Агресія РФ (січень 2015)

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Ганс
Member
Member

Re: Агресія РФ!

Повідомлення Ганс » 31 січня 2015 15:44

Снегоуборщик
‏@antihuylo ·1 ч1 час назад По Гвардейке только что проехал джип с украинским флагом!!! все начали кричать - "диверсанты", звонить в комендатуру)))
Ёбаный цирк!!!

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 15:45

Есть від наших
в стилі "пишу з палаючого танку....

Зображення
перевірити не можу. оригінал не гуглиться. тим більш, що зараз вже випаду з мережі :( :(
раніше
Зображення

думаю хтось пише по-мотивам. але шанс що очевидець-учасник відкидати не можна
здесь водки нет

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 31 січня 2015 15:55

Блін! Я абсолютно розумію дії кацапів, і що вони можуть робити, аналізуючи всі попередні війни, але я нерозумію зовсім дій нашого генштабу..чи я тупий , чи кацап????(Майже рік на підготовку! Добровольці!Патріотизм!...єдине пояснення, що проти них використовують якусь психічну зброю, що визиває жах,страх і сковує адекватне мислення)

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 31 січня 2015 15:57

То сопgo якесь паліво...

ipse
Member
Member

Повідомлення ipse » 31 січня 2015 16:08

нет просто нет политической воли перетряхнуть Генштаб и набрать новую кровь. Вспомним Югославию как у сербов Генштаб ЮНА косорезил, и как у хорватов часть старых генералов тормозили, но хорваты их быстро заменили на пришлых и выслужившихся тот же Анте Готовина
Ceterum censeo Moscovia esse delendam.

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 31 січня 2015 16:11

ipse Не ображайтесь, але якщо вболіваєте за Україну - повертайтесь на землю прадідів і беріть у руки зброю, а не згадуйте "югославію" і т.д.!
Прийшла повістка - іди служити!

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 16:14

Ганс написав:Блін! Я абсолютно розумію дії кацапів, і що вони можуть робити, аналізуючи всі попередні війни, але я нерозумію зовсім дій нашого генштабу..чи я тупий , чи кацап????(Майже рік на підготовку! Добровольці!Патріотизм!...єдине пояснення, що проти них використовують якусь психічну зброю, що визиває жах,страх і сковує адекватне мислення)

Ісе простіше, набагато простіше.

не вміють у нас поки адекватно аналізувати загрози і швидко реагувати.

у Вуглегірську - наших було приблизно рота (трохи більше) .

"Добровольці"
Мельничук (бувший ком "Айдару") сьогодні на 112 каналі хрипить про таємні домовленності за якими Щастя має відійти кацапам, це як мінімум нерозумно. От як його заткнути?

Семенченко, Бутусов, частково Тука - всі тіпа з режимом борються. от і гадай дурачки чи зрадники?

ПОП - я досі не зрозумів до кінця, як він вірить сам у "мирний план порошенко" - то це жопа з великої літери "П".

Російська пропаганда, працює - як вишколена курва - дивишсі на неї і віриш - що любить....

з таких дрібниць і складається у голові картинка...

насправді ж, все набагато краще.

кацапури вже обделались. наступ зірвали їм. відступ наш - це не бєгство до Києва. кожен метр тварям дається з боєм.

а перемоги наші будуть. пізніше.
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 16:16

Ганс написав:То сопgo якесь паліво...

так я ж написав, що неверифіковано.
просто ілюстрація, мої звонили десь подібне розказали
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 16:17

ipse написав:нет просто нет политической воли перетряхнуть Генштаб и набрать новую кровь. Вспомним Югославию как у сербов Генштаб ЮНА косорезил, и как у хорватов часть старых генералов тормозили, но хорваты их быстро заменили на пришлых и выслужившихся тот же Анте Готовина

та не в Генштабі справа.
геть не в генштабі.
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 16:41

Oleh Nemchinov А скажіть будьласка який пост Ви видалили чи перенесли? бо заснуть не зможу :)
передивився останні сторінки наче все шо я писав на місці
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 16:49

фільма. підбиті рашатанки
Зображення

Necro Mancer
‏@666_mancer
Танки рашистов у б/п #Углегорск'а. Если верить комментатору (плохая идея), подорвались на минах

Вуглегірськ

Зображення

Necro Mancer
‏@666_mancer
Техника #рашист'ов на въезде в #Углегорск, 29/01/15 (?). Комментаторы просто убивают
здесь водки нет

Erelion
Member
Member

Повідомлення Erelion » 31 січня 2015 16:56

Це ті самі танки що на фото, тільки між ними, виявляється ще третій був. Мабуть дійсно - красиво перли в атаку в лінію як на параді і наїхали на міни.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 17:03

Михаїл Дворянчук
45 хв ·
Сектор "С". Лінія Вуглегірськ - Дебальцево - Зоринськ. Загальна картина.
Вже другу добу триває бій, якого не бачив навіть ДАп. Аби ви зрозуміли масштаб війни, знайте, що останні ТРИ тижні обидві сторони Дебальцевської підкови просто шпигувалися російсько-терористичною технікою і піхотою. Щодня колони танків, САУ, РСЗО та Уралів із БК та піхотою. Єнакієве-Горлівка з однієї сторони, Стаханов-Алчевськ з іншої. техніки тьма. Так ось вся ця нечисть, повторюю ВСЯ, в один час пішла на Дебальцево. Не буду говорити про прорахунки ГШ (людський фактор винятково), про них доступно може колись напише Юрій Бутусов, краще скажу, що таких Героїв ця війна вже бачила - у ДАпі. Козарлюги зупинили надпотужну танкову атаку у Вуглегірську і тримають оборону з південного заходу. Одночасно просто неймовірний по кількості танків і ббм кулак, намагався пробити оборону із північного сходу. Цю всю срану колону першими зустріли хлопчаги із Івано-Франківська. Вони в 10-ьох тримали армаду до пізньої ночі. Поки не скінчився БК. Що з ними зараз, не знаю. Сподіваюсь підмоги дочекалися і телефони чекають черги на зарядку. Про тактичні і стратегічні успіхи ще рано говорити. Є один нюанс, який потрібно озвучити. Морги Єнакієво та Горлівки не вмістили навіть у коридорах всіх убитих окупантів. Їх складають штабелями у дворах. Те саме в Алчевську, Стаханові та Перевальську. Про поранених взагалі мовчу. Окремі доканують у черзі до хірурга прям серед своїх "друзів". Очевидно, що терористам поставлена задача будь-якою ціною взяти Дебальцево. Кільця у них так і не вийшло. І не могло вийти. Там ГШ постарався. Але йож твою нехай... окупанти пхнуться в Дебальцево, як м'ясо у м'ясорубку, сподіваючись, що наші ножі заклинить!!! Хєр вам по лбу! с
Ну і на останок. Які настрої у наших? "Зає...ісь", - радісно вигукнули наші брати!
Слава Нації!!!
P.S. Карта ілюструє загальну картину. Хрестики на лінії розмежування - це ліквідовані арт-розрахунки (їх в рази більше), які обкладали Дебальцевську трасу та наші міста з обох сторін.
N.B. Ще раз просили бійці не панікувати, а завжди чекати хоча б офіційної інформації від МО чи РНБО. Бо паніка і дезінформація дуже шкодить бойовому духу. От уявіть. Сидите ви в укритті і херрачите ворожі танки. Зв'язок глушать окупанти. Як дізнатися - шо там у сусідів? Поки ніяк. Працюй і знищуй ворога. У цей час, ворог розганяє паніку у новинах та соцмережах ‪#‎насслили‬ та ‪#‎пиздецвсепропало‬. Іііі... О диво - якраз у пік паніки вмикається зв'язок. Звісно бійці атаковані не тільки терористами, а й мамами, папами, дєдушками і бабушками. У трубку ридають кохані, діти кричать - тато вернись. І який настрій на бій буде у бійця??? Отож...
Далі буде.
Зображення
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 31 січня 2015 17:04

Erelion написав:Це ті самі танки що на фото, тільки між ними, виявляється ще третій був. Мабуть дійсно - красиво перли в атаку в лінію як на параді і наїхали на міни.

На фото 3 танки було погано видно, а тут :good:
здесь водки нет

Oleh Nemchinov
Moderator
Moderator

Повідомлення Oleh Nemchinov » 31 січня 2015 17:07

congo жодного не видаляв
Прийшла повістка - іди служити!

Поперед.Далі

Повернутись до Агресія РФ

Хто зараз онлайн