Агресія РФ (вересень 2016)

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Re: Агресія РФ (вересень 2016)

Повідомлення Adam » 23 вересня 2016 14:50

Звільнений із полону Жемчугов зізнався, що партизанив
П'ятниця, 23 вересня 2016, 12:55

Володимир Жемчугов, звільнений після майже року полону в бойовиків, зізнався, що входив до одного з партизанських загонів і виконував завдання на Донбасі.

Про це він розповів в інтерв'ю газеті "Факти".

46-річний Жемчугов потрапив у полон у Луганській області восени 2015 року, підірвавшись на розтяжці. У Володимира до ліктя ампутовано обидві руки, вилучено частину кишківника, він практично не бачить. Зараз його обстежують у Центрі хірургії профілактичної й клінічної медицини Державного управління справами.

"Праве око взагалі нічого не бачить. А ліве – тільки якісь плями. Ви сидите поруч, а я не бачу ні вашого обличчя, ні одягу – тільки пляма. Але лікарі, які мене тут обстежили, обнадіяли: шанс хоча б частково відновити зір є. Тепер необхідне обстеження у вузькопрофільній клініці", – розповів Жемчугов у лікарні.

"Насправді те, що я залишився живий після мінно-вибухового поранення, уже саме по собі диво. Осколки потрапили в груди, але не дійшли до серця. Один із них зупинився за два сантиметри від вени, ще один – не дійшов до головного мозку", – зазначив він.

Чоловік підтвердив, що отримав поранення, підірвавшись на міні.

"Не буду приховувати, що опинився в полі не просто так – був на бойовому завданні. На окупованій бойовиками території давно діють партизанські загони. Я був в одному з них. Вступив туди тому, що хотів захистити свою країну", – заявив Жемчугов.

"Родом я із Красного Луча Луганської області. У молодості був шахтарем, потім займався бізнесом у Луганській області, а пізніше разом із дружиною виїхав до Грузії. У Тбілісі в мене була хороша робота, ми прожили там багато років. У 2008 році пережили війну в Грузії… Я цікавлюся історією, багато читав про абхазький і південноосетинський конфлікти, які, як і у випадку з нашою країною, розв'язала Росія", – зазначив він.

"Коли у 2014 році ми з Лєною приїхали до моєї мами в Красний Луч, там уже стояли на блокпостах так звані ополченці. Я зрозумів, що не можу як ні в чому не бувало повернутися до Грузії, коли в моїй країні таке відбувається. Вивіз у Тбілісі дружину й маму, а сам повернувся в Луганську область" – заявив Жемчугов.

Його дружина Олена підхопила: "Я навіть не знала, що чоловік входить у партизанський загін. Він мені про це не розповідав. Але знала, що Володя допомагає місцевим жителям: вивозить їх з окупованої території – чоловік допоміг багатьом нашим знайомим, пенсіонерам, які не можуть виїхати, доставляє продукти й ліків".

"29 вересня минулого року, коли я була у Тбілісі, мені подзвонили так звані поліцейські з Луганська й сказали, що чоловік перебуває в обласній лікарні у важкому стані", – розповіла вона.

Володимир уточнив: "Це трапилося вночі на полі біля Луганського аеропорту. Там, як відомо, ішли запеклі бої, і територія навколо замінована. Зачепившись правою ногою за розтяжку, я почув глухий звук і зрозумів, що потрібно бігти. Не встиг. У момент вибуху інстинктивно намагався закрити себе руками…".

За словами Жемчугова, отямившись, він зрозумів, що осліп і стікає кров'ю, але, пролежавши з півгодини, вирішив доповзти до дороги.

"Повз на звук машин. Якщо чесно, робив це не заради порятунку. Рідним буде боляче це чути, але я хотів покінчити життя самогубством, щоб не потрапити в полон. Я знав, що вночі по трасі з Росії в Луганськ ідуть "Урали" зі снарядами. Доповз до дороги й ліг під колону військової техніки. Але військові машини мене… об'їхали", – сказав він.

"Швидше за все, хтось мене помітив і кудись подзвонив – тому що незабаром за мною приїхала машина. Мені вкололи знеболювальне, а що було далі, не пам'ятаю. Отямився за кілька днів у реанімації. Уже без рук", – додав він.

За даними Жемчугова, на захопленій території йому зробили кілька операцій.

"Через важке осколкове поранення живота почався перитоніт. Мене дивом урятували. Я нічого не бачив, але розумів, що в палаті перебуваю під цілодобовою охороною" – розповів він.

"Бойовики знали, що я не простий місцевий житель, і хотіли з пристрастю допитати партизана. Вони оплачували моє лікування, бо потрібен був їм живим. Чув, як вони між собою говорили: "Треба, щоб він був притомним. Нехай розповість усе – чисельність партизанського загону, адреси, явки, паролі…", – заявив Жемчугов.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 23 вересня 2016 14:52

Бойовики поки виконують Мінську угоду про розведення сторін
П'ятниця, 23 вересня 2016, 13:31

За першу добу дії угоди про розведення сил АТО і бойовиків режим тиші в трьох пунктах був дотриманий.

Про це "Українській правді" повідомив прес-офіцер Спільного центру з контролю і координації, який в тому числі реєструє порушення режиму тиші.

"За минулу добу на цих трьох точках - Золоте, Станиця Луганська і Петровське - вогонь не відкривався", - повідомив Бакай.

За його словами, після укладення угоди, СЦКК і ОБСЄ будуть пильно стежити за ситуацією в цих трьох пунктах.

"ОБСЄ буде посилати в ці точки дзеркальні патрулі по обидва боки, щоб моніторити ситуацію", - додав він.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 23 вересня 2016 16:33

СБУ оприлюднила свідчення людей з "таборів смерті" бойовиків
П'ятниця, 23 вересня 2016, 15:19

Служба безпеки оприлюднила відеозаписи свідчень людей, які незаконно утримувалися у "таборах смерті" терористів.

Свідчення наших людей говорять про нелюдську жорстокість і цинізм. Ворог вдається до різних методів і форм. Якщо не можуть зламати психологічно, катують фізично, морять голодом, шантажують убивством рідних, дітей, зазначають в СБУ.

Також катуваннями і психологічним тиском бранців змушували обмовляти солдатів української армії.

Звільнені заручники підтверджують, що на Донбасі воюють та беруть участь у катуваннях російські кадрові військові. Зокрема в свідченнях фігурують бійці Псковської дивізії.

Крім того є свідчення людей, яких катував особисто ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 вересня 2016 23:48

Екс-ватажок "ДНР" розповів про десятки загиблих росіян на Донбасі
Субота, 24 вересня 2016, 22:18

Екс-ватажок "ДНР" Олександр Бородай, який втік до РФ, розповів про десятки росіян, які загинули під час бойових дій на Донбасі та про те, де працевлаштовують та лікують колишніх бойовиків.
Про це Бородай заявив на прес-конференції у Москві, повідомляє телеканал Вести.
Бородай заявив, що тим, хто воював на Донбасі та їхнім сім'ям надається всебічна підтримка, у тому числі матеріальна, а за минулий рік понад 700 "добровольців" отримали лікарську допомогу.
За словами представниці СДД, до РФ з України було вивезено 43 загиблих, а допомогу у працевлаштуванні колишніх бойовиків та їх лікуванні надає "глава" Криму Сергій Аксьонов.
"Загалом працевлаштовано понад 400 ветеранів бойових дій на Україні", - зазначив Бородай.
При цьому Бородай назвав "ДНР" "сірою зоною", мешканці якої хочуть увійти до складу РФ та яка "вже ніколи не буде Україною".
Як відомо, у травні-серпні 2014 року Бородай був самопроголошеним главою "уряду ДНР", у серпні 2015 залишив Україну та очолив "Союз добровольців Донбасу", який, за його словами, тепер налічує майже 10 тис. учасників.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 вересня 2016 23:52

Вбили конкурента! :D
В ЛНР заявили о самоубийстве экс-премьера республики Цыпкалова

По словам начальника управления по надзору за соблюдением законов в военной сфере генеральной прокуратуры самопровозглашенной Луганской народной республики (ЛНР) Сергея Рахно, которые передает «Интерфакс», бывший председатель совета министров ЛНР Геннадий Цыпкалов был задержан по делу о попытке совершения госпереворота и повесился.

Как рассказал Рахно, лица, которые уже предварительно установлены, «в ходе неоднократных встреч в течение 2014–2016 годов договорились о реализации сценария по смещению, в том числе с физической ликвидацией, руководства республики в лице главы республики, первых руководителей совета министров, народного совета, силовых структур республики».

Следствие задержало одного из руководителей народной милиции ЛНР, отметил представитель прокуратуры, назвав задержанного Киселевым; тот дал признательные показания и назвал причастных к попытке переворота. Кроме того, был задержан советник главы ЛНР Цыпкалов, рассказал Рахно, «с участием которого сегодня планировались следственные действия, а именно его допрос в качестве подозреваемого и очная ставка с участием задержанного Киселева, а также избрание ему судом меры пресечения на период следствия».

Рахно подчеркнул, что имелась оперативная информация «о попытке физической ликвидации указанных задержанных лиц иными участниками заговора». В этой связи задержанные содержались «в одном из административных зданий органов власти ЛНР».

Цыпкалов, предположил Рахно, «осознал глубину своих преступных действий» и понял, что информация о заговоре, которой он обладает, является опасной для его жизни. Самоубийство бывший председатель совета министров ЛНР, по словам представителя прокуратуры, совершил из-за страха, что его убьют остающиеся на свободе заговорщики. Цыпкалов свел счеты с жизнью повесившись, отметил Рахно.

Также Рахно сообщил, что в ходе предварительного расследования установлена причастность к попытке переворота бывшего председателя Народного совета республики Алексея Карякина.

Мотивом для «реализации преступного плана», отметил представитель прокуратуры, «явилась реакция на действия, предпринимаемые главой ЛНР и действующими органами исполнительной власти по пресечению коррупционных и преступных схем, связанных с «крышеванием» незаконной предпринимательской деятельности, в том числе контрабанды в республике».
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 27 вересня 2016 22:10

Суд посадив завербованого Росією шпигуна на 14 років
Вівторок, 27 вересня 2016, 13:11

Вінницький міський суд за матеріалами СБУ засудив до позбавлення волі терміном на 14 років агента російського Головного розвідувального управління.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
"Громадянин України був завербований навесні 2015 року кадровим співробітником ГРУ Ренатом Біктагіровим. Зрадник збирав дані про місця дислокації та маршрути переміщення підрозділів ЗС України, у т. ч. і тих, що мали виконувати завдання в районі проведення АТО", – сказано у повідомленні.
У СБУ додали, що цю інформацію спецслужби РФ використовували для планування нападів на підрозділи української армії та захоплення населених пунктів у так званій "сірій зоні" під прикриттям донецьких бойовиків.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 28 вересня 2016 22:41

У Лондоні британця вперше судитимуть за участь у конфлікті на Донбасі
Середа, 28 вересня 2016, 19:09

В Британії вперше судитимуть громадянина цієї країни за участь у двох "терористичних злочинах" під час конфлікту на Донбасі.
Про це повідомляє ВВС.
"Бенджаміну Стімсону, віком 41 рік, з Олдема, графство великий Манчестер постав перед Вестмінстерським судом за злочини, передбачені статтею 5 Закону про тероризм від 2006 року", – йдеться у повідомленні.
Зараз чоловік взятий під варту до 7 жовтня, щоб постати перед Центральним кримінальним судом Олд-Бейлі.
Видання відзначає, що Стімсон є першим звинуваченням у тероризмі у Великій Британії в зв'язку з конфліктом на сході України.
Стімсон звинувачений у вчинені терористичного акту та в участі у проведенні підготовки до здійснення такого наміру та сприянні здійсненню терористичних актів.
Зображення

Поперед.

Повернутись до Агресія РФ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей