Агресія РФ (березень 2014) Анексія Криму

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

botanik
Member
Member

Агресія РФ (березень 2014) Анексія Криму

Повідомлення botanik » 01 березня 2014 01:02

ЗАПАТ НАМ ПАМОЖЕТ
поради дає новому українському уряду колишній посол США в ООН Джон Болтон

Я думаю, що Рада безпеки ООН не надасть захисту Україні. На мою думку, Росія, за підтримки Китаю, буде протистояти усім намаганням ООН відіграти будь-яку роль у вирішенні кризи в Україні.

ООН Україні не допоможе
Адміністрація Обами через це уявлення, що в нас спільні інтереси з Росією, не будуть нічого робити в короткотерміновій перспективі, і Путін це розуміє. Пам’ятаєте, коли Росія ввела війська в Грузію в серпні 2008 року, тоді кандидат Барак Обама закликав обидві сторони проявити витримку. Я думаю, що Кремль на це подивився і вирішив, що саме це буде і у випадку з Україною.

Обама сказав, що він не бачить Сполучені Штати у змаганні з Росією щодо України. Він не планує гратися в геостратегічну шахівницю як під час Холодної війни. Він сказав, що українці мають самі вирішувати свої проблеми. Ці заяви сприймаються Путіним як те, що США не втручатимуться в ситуацію в Україні.

http://ukrainian.voanews.com/content/jo ... 61725.html

KaiserAdler
Member
Member

Re: Агресія РФ?

Повідомлення KaiserAdler » 01 березня 2014 01:22

На місці міліції, всіх тих клоунів що позахоплювали аеропорти та парламент, вже давно треба було би арештувати. Сумніваюсь що у них зброя взагалі справжня. Думаю то все якась чергова "самооборона" з ММГ. На місці охоронців аеропорту я би без всякого страху їх спробував би арештувати.

Бездія міліції змушує думати що це поставлений спектакль СБУ з якоюсь далекоідучою метою.
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

Случ
Member
Member

Повідомлення Случ » 01 березня 2014 01:27

KaiserAdler
Ідіть уже спати, бо таку х...ю пишете, що аж зло бере...
Зображення

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 01 березня 2014 01:29

Печеніги і АСВ Вал теж муляжі? БТР, МІ-24, ІЛ-76теж картонні?
Прийшла повістка - іди служити!

botanik
Member
Member

Повідомлення botanik » 01 березня 2014 01:40

США не знають.хто напав на Україну :D
Він наголосив: "Ми пильно стежимо за військовими навчаннями Росії поблизу українського кордону. Я очікую, що Росія буде прозорою щодо цих навчань. І закликаю не чинити жодних дій, які можуть призвести до помилок у цю дуже делікатну мить великої напруги". "Поки що ми не маємо деталей, хто за цим стоїть", - зазначив Хейгел, говорячи про ситуацію у Криму, і запропонував знизити напругу.
http://ipress.ua/news/obama_poperedzhai ... 51257.html

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 01 березня 2014 01:55

Случ написав:KaiserAdler

Смішно читати, коли всі сприймають якесь явище одним тільки якимось способом, істинним на їх думку, і потім вважають що все саме так, і, ні як інакше. Задайте собі питання: чому вони навіть не мають розрізнювальних знаків? Чому мвс в бездіяльності?

Я впевнений що вони як появилися так і зникнуть.

Ніколи не шукайте легких шляхів до розуміння того що відбувається.
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 01 березня 2014 02:35

Oleh Nemchinov написав:Печеніги і АСВ Вал теж муляжі? БТР, МІ-24, ІЛ-76теж картонні?

Російські військовики та люди в камуфляжі що захопили аеропорт і парламент - це речі різних порядків і не треба їх в одну купу вязати. Тим більше що росіяни від них самі відхрестилися.

Показували як журналіст питав у тих невідомих хто вони - він відповів що він росіянин. Отак взяв просто і всю таємницю розламав :lol: . Не знаю, хто в це повірить.
Зображення Зображення

Petro Bagmet
Member
Member

Повідомлення Petro Bagmet » 01 березня 2014 08:50

Аксенов своїм указом тимчасово підпорядкував собі усі силові структури і попрохав військової допомоги у Путіна.

Knecht
Member
Member

Повідомлення Knecht » 01 березня 2014 09:30

маємо перший раунд "червоні vs калинові". Калинові явно програють, я можу помилятись, але ситуація схожа з УНР.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 01 березня 2014 09:34

KaiserAdler написав:На місці міліції, всіх тих клоунів що позахоплювали аеропорти та парламент, вже давно треба було би арештувати. Сумніваюсь що у них зброя взагалі справжня. Думаю то все якась чергова "самооборона" з ММГ. На місці охоронців аеропорту я би без всякого страху їх спробував би арештувати.

Бездія міліції змушує думати що це поставлений спектакль СБУ з якоюсь далекоідучою метою.

Почему бы Вам не пригласить для решения конфликта квазиандроидов с Тау-Кита?
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

botanik
Member
Member

Повідомлення botanik » 01 березня 2014 11:13

Все командование Военно-морских сил Вооруженных сил Украины написало рапорты на увольнение. Об этом УНН сообщил один из сотрудников ведомства.
КИЕВ. 28 февраля. УНН. Все командование Военно-морских сил Вооруженных сил Украины написало рапорты на увольнение. Об этом УНН сообщил один из сотрудников ведомства.

Сегодня из собственных источников УНН стало известно, что командование ВМС написало рапорты на увольнение.

При этом на официальном сайте Министерства обороны отсутствует запись относительно главы ВМС.

В пресс-службе Министерства обороны, отметили, что им ничего неизвестно по этому поводу.

"Мы ничего об этом еще не слышали", - отметили в пресс-службе Минобороны.

Сейчас УНН пытается связаться с пресс-службой Военно-морских сил Вооруженных сил Украины и взять у них комментарий по этому поводу.

Источник: УНН
http://www.unn.com.ua/ru/news/1310733-u ... zvilnennya
далі буде....

botanik
Member
Member

Повідомлення botanik » 01 березня 2014 11:20

Большой десантный корабль Черноморского флота России «Николай Фильченков» доставил в Севастополь еще около 700 вооруженных людей, предположительно подразделения и состава Воздушно-десантных войск России.

Об этом УНИАН сообщил военный источник в Севастополе.

По информации собеседника агентства, швартовка корабля произведена сегодня ночью в бухте Казачьей, где дислоцируется бригада морской пехоты ЧФ РФ.

По данным источника, всего за последние дни в Крым из России переброшены более 6 тыс. войск спецназа. Подразделения рассредоточены в разных районах Крыма и Севастополя.

Ночь с пятницы на субботу в Крыму в целом прошла спокойно.
http://lenta-ua.net/novosti/politika/48 ... yudey.html
....далі буде.

botanik
Member
Member

Повідомлення botanik » 01 березня 2014 11:21

Большой десантный корабль Черноморского флота России «Николай Фильченков» доставил в Севастополь еще около 700 вооруженных людей, предположительно подразделения и состава Воздушно-десантных войск России.

Об этом УНИАН сообщил военный источник в Севастополе.

По информации собеседника агентства, швартовка корабля произведена сегодня ночью в бухте Казачьей, где дислоцируется бригада морской пехоты ЧФ РФ.

По данным источника, всего за последние дни в Крым из России переброшены более 6 тыс. войск спецназа. Подразделения рассредоточены в разных районах Крыма и Севастополя.

Ночь с пятницы на субботу в Крыму в целом прошла спокойно.
http://lenta-ua.net/novosti/politika/48 ... yudey.html
....далі буде.

ipse
Member
Member

Повідомлення ipse » 01 березня 2014 13:01

Почему не объявленна мобилизация в Украине? Запад явно будет стоят в стороне. Было бы не плохо созывать добровольцев и вооружать их.
Чем мог бы помочь запад это арест счетов России и Путина. А НАТО могло бы при начать объявить хотя бы частичную мобилизацию. Но ни в арест счетов, ни в мчастичную мобилизацию я не верю.
Есть еще более фантастические варианты, вхождение Украины на конфедеративных началах в Хорватию, Словакию, Словению, Литву да хоть в ту же Польшу. Но они на это не пойдут сейчас.
Ceterum censeo Moscovia esse delendam.

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 01 березня 2014 13:11

KaiserAdler написав:
Случ написав:KaiserAdler

Смішно читати, коли всі сприймають якесь явище одним тільки якимось способом, істинним на їх думку, і потім вважають що все саме так, і, ні як інакше. Задайте собі питання: ...Чому мвс в бездіяльності?.

Потому что в краже людей в Киеве были задействованы практически все оперативные службы МВД и СБУ. Даже сотрудники главка К СБУ. В детали не углубляюсь. Сейчас все черные ходят, службы парализованы. Вот почему "мвс в бездiяльностi". А вовсе не из-за постановки каких-то спектаклей в Крыму.
Востаннє редагувалось Ярослав Мезенцев в 01 березня 2014 15:25, всього редагувалось 1 раз.
Предлагаю вывести в ров - и расстрелять!!!

Далі

Повернутись до Агресія РФ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей