аліна, яка на сьогодні навчається у ЗОШ №17 в 11 класі.

Дівчина, зібравши весь свій біль та силу волі, написала книгу-спогади про брата героя «Він мав у серці те, що не вмирає…», презентація якої відбулася на VI злеті асоціації міських волонтерських дружин «Єднаймося заради добра!», 6 грудня в рамках загальношкільного свята з нагоди 25-річчя Зброїних Сил України та в подальшому планується для представлення кам'янчанам.
Допомогли дівчині у реалізації задуму педагоги школи, а закрема Рудніцька Н.П., яка синхронізувала, відредагувала та довела до логічного завершення зібраний матеріал.
«Він мав у серці те, що не вмирає…» - це книга, яка розповідає про сильну духом особистість, яка вистояла Революцію Гідності, а далі без вагань пішла захищати країну на війну. Хто як не сестра краще всього розповість про Михайла, суспільству, яке повинно пам’ятати героїв, вчити підростаюче покоління на прикладі інших. До матеріалів долучили спогади, поезію друзів, близьких, рідних, всіх тих, хто знав хлопця далеко до війни.
Зображення
http://www.3849.com.ua/news/1469921

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 25 січня 2017 22:35

Зображення
Видано книжку про Героя АТО Віталія Бахура (відео)
ЗОЛОЧІВ .НЕТ · 26.05.2015

bahur26 травня у Зозулівському НВК відбулася презентація книги «Заради життя», яка створена за ініціативи Тетяни Тихонової та Надії Каркулевської. Змакетував та видав книгу Тарас Подвірний, долучилися до видання меценати. Книга присвячена Віталію Бахуру – Герою АТО із Золочівщини, що віддав своє життя за Україну.

У презентації взяла участь родина Героя України, керівництво району, священики, громадськість.

Слід відмітити, що 14 червня виповнюється 1 рік з часу загибелі старшого лейтенанта Віталія Бахура, який загинув у військово-транспортному літаку Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, що заходив на посадку в аеропорту Луганськ та був збитий терористами. На борту збитого літака було 49 осіб – усі вони загинули.
http://zolochiv.net/vydano-knyzhku-pro-vitaliya-bahura-video/

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 25 січня 2017 22:47

На Уманщині презентували книгу, присвячену бійцям АТО
22 серпня 2016, 14:44
До 25-річниці Незалежності України на Уманщині презентували дві книги: ««Уманщина у плині літ(І частина)» та «Герої серед нас». Остання присвячена героям АТО району, які зараз захищають країну та які віддали за неї своє життя. До друку книги готували близько 9 місяців. Над їхнім створенням працювали вчителі, бібліотекарі, краєзнавці, сільські голови та громадські діячі. Про це пише center-news.com.ua
За словами голови районної ради Оксани Супрунець, ідея написання книг виникла у грудні 2015 року. Тоді відбулася зустріч очільників Уманщини із бійцями АТО та волонтерами. Ідею підхопили Тетяна Чорномаз, Богдан Чорномаз, та Надія Тульчинська . А далі почалася клопітка робота.

Книга «Герої серед нас» розповідає про бійців АТО , мешканців Уманського району, які зараз захищають нашу країну від нападників, та про тих хлопців, які віддали за неї своє життя. Перші її примірними під час презентації вручили рідним загиблих героїв.

« Я хочу подякувати рідним героїв. Адже за те, що ми сьогодні живемо, працюємо, народжуємо дітей їхні чоловіки, сини, брати поклали своє життя, - говорить депутат районної ради Володимир Мальченко. - Хотів би підняти питання і стосовно нашого невеличкого села Шарин, де досі триває конфлікт щодо перейменування вулиці та надання їй імені Володимира Рижака. Це питання має бути вирішено. Ми повинні всі разом із громадськістю, депутатами прикласти максимум зусиль та спокійно провести таку роботу, щоб люди гордилися цією дитиною.

До роботою над книгами також долучилися вчителі, директора шкіл, методисти та небайдужі мешканці району. У книзі «Уманщина у плині літ (І частина)» історія району вперше написана без білих плям.
Нарешті ми маємо право сказати правду про нашу історію і зафіксувати народну пам’ять. Для Уманського району «Уманщина у плині літ» - це перша книга, яку писав сам народ – вчителі історії, краєзнавці, бібліотекарі, - ділиться з нами одна із авторів книг Тетяна Чорномаз. - Ці дві книги це продовження на шляху до порозуміння між різними верствами українського суспільства. Бо всі вороги, які окуповували Україну ссали кров з нашої землі, намагалися нас розділити, щоб ми між собою гризлися і цькували один одного, аби ми не могли створити власної держави. Але наша країна навпаки згуртувалася. І сьогодні за допомогою волонтерів народ створив українську армію і продовжує її творити.

- Написати історію району і кожного села окремо - це дуже складна праця. Я пам’ятаю із яким захопленням та ентузіазмом всі бралися за цю важку роботу. І я просто щаслива, що мені довелося працювати з усіма народними творцями книги. Ми вперше писали історію без білих плям та побоювання, - розповідає співавторка «Уманщина у плині літ (І частина)» Надія Тульчинська.

- Якщо врахувати, що наша країна зараз у війні, в інформаційній війні, яка охопила всю країну, то якраз книги, які висвітлюють історичні події нашого минулого дуже потрібні. Під час створення «Уманщина у плині літ (І частина)» я використав опис подій, які зберігалися у спеціальних архівах. Використовував лише цитати, аби люди знали своїх предків. Ця книжка вперше висвітлює історію тих людей, які боролися за Україну, за нашу державність, - додає Богдан Чорномаз.

Фінансову сторону створення книг на себе взяли товариство «Аграрії Уманщини», керівники сільськогосподарських підприємств та депутати районної ради.

Проте на цьому робота не завершується. Далі історики та краєзнавці візьмуться за вихід у світ другої частини книг
Зображення
http://procherk.info/news/7-cherkassy/45498-na-umanschini-prezentuvali-knigu-prisvjachenu-bijtsjam-ato

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 28 січня 2017 16:57

Аваков презентував книгу та розповів, як з Парубієм і Турчиновим організовували добробати

Голова МВС Арсен Аваков під час презентації книги "Добробати". Історія подвигу батальйонів, що врятували країну" розповів, як з Олександром Турчиновим і Андрієм Парубієм організовували і збирали добровольців

Вчора, 23:06
Це друге, розширене і доповнене, видання книги, в якій зібрані спогади найважчого періоду початку військової агресії Росії проти України, повідомляє Depo.Донбас.
Тираж книги 10 000 примірників і більшу частину буде вручено бійцям добробатов і сім'ям загиблих. І якась кількість екземплярів піде до бібліотек.
"У продажу вона, поки буде важко купити... У книзі представлена ​​хроніка очима безпосередніх учасників - і керівників держави і тих, хто прийняв цей перший бій", - написав у своєму Facebook Аваков.

"Хочу, щоб кожен з вас, хто отримає цю книгу, кожен боєць, добробатовец, отримає з тих 4,5 тис., які зараз служать, і з тих в цілому 10 тис., які пройшли через добробаты, зберіг ці факти як приклад історії для своїх дітей і всього того покоління українців, які потім будуть згадувати про це непросте часу... Починали ми, коли Турчинов, перебуваючи у кабінеті, в якому сидить зараз Андрій Парубій, виконуючи обов'язки президента після ряду катастрофічних ситуацій на фронті, сказав: "Арсен, треба щось робити, треба збирати добровольців, відправляючи людей по областях, їдьте з Андрієм на Майдан, кличте хлопців". І Андрій поїхав на Майдан, і Андрій доповідав Олександру Валентиновичу. І ми пішли на ці кроки, а кожен з вас прийняв для себе це рішення і відгукнувся", - розповів міністр.
Добровольчий рух створювався і формувалося в умовах масових зрад з боку співробітників СБУ, МВС та військовослужбовців ЗСУ на окупованих нині територіях України. "В таких умовах ми починали з вами боротьбу", - сказав він. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій зазначив, що добровольческое рух відіграв визначальну роль у той період. "Ми презентували свою книгу не просто читачам - а по суті авторам, безпосереднім учасникам. Це була зустріч з побратимами і соратниками, з тими, з ким ми створювали щит Батьківщини", - сказав Аваков.
http://dn.depo.ua/ukr/dn/avakov-prezentuvav-knigu-ta-rozpoviv-yak-z-parubiyem-i-turchinovim-organizovuvali-dobrobati-20170127508785

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 22 лютого 2017 20:16

Добробати: історія подвигу батальйонів, що врятували країну / Катерина Гладка та ін. (2016).
Книгу уже выложили в сеть http://toloka.to/t80028

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 04 березня 2017 22:08

У Києві вийшла друком книга ".RAW Історія змін українців та армії" - добірка із документальних фоторобіт, що розповідає про зміни в українській армії й суспільстві у 2014-2016 роках.
До неї увійшли 137 знімків від 33 фотографів - з України, Росії, Білорусі та США - зроблені на передовій і в тилу.
Кожна світлина в альбомі доповнена поясненнями про місце, час та обставини зйомки.

cancer
Member
Member

Повідомлення cancer » 30 березня 2017 21:25

Зображення
122-й Окремий Аеромобільний Батальйон поделился(-ась) фото Кости Блажко.
1 ч ·
Вийшла перша збірка віршів нашого побратима Костянтина Блажко, які ми неодноразово ширили на сторінці 122-го.
Допис з його сторінки - "Небо з нами!!
Саме так , а не інакше. З
Нами. Щодня. Щогодини. Щосекунди. Коли вдивляєшся в горизонт то розумієш, що небо зовсім близько. Он можна торкнутися рукою. Дістати. Лише треба дійти. В кожного свій шлях, але всі будем там чи то на небі чи підземлею. Я точно знаю, що хлопці, які загинули в бою попадають на небо. Вони постійно з нами: в душі, в серці, в нашій пам'яті. Я точно знаю, що близькі нам люди поряд з нами, захищають нас просто ми не спроможні це бачити. В кожного було відчуття ніби він поряд... Відчуваєш погляд на собі. Вони приходять до нас у снах, вони живуть в нашій пам'яті. Живіші живих - наші Герої будуть доти, доки ми будемо пам'ятати про них через покоління через життя. Я точно знаю НЕБО З НАМИ.
Саме так називається збірка віршів.
НЕБО З НАМИ
Придбати її дуже просто. Коштує збірка 60 грн.Якщо ви хочете отримати з автографом і побажаннями то + 40 грн. Ну і якщо хочете з віршем написаним особисто для вас на будь яку тему - то кидайте суму більше ніж 200 таких екземплярів буде не більше 10. Всі гроші ,які будуть зібрані за автографи підуть на благодійність, крім того я добавлю ще суму своїх особистих грошей
4731 2191 0360 2383 ПриватБанк. Блажко Костянтин Миколайович
https://www.facebook.com/122oaemb/posts/1297983216944487
"

Поперед.Далі

Повернутись до ООН та далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість