Агресія РФ (вересень 2014) Мінська угода

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Erelion
Member
Member

Re: Агресія РФ!

Повідомлення Erelion » 01 вересня 2014 14:55

Мда... Це після вчорашнього відео з літаками, що атакують катери, ДПСУ тепер впарює, що катери були обстріляні артилерією... Ми типа з Росією не воюємо....
Атаки зазнали катери типа "Гриф" і "Калкан". "Гриф" затонув. Номер поки невідомий...

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/1/7036399/

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 01 вересня 2014 15:30

http://hvylya.net/analytics/politics/vo ... mozgi.html
Ще один Наполеон. На мій погляд, розклади по чисельності і по розвитку подій після удару РФ на Старобешеве варті уваги.

А чи не завести нам окрему палату для Наполеонів? Може мені там би хто пояснив, нащо наші у той Іловайськ лізли, якщо метою було перерізати дорогу Н21.

congo
НеМоскаль - не шпигун, трохи знайомий. Але, якщо йому допомагати, може стояти на своєму до повного засирання будь-якої теми. Краще зупинитись першим.

АлБ...., сподіваюсь не образишся за таку характеристику.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 01 вересня 2014 15:30

Увеличенное и осветленное фото подбитого танка:
Приєднані файли
480353.jpg
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Arkee Hops
Member
Member

Повідомлення Arkee Hops » 01 вересня 2014 15:40

Так от ти який, Семен Семенченко :)
Зображення
"...А від Донбасу до Перекопу два переходи БТР..."

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 01 вересня 2014 15:45

NeMoskal написав:
congo написав:NeMoskal бачите номер карти? покладіть туди грошей пацанам. а скан переказу виложіть в тему.
в залежності від суми товариство вирішить, щирий Ви чи на опера працюєте :)

Сумма не секрет - 5000 грн., она поедет на этой неделе налом в Киев, человек который ее повезет повезет не только мою сумму и не только от меня.
Скажу сразу - не на батальоны а на другое не менее важное дело. Скан, как только получу, будет предоставлен на что и куда была сумма потрачена.
Решайте.

без відносно до попередніх розмов.
а) у такому вигляді верифікувати не можливо, може Ви підтримаєте Терецьке кАзацьке Війско у Харкові або Український вибір Медведчука - цілком теж люди з мамами і бабусями у вишиванках.
б) сума мізер, ну та як кажуть ".......... хоч шерсті клок" аби на хорошу справу.
_________________________________________________________________________________________________________

тепер звернення особисто до Вас, пишу не приватом а у топіку бо воно має певне відношення до теми Агресія РФ!

Російсько- українська війна - у новітньому часі - розпочалась давно і мала різні форми і вирази. коли почались бої і сутички - це вже так сказать сумний епілог сто двадцять п"ятого тому сумної їсторії.
у цій війні агресор РОСІЯ.
(ВИ ж визнаєте не законно обранного на свій пост Путіна, по суті самозванця, керівником держави? :) )
таким чином Ви представник держави агресора настирливо лізете обговорювати наші справи.
ось Ви пишете на форумі гіпотезу "про абхазію 2" і, ось вона реальність.
і кажете "тіпа мужики я хочу розібраться...."
а нам воно навіщо? ідіть на отвагу чи віф2 - там експертів, як череда по вулиці пройшла.
розбирайтесь.
цей етап війни почався з втручання РФ у наші особисті справи, у внутрішні справи України.
потім почавсь ланцюжок провокації і вербовки Hilfswilliger
тепер почалась ідеологічна інтервенція у закриту спільноту.
сиділи собі гомоніли потихеньку, лаялись мирились

а ту ВИ - а от Вам "абхазія 2"
і шо? де Ви побачили подібність?
Донбасс - колиска українського націоналізму.
Донцов - народився в Мелітополі
Стус з Гайсина перебрався з родиною на Донбас
і так далі
я тричі проїхав донбас і пройшов пішки проводячі етнографічні дослідження (1988, 1993 і 2008 крайній раз)
у 2008 коли звертався українською - більшість вже нормально відповідала правда ніяково себе почували, ну то таке)
морлоки і маргинали там звичайно є
як і по всі Україні
і тільки людина не в темі, чужа - може висунути концепцію шо донбасс це "абхазія 2"
прийшли бойові підараси устроїли терор - а тепер "абхазія 2"
здесь водки нет

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 01 вересня 2014 15:52

Прислали мне сообщением: Разведывательный взвод воинской части №73612 Ульяновск.
Почти все были ранены. Были без опозновательных знаков.
Добили свои же из танков, минометов и пулеметов - приняли за украинцев.
Возле:
Червоносільське, Донецька область, Україна
публиковать не буду

Нада би перевірить

PASSER
Member
Member

Повідомлення PASSER » 01 вересня 2014 16:01

На Донеччині близько 700 українських військових потрапили в полон після останніх боїв 01.09.2014
У Донецькій області після останніх боїв взято в полон 680 українських військовослужбовців, з них 80% - з-під Іловайська. REUTERS REUTERS Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив генерал-полковник запасу, керівник ГО «Офіцерський корпус», керівник Центру обміну полонених Володимир Рубан. При цьому він підкреслив, що інформація про кількість українців, взятих у полон під Іловайском, закрита. «Тому я не можу її обговорювати. Поки не закінчилася операція, поки не забрали полонених», - сказав Рубан. Читайте такожБойовики збираються вивозити українських військовополонених до РФ і фабрикувати проти них справи«Щодо полонених - це теж катастрофа. Те, як ведуться бойові дії, то таке враження, що армію готують для здачі в полон», - зазначив Рубан. Він підкреслив, що вже є проблема з харчуванням полонених. За його словами, Дніпропетровська область готує гуманітарний поїзд з продуктами, щоб годувати українських полонених в Донецьку. Рубан підкреслив, що «приблизно така ж ситуація і в Луганську». Крім того, він заявив, що на схід Україні «немає нормальних поставок продовольства, не підготовлена інфраструктура до зими». Читайте такожКомбат "Донбасу" про ситуацію в Іловайську: Витягли ще 10 поранених«Зовсім плачевна ситуація в Луганську», - додав Рубан. За його словами, «насувається велика гуманітарна катастрофа» для мирних громадян, які проживають у Донецькій і Луганській областях.

http://www.unian.ua/politics/957673-na- ... bojiv.html
Скажіть хтось, що він бреше... 680 - якось занадто...
і як це
При цьому він підкреслив, що інформація про кількість українців, взятих у полон під Іловайском, закрита.
коли сам же говорить
взято в полон 680 українських військовослужбовців, з них 80% - з-під Іловайська.

це якась інформація закрита виключно для тих, хто арифметику забувся %)

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 01 вересня 2014 16:14

PASSER рубан вже давав дивні інтерв"ю, зараз не пам"ятаю де і про шо.
він у мене червоним маркером відміченний
здесь водки нет

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 01 вересня 2014 16:15

а це шо за .уйня....????? :?: :?
РФ угрожает в случае продолжения АТО применить против Украины ядерное оружие, - Гелетей

Россия угрожает в случае продолжения антитеррористической операции применить против Украины тактическое ядерное оружие. Об этом в своем Facebook сообщил министр обороны Украины Валерий Гелетей.

"По неофициальным каналам российская сторона уже несколько раз угрожала, что в случае продолжения сопротивления, они готовы применить против нас тактическое ядерное оружие", - написал Гелетей.

Он подчеркнул, что РФ проиграла гибридную войну Украине, поэтому вынуждена была перейти к полномасштабному вторжению своих регулярных войск на территорию Донбасса.

"Операция по освобождению Востока Украины от террористов завершена. Мы должны срочно выстраивать оборону от России, которая пытается не только закрепиться на территориях, ранее оккупированных террористами, но и осуществлять наступление на другие территории Украины", - отметил Гелетей.

http://conflict.rbc.ua/rus/rf-ugrozhaet ... 2014160800

Krutywus
Member
Member

Повідомлення Krutywus » 01 вересня 2014 16:17

Валерій Гелетей

Росія програла гібридну війну Україні. Наші Збройні Сили впевнено тіснили банди російських найманців, знищували диверсантів та спецпризначенців. Саме тому Кремль змушений був перейти до повномасштабного вторгнення своїх регулярних військ на територію Донбасу. Сьогодні ми вже маємо справу з дивізіями та полками. Завтра це можуть бути корпуси.
Операція по звільненню Сходу України від терористів завершено. Ми маємо терміново вибудовувати оборону від Росії, яка намагається не лише закріпитись на територіях, раніше окупованих терористами, але й здійснювати наступ на інші території України. В наш дім прийшла велика війна, яку Європа не бачила з часів Другої Світової. На жаль, в такій війні втрати вже будуть обчислюватись не сотнями, а тисячами, навіть десятками тисяч. По неофіційним каналам російська сторона вже кілька разів погрожувала, що у випадку продовження спротиву, вони готові застосувати проти нас тактичну ядерну зброю.
Для того, щоб вистояти, нам необхідна повна консолідація всіх наявних сил. Заклики до зняття з посади Начальника Генерального Штабу генерала Муженка – це російська провокація. Саме Муженко був архітектором українських перемог на Сході. Саме він спланував і втілив блискучу операцію по фактичному звільненню українського Донбасу. Якби не російське вторгнення ми б неминуче завершили б активну фазу АТО вже на початку жовтня, звільнивши всю територію. Кадрові зміни мають бути спрямовані на посилення, а не на послаблення армії. За останній тиждень від командування було відсторонено 6 старших офіцерів. На їхнє місце поставлені молоді командири, які довели свою здатність в боях.
Сьогодні ми маємо втримати стрій і продемонструвати нашу готовність дати відсіч агресору. Росія заплатила вже дорогу ціну за вторгнення. Сотні російських солдат та офіцерів назавжди знайшли прихисток в українському чорноземі. Критична кількість втрат неминуче протверезить Росію. Але для цього ми маємо відмовитись від панікерства і показати, що українці не збираються здаватись. Це – наша Велика Вітчизняна Війна і ми в ній неодмінно переможемо.

NeMoskal
Member
Member

Повідомлення NeMoskal » 01 вересня 2014 16:19

congo
схоже у вас якась маячня, яка iнтервенцiя?
Абхазiя 2.0 з точки зору вiйськової операцiї малося на увазi. Все iньше навiть коментувати не буду.
За розкриття питання та пояснення своєї стурбованостi - дякую!

pustomelyk, цього разу буду намагатись зупинитись першим. :roll:

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 01 вересня 2014 16:19

PASSER написав: Рубан

ось заява
http://press-post.net/general-ruban-o-boevikax-na-vostoke-ukrainy-tam-ljudi-s-kotorymi-my-stojali-na-maidane
Генерал Рубан о боевиках на востоке Украины: Там люди, с которыми мы стояли на Майдане
– Ну, вообще-то да. Это люди, которые угрожают жизни и здоровью мирных людей.

– Армия угрожает жизни и здоровью мирных людей. Она для этого создана. Офицеры, закончившие военные училища, – это профессиональные убийцы, или вы не знали об этом? Не знали? Это не человек, который ходит с флагом на параде, это человек, который в окопе убивает другого человека.

Он на это учился, так же, как я – летчик-истребитель. Красивое слово, в быту привычное. Уберите слово летчик и поймите, что я – истребитель. Я должен что делать? – Истреблять.

Я не отношусь к тем людям так, как относитесь вы к врагам. Вам легко с этой позиции. А я этих людей давно знаю. Там офицеры, там афганцы, с которыми мы протестовали против Януковича. Там люди, с которыми мы стояли на Майдане. На Евромайдане. Но мы его так не называли.

– Там – это где?

– Там – на той стороне. За ленточкой. В Луганской и Донецкой республиках.

– То есть, эти люди стояли с вами на Майдане?

– Да, они теперь воюют с украинской армией. Они с двух сторон.

– А почему они это делают?..

– А почему на Майдане это делал "Правый сектор"? Или почему люди стояли на Майдане?

– Если они были на одном Майдане, почему они теперь выступают против тех людей, с которыми стояли рука об руку?

– Потому что люди, которые были на Майдане, удовлетворились снятием Януковича – и всё. Больше ни одно требование не выполнено. А эти решили до конца идти. Им мало того, что сняли Януковича, им нужны реальные изменения. И большинство пунктов, которые они требуют – те же, что провозглашались на Майдане.

ну ось - питання є? :lol:
здесь водки нет

Arkee Hops
Member
Member

Повідомлення Arkee Hops » 01 вересня 2014 16:36

Підбитий катер прикордонників

Arkee Hops
Member
Member

Повідомлення Arkee Hops » 01 вересня 2014 16:49

Рубан то не той що заручників звільняв-обмінював? Думаю така специфіка його діяльності, нести таку маячню щоби ватніки не дуже його "хунтьонишем" вважали :D

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 01 вересня 2014 16:57

кривбас. 39 тербат
Тайсон ділиться
Nikolay Kolesni
4 годин(-и) тому
78-мь вышли , 48- мь в плену , 13-ть выходят . Первая задача , списки пленных . Будет полная информация выложу
здесь водки нет

Поперед.Далі

Повернутись до Агресія РФ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість