Історичне рішення

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Krutywus
Member
Member

Історичне рішення

Повідомлення Krutywus » 22 листопада 2013 10:48

Янукович закрив можливість євроінтеграції для України на багато років і вирішив долю всієї Східної Європи на 20-25 років вперед.

Таку думку в коментарі "Українській правді" висловило джерело в оточенні Фюле, близьке до переговорів з українською стороною щодо підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

"Це замороження відносин України з ЄС. Не факт, що колись у близькій перспективі можна буде повернутися до переговорів з Україною про Асоціацію. Насправді Янукович закрив можливість євроінтеграції для України на багато років, а може, навіть вирішив долю Східної Європи на 20-25 років і заморозив всі процеси, які могли тут відбуватися, в тому числі реформи, демократизацію, європеїзацію і так далі, "- заявило джерело.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/21/7002693/

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Історичне рішення

Повідомлення Adam » 22 листопада 2013 11:30

Згоден з висновками Матроскіна:
Приєднані файли
1457585_10202475877323503_954476425_n.jpg
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Орел
Member
Member

Повідомлення Орел » 22 листопада 2013 13:15

Це думка європейця, раз з оточення Фюле. А от росіянин Окара висловив на тій же УП інші думки - http://blogs.pravda.com.ua/authors/okara/528e4d04cfa36/

І в неті вже гуляють приколи-
Зображення
"За святую правду-волю
Розбойник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани"
(Т.Шевченко)

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 22 листопада 2013 13:24

Так ці європейські жлоби не захотіли нам давати гроші за компенсацію торговельних втрат з Росією - все правильно.

Що нам дали би та "інтеграція" такого, чого ми тут собі не мали? Нічого особливого. Нелегальна трудова міграція звідси посилиться в рази.

Краще жити он, як Швейцарія. Тільки треба набудувати купу казіно та банків - рецепт економічного добробуту дуже простий, правда для цього треба зробити умовини для їх процвітання сприятливими. А після цього ми вже дивитися не будемо, ні на схід, ні на захід...а на себе.
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

kram
Member
Member

Повідомлення kram » 22 листопада 2013 13:32

KaiserAdler
Трюїзм, але: щоб жити, як Швейцарія, треба бути Швейцарією :pardon:

Ваші родичі часом не у вотчині пана Богуслаєва працевлаштовані? :wink:

Орел
Member
Member

Повідомлення Орел » 22 листопада 2013 14:28

KaiserAdler написав:Так ці європейські жлоби не захотіли нам давати гроші за компенсацію торговельних втрат з Росією - все правильно.

Читаємо з першого посилання останній абзац
"Пауза, про яку просив український президент, неможлива. З точки зору інтересів України Янукович досить дивно повів себе, м'яко кажучи. Навіть якщо говорити про економічні аргументи, він отримав гарантії та обіцянки дуже великої підтримки і з боку ЄС і з боку США. Я думаю, що суми співставні з тим, що пропонувала Росія ", сказало джерело.
"За святую правду-волю
Розбойник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани"
(Т.Шевченко)

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 22 листопада 2013 14:31

Ви зрозуміли, що я мав на увазі...

kram написав:Ваші родичі часом не у вотчині пана Богуслаєва працевлаштовані?

Ні, до нього ніякого відношення ніхто не має.

Орел написав:"Пауза, про яку просив український президент, неможлива. З точки зору інтересів України Янукович досить дивно повів себе, м'яко кажучи. Навіть якщо говорити про економічні аргументи, він отримав гарантії та обіцянки дуже великої підтримки і з боку ЄС і з боку США. Я думаю, що суми співставні з тим, що пропонувала Росія ", сказало джерело.

Ну він якраз попросив цих "гарантій" в чистому виді - чому йому в них відмовили?
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 22 листопада 2013 14:51

KaiserAdler написав:Так ці європейські жлоби не захотіли нам давати гроші за компенсацію торговельних втрат з Росією - все правильно.

Нам? Або Бойко з Фірташем (Укргазенерго), Ландику та іншим рИгіоналам? :no:

Східноєвропейські країни, що свого часу зробили вибір на користь Євросоюзу та в результаті втратили цілі ГАЛУЗІ виробництва, зараз живуть в рази краще "баНаНовекторної" України. Що мені з того, що втратять олігархи, якщо я й так не купляю погані холодильники Ландика або погані телефізори Довгого?
:bad:
Зображення

Орел
Member
Member

Повідомлення Орел » 22 листопада 2013 15:45

KaiserAdler написав:Ну він якраз попросив цих "гарантій" в чистому виді - чому йому в них відмовили?

Навряд чи сильні "світу цього" шукають гарантій для нас - простих смертних! Тут, швидше, йшлось про гарантії недоторканності після 2015 року для окремих територій (читай "Межигір'я") і окремих бізнесів!
"За святую правду-волю
Розбойник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани"
(Т.Шевченко)

ost
Member
Member

Повідомлення ost » 22 листопада 2013 16:12

Мені так здається, що коли на днях начальник караулу ледь не зарубав свою фуражку та віртуозно зловив її, то в той день Яник зустрічався з каспійським Алі і мабуть їм (хвірташ і ко) видали кредит, або пообіцяли його?
Курс на інтеграцію в Нікуди.
Земле, моjа всеплодьучаjа мати!
Сили, шчо в твоjij движель глубинi,
Краплоу, шчоб боiу смiлijше стоjати,
даj i мiнi!

Fet
Member
Member

Повідомлення Fet » 22 листопада 2013 17:16

Блин, как просто людям жить - верить в то, что кто-то и где-то размажет чернила - и тебе станет жить лучше...
Мне бы так...
Політ сокола не залишає слідів на небі – він залишає сліди у серцях людей які дивляться на небо.
А ты идиотизм с патриотизмом не путай!

Pogorzelska
Member
Member

Повідомлення Pogorzelska » 22 листопада 2013 17:30

Евроинтеграция оптом не вышла, будем делать ее в розницу - каждый сам с чемоданом.
https://www.facebook.com/irena.pogorzelska?ref=tn_tnmn
"-Сова!Это ГЕНИАЛЬНО!!!Но как же мы станем ёжиками??? -Мыши,идите на фиг!!!Мое дело - КОНЦЕПЦИЯ!!!"

Орел
Member
Member

Повідомлення Орел » 22 листопада 2013 18:18

"За святую правду-волю
Розбойник не стане,
Не розкує закований
У ваші кайдани"
(Т.Шевченко)

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 22 листопада 2013 18:26

Adam написав:Східноєвропейські країни, що свого часу зробили вибір на користь Євросоюзу та в результаті втратили цілі ГАЛУЗІ виробництва, зараз живуть в рази краще "баНаНовекторної" України.

Хіба це не жахливо? Це з'явиться ціла армія безробітних. Та я прокляв би цілий світ, якби мене звільнили!

Pogorzelska написав:будем делать ее в розницу - каждый сам с чемоданом.

Граще бути гордим жебраком, але в своїй країні, ніж багатим "перекотиполем".
Зображення Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 22 листопада 2013 18:38

Fet написав:Блин, как просто людям жить - верить в то, что кто-то и где-то размажет чернила - и тебе станет жить лучше...
Мне бы так...

Блин, как просто людям жить — верить в натуральный обмен и не верить в законы рыночной экономики... Мне бы так...

KaiserAdler написав:
Adam написав:Східноєвропейські країни, що свого часу зробили вибір на користь Євросоюзу та в результаті втратили цілі ГАЛУЗІ виробництва, зараз живуть в рази краще "баНаНовекторної" України.

Хіба це не жахливо? Це з'явиться ціла армія безробітних. Та я прокляв би цілий світ, якби мене звільнили!

А хіба зараз цієї армії нема? Будь ласка — я її яскравий представник. Та й з тих грошей, що вдається заробляти фрілансом В ІШІЙ країні, банда Янука хоче вкрасти аж 17%! На що? На медицину? На міліцію? На військо? Що з цього існує не на папері?

KaiserAdler написав:
Pogorzelska написав:будем делать ее в розницу - каждый сам с чемоданом.

Граще бути гордим жебраком, але в своїй країні, ніж багатим "перекотиполем".

Не мелить дурниць, будь ласка! Завжди було краще бути багатим та здоровим, ніж бідним та хворим! Особливо в тому випадку, коли це не завдяки всесвітній проблемі, а штучна ситуація завдяки бандюкам у владі.
Зображення

Далі

Повернутись до Агресія РФ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість