Агресія РФ (жовтень 2014)

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

congo
Member
Member

Re: Агресія РФ!

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 13:19

Taras Slobodyanyuk
41 хв ·
Встреча волонтеров министерством обороны. Гелетей заявил о создании координационного совета волонтеров при министре обороны. Среди прочего совет получит возможность администрировать 60 млн грн, собранных по 565.
Зображення
Зображення

Яна Полянська @PolianskaRS · 2h 2 hours ago
Гелетей: координатором Ради волонтерів стане Давид Арахамія. Він зібрав на армію близько 27 млн грн

Народний проект‏@Nbattalion
Наш Давид Арахамія("Народний проект" http://narodniy.org.ua ) очолить Раду волонтерів МО
Зображення
здесь водки нет

sergei-lvov
Member
Member

Повідомлення sergei-lvov » 02 жовтня 2014 13:55

Arkee Hops написав:
шоб вони не планували їм скормили ідею-концепцію "придністров"я 92" чи "абхазія 93" вобщем, вугілля в ПАР - дешевше, трати з бюджету на Донбас - теж можно з економить. ну і повелись.
і пропаганда в цю сторону працювала.

Це хріново, але чи була альтернатива? Я б особисто зараз би шарпав їх артою та ДРГ, не лізучи на рожон, відтяпуючи по маленькому кусочку території поступовою (Хуйло за якесь село війська не пожене знову), а там було б видно...

По перше, пожене Путлєр війська чи ні залежить від значно більшої кількості факторів, ніж розмір звільненої території. При чому половину цих факторів ми достеменно не знаємо, в кращому випадку здогадуємось.
По друге, чого всіх тягне зараз щось звільняти? Чи то звільняючим Гелетей особисто доповідає стан армії - і цей стан значно кращий, ніж я думаю? Всіх мобілізованих під час перших хвиль мобілізації алкашів демобілізували, а на їх місце набрали і навчили патріотів? Поміняли половину Генштабу и цілуе Мінооборони? Війська закидали високоточною зброєю та ще й всіх навчили нею користуватись? Чи є ще якісь інші позитивні новини, які я пропустив?
По третє. ну от звільнили ми якийсь клаптик з людьми. Далі що? Від того звільнення комусь стане принципово краще? Нам? Звільненим?

То, може, згадаємо, що, як говорив Наполеон, на війні головні три речі:
1. гроші;
2. гроші;
3. і ще раз гроші.
і почнемо думати за економіку? Бо виграти цю війну можна лише економікою, а не воланнями про звільнення клаптиків та нас здають. А оповідачам страшних оповідей про однотурового здавача Донбасу я ще раз пропону: вперед добровольцем на Донбас проявляти свою войовничість і непримереність - якраз там їм місце, тут це просто болтологія.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 13:56

Conflict Reporter @Conflict_Report · 21m 21 minutes ago
Another Russian army D-20 artillery position in action in eastern #Ukraina.
Ceasefire time...
здесь водки нет

Ярослав Мезенцев
Member
Member

Повідомлення Ярослав Мезенцев » 02 жовтня 2014 14:12

congo написав:
Arkee Hops написав:Мене цікавить що планують наші "стратеги". Нехай вони нас годують казочками про те що перемир"я "загалом виконується", але самі то все добре бачать. Довго втиратись від артобстрілів не вийде, деморалізація буде. Якщо вата попре - чи будуть контратаки?

шоб вони не планували їм скормили ідею-концепцію "придністров"я 92" чи "абхазія 93" вобщем, вугілля в ПАР - дешевше, трати з бюджету на Донбас - теж можно з економить. ну і повелись.
і пропаганда в цю сторону працювала.

та боюсь їм не "Південну Осетію" приготували а "Харків 19" - столицю "правильної" України,з блекджеком і шлюхами з рузьким міром без бандерівців

Запоздал "вклиниться" в дискуссию.
Все верно, "Харьков 19", "буферная зона", где формируются "освободительные армии".
Но есть принципиальное отличие от того периода. Без прямого участия РФ в войне вся эта схема "правильной" Украины валится на корню. А вот как раз этот момент и является уязвимым в кремлевском раскладе. Цена на нефть, отлучение от мировых финансовых рынков, сомнительное поведение КНР относительно России... Множество факторов, которых не было в 1918-1920. А без российской армии "освободительных поход" "повстанческой армии" закончится не дальше Донецкого аэропорта и Волновахи.
В принципе, в обсуждении в такому же выводу и пришли.
Предлагаю вывести в ров - и расстрелять!!!

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 14:21

мені дуже прикро, шо у Вас досі є бажання ділитись думками....
sergei-lvov написав:[По третє. ну от звільнили ми якийсь клаптик з людьми. Далі що? Від того звільнення комусь стане принципово краще? Нам? Звільненим?

Ви здається почали вести пропаганду, тіпа хер з ними, людішек багато, на шо їх звільняти? Нє Ви правда ТАК думаєте?

і почнемо думати за економіку? Бо виграти цю війну можна лише економікою, а не воланнями про звільнення клаптиків та нас здають.

тут є бажаючі послухать про домінанту економіки:
Давно у меня не было такой истерики. Придуманная история? Драматизация момента? Вы плохо знаете наших пацанов. Эти истории лежат сейчас в наших больницах и госпиталях. Они бредят по ночам, они еще живут в том, в воскресном бою. Когда два БТР 79й бригады столкнулись нос-к-носу с двумя российскими танками. 50 метров, там невозможно было не попасть. Увы.
В том бою погибли наши пацаны. В том ужасном бою, когда шансов не было, но они сражались. Они не отступили, они не сдавались. И после первого погишего экипажа - не сдались. Били по гадам. И подбили.

більше тут:
- Феникс, только не разрешайте им меня списывать, я хочу вернуться. У меня нет указательного пальца, я не смогу стрелять, но я пригожусь. Мне это надо - мне надо за наших отомстить! Феникс, не надо другой помощи - только не списывайте меня!
Я его держал за руку, а он ускользал в беспамятство. Но шептал - НЕ СПИСЫВАЙТЕ!
Зображення
Зображення

А оповідачам страшних оповідей про однотурового здавача Донбасу я ще раз пропону: вперед добровольцем на Донбас проявляти свою войовничість і непримереність - якраз там їм місце, тут це просто болтологія.

А ця Ваша фраза - просто шедевр. розгорніть її будь ласка, ширше. по наступним пунктам.

1. Хто почав війну на теренах України?
А) Євромайдан
Б) політичне керівництво США
В) політичне керівництво РФ
Г) люди донбаської раси
2. З ким Веде переговори пан однотуровий ПОП?
А) Євромайданом
Б) політичним керівництвом США
В) політичним керівництвом РФ
Г) людьми донбаської раси
3. хто не дотримується мирного плану ПОП?
А) Євромайдан
Б) політичне керівництво США
В) політичне керівництво РФ
Г) люди донбаської раси
буду вдячний, якщо ви зможете спокійно, без тремору в руках, написати чого сьогодні обстрілюють наші позицї? через погану економіку, чи путін не читав мирний план ПОП?
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 14:29

Ярослав Мезенцев написав:Запоздал "вклиниться" в дискуссию.
Все верно, "Харьков 19", "буферная зона", где формируются "освободительные армии".
Но есть принципиальное отличие от того периода. Без прямого участия РФ в войне вся эта схема "правильной" Украины валится на корню. А вот как раз этот момент и является уязвимым в кремлевском раскладе. Цена на нефть, отлучение от мировых финансовых рынков, сомнительное поведение КНР относительно России... Множество факторов, которых не было в 1918-1920. А без российской армии "освободительных поход" "повстанческой армии" закончится не дальше Донецкого аэропорта и Волновахи.
В принципе, в обсуждении в такому же выводу и пришли.

Нет не опоздали.
через неделю две месяц, когда "перемирье" станет привычным - а в Европе слово "фашистский" станет синонимом слова "украинский"...

РФ уже ПРЯМО принимает участие в войне, и шо?
так что самый хреновый рассклад на лицо и это конкретная заслуга - имярек с его политиканством.
здесь водки нет

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 02 жовтня 2014 14:40

Ярослав Мезенцев написав:[Запоздал "вклиниться" в дискуссию.
Цена на нефть, отлучение от мировых финансовых рынков, сомнительное поведение КНР относительно России... Множество факторов, которых не было в 1918-1920. А без российской армии "освободительных поход" "повстанческой армии" закончится не дальше Донецкого аэропорта и Волновахи.

100%
А більш конкретно можна буде робити прогнози після візиту Обамича в Китайщину. Як не дивно, доля України і Московії буде вирішуватися саме там, і під Маріуполем та Донецьком :) .

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 14:44

Necro Mancer @666_mancer · 18 minutes ago
#Донецк, аэропорт, бой 02/10/14 Видна точка пожара.
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 14:49

Ukraine@war @djp3tros · 32 minutes ago
August 22nd video of 100+ vehicle Russian invasion army deleted from Youtube. But here is a screenshot-composition. Зображення
здесь водки нет

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 02 жовтня 2014 14:50

congo написав:так что самый хреновый рассклад на лицо и это конкретная заслуга - имярек с его политиканством.

Расклад то хреновий, але десь так на15% від того що міг бути. А сила яка зменшила хреновість, на яку не розраховували, це і є українське суспільство, а також як не парадоксально політики начолі з кривавим пастором, шо ввязались в війну за Крим.
І тиждень, два, місяць, рік...Може і Путіна вже й не буде :D.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 14:57

Ганс написав:Расклад то хреновий, але десь так на15% від того що міг бути. А сила яка зменшила хреновість, на яку не розраховували, це і є українське суспільство, а також як не парадоксально політики начолі з кривавим пастором, шо ввязались в війну за Крим.
І тиждень, два, місяць, рік...Може і Путіна вже й не буде :D.

Таки да.

тільки тренд поки хріновий, а має бути укропний :)
здесь водки нет

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 02 жовтня 2014 14:59

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 15:01

Спутник АТО
‏@SputnikATO
На блокпосту у западной окраины н.п Миус военный наряд подорвался на растяжке с гранаты РГД-5. От взрыва 1 военнослужащий погиб
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 02 жовтня 2014 15:03

Ганс
Спутник АТО
‏@SputnikATO
Тачанка мотороллы и его рашисткий сброд возле донецкого аэропорта!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
здесь водки нет

Arkee Hops
Member
Member

Повідомлення Arkee Hops » 02 жовтня 2014 15:24

Панове, я не вважаю однотурового зрадником, вiрю що вiн i справдi не збирається вiддавати Донбас так просто. Воєнним шляхом повернути його не виходить, Хуйло це показав, коли плюнувши на усi неприємностi вiд худо-бєдно роздразненого Заходу, кинув регулярну армiю коли поразка луганоднiв стала неминучою. Тому певне стишення вогню нам необхiдне. Iнша справа що Петя дуже швидко дискредитує себе своєю кадровою полiтикою та вiдсутнiстю прагненнь до системних змiн. I те що до миру вiн заганяє копняками свої ж вiйська, а не ворога.
"...А від Донбасу до Перекопу два переходи БТР..."

Поперед.Далі

Повернутись до Агресія РФ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей