Проблеми польової фортифікації в зоні АТО

Модератори: Global Moderators, News

olexandr-f
Member
Member

Re: Проблеми польової фортифікації в зоні АТО

Повідомлення olexandr-f » 25 червня 2015 18:26

congo написав:olexandr-f написав:А Ваша писанина - не демагогія?
НІ.

1. Приведіть тоді глибину проникненя у грунт і радіус руйнування залізобетону 122-мм ОФС (навіть не 152-мм).
2. Якби я безпосередньо мав змогу примати участь у будівництві ДФС, то я б не писав тут зауваження, а робив би все, щоб їх усунути на місці. На жаль на даний період, я цього не можу.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 25 червня 2015 19:06

olexandr-f написав:
congo написав:olexandr-f написав:А Ваша писанина - не демагогія?
НІ.

1. Приведіть тоді глибину проникненя у грунт і радіус руйнування залізобетону 122-мм ОФС (навіть не 152-мм).

радіус руйнування залізобетону?
яка марка зб Вас цікавить?, грунт якого типу? чорнозем? суглинок?
Ваше питання - наівне і школярське. для нашої розмови достатньо емпіричних таблиць - наприклад Защитные толщи фортификационных сооружений Часть 1 і Защитные толщи фортификационных сооружений Часть 2

і да шоб два раза не вставать, давним давно як ПРОРАБу - довелось зводити ЗКП і ще дещо з фортифікації на двух арсеналах №6 ВМФ, і 37
2. Якби я безпосередньо мав змогу примати участь у будівництві ДФС, то я б не писав тут зауваження, а робив би все, щоб їх усунути на місці. На жаль на даний період, я цього не можу.

нічого, закінчите класти плитку, тут і війна закінчиться.
здесь водки нет

olexandr-f
Member
Member

Повідомлення olexandr-f » 25 червня 2015 20:05

congo написав:радіус руйнування залізобетону?яка марка зб Вас цікавить?, грунт якого типу? чорнозем? суглинок?Ваше питання - наівне і школярське. для нашої розмови достатньо емпіричних таблиць - наприклад Защитные толщи фортификационных сооружений Часть 1 і Защитные толщи фортификационных сооружений Часть 2

1. Вибачте, але це Ваша відповідь наївна і школярська з посиланням на такі таблиці. Якщо Ви профі, за якого себе тут видаєте, то могли б іншу відповідь дати... До Вашого відома, зілізобетон ділиться на класи, а не на марки...
2. Хамовиті прибаутки говорять про Вас самі за себе.
3. Якщо Ви маєте намір вести надалі на форумі якісь теми, то вивчіть спочатку елементарний теоретичний курс по тій темі... і не по сайтах для пересічних громадян.

Всього доброго Вам!

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 25 червня 2015 21:02

olexandr-f написав:
congo написав:радіус руйнування залізобетону?яка марка зб Вас цікавить?, грунт якого типу? чорнозем? суглинок?Ваше питання - наівне і школярське. для нашої розмови достатньо емпіричних таблиць - наприклад Защитные толщи фортификационных сооружений Часть 1 і Защитные толщи фортификационных сооружений Часть 2

1. Вибачте, але це Ваша відповідь наївна і школярська з посиланням на такі таблиці. Якщо Ви профі, за якого себе тут видаєте, то могли б іншу відповідь дати... До Вашого відома, зілізобетон ділиться на класи, а не на марки...
2. Хамовиті прибаутки говорять про Вас самі за себе.
3. Якщо Ви маєте намір вести надалі на форумі якісь теми, то вивчіть спочатку елементарний теоретичний курс по тій темі... і не по сайтах для пересічних громадян.

Всього доброго Вам!

Людино! я тут на відміну від Вас нікого з себе не вдаю. і на відміну від добродія який користується нікнеймом "olexandr-f", пишу цілком конкретні речі.
PS. почитайте на досузі що таке марка і клас бетону - і як вони співідносяться. ДСТУ дать?
Хамовиті прибаутки говорять про Вас самі за себе.

таки я мізантроп, люди які несуть безапеляційний брєд
типу:
В нас ніхто не обдумував нової суті опорних пунктів. Чому вогневі точки тільки для кулеметів? З іншої ж важкої зброї в таких точках стріляти фактично не можливо. Бездумно копіюються легкі об'єкти 70-80 років з частковим примітивним підсиленням. Роблять, аби робити. Як в тому старому анекдотові: "... що тут думати, трусити потрібно, трусити."
Генерал Таранов в кінці квітня на одному із каналів сказав, що вчаться військові фортифікації по книгах 1947 року. В мене виникає сумнів, що взагалі вчаться. Якби хоча б застосовували фортифікацію 40-х років, то такої дурні, яку масово можна побачити в ЗМІ, не робили б. В одному із підручників для майбутніх офіцерів прочитав: "... формула Березанського...". Подумав, що помилка друку. Але, коли побачив цю фразу в іншому підручнику, то все зрозумів.

викликають подвійну відразу.
особливо:
Люди гинуть і стають каліками через некомпетентність інших.
Я за свої помилки в цивільному проекті несу грошову відповідальність. Якщо ж, не приведи Боже, стається аварія з каліцтвом, то і кримінальну.
А на військових об'єктах, все сходить з рук. Якби хоч раз проектувальник і будівничий заплатили компенсацію з власної кишені сім'ям тим, хто постраждав за недолугість рішень і неякісну роботу, то все було б далеко не так.

мої делікатні спроби зупинити вашумосць, Ви не помітили, то чого тепер розказувати про прибаутки? Ви конкретний провокатор, який передьоргує і бреше.
а шо далі? далі Вас чекає доля всіх провокаторів (гугліть Гапон)
здесь водки нет

olexandr-f
Member
Member

Повідомлення olexandr-f » 26 червня 2015 21:25

congo написав:PS. почитайте на досузі що таке марка і клас бетону - і як вони співідносяться. ДСТУ дать?

Ось Ви і почитайте уважно ДСТУ... Термін "марка бетону на міцність" ще 1980-х вивели з обігу.
congo написав:Людино! я тут на відміну від Вас нікого з себе не вдаю. і на відміну від добродія який користується нікнеймом "olexandr-f", пишу цілком конкретні речі.

olexandr-f написав:Ви конкретний провокатор, який передьоргує і бреше.а шо далі? далі Вас чекає доля всіх провокаторів

Я тут підбірку Ваших висловлювань наведу (можете перевірити):
-Ви книжок про лінію Мажино перечитались? РПГ7 це Вам не "Карл Густав" з нього в приміщені не постріляєш, гармату в ДОТ? чи міномет.
-не вийде - ці ВОПи - це лінія польових укріплень, причому у більшості ДРУГА, яка страхує першу. УРи - з казематними гарматами - будувати перестали дуже давно.
а яка розумна людина, буде до ПОЛЬОВОЇ оборони (підсиленої стандартизованими ЗБК) приміняти вимоги до УР?

Зсилку (першу, яка була під руками) на приклад з більш потужним озброєнням, ніж простий кулмет, я Вам давав. Можна і інші дати.
Про гармати і більш надійніші кулемтні вогневі споруди не для УРів, а для польових позицій дивіться ПФ-39, ПФ-43. Там і формули є (вони актуальні і сьогодні). В матеріалах 2000-х тільки відрізняються частково показники.

Продовжу ваші висловлювання:
-Такі оборонні споруди - трохи потужніші чим потрібно для оборони - це очевидний факт. Ну значить трохи перестрахувались.
-Будь-яке укріплення, розбивається сучасними ОФС. Ще раз будь-яке.
-так це ж здорово! споруда яка грає мізерну роль у обороноздатності, змушує противника напрягатись, а знищивши її, він не досягає нічого, бо оборона комплексна, як на мене не погано
-тому і знайшли от такий варіант, і не дорого і єдинообразно
-Для відома шановного - як по будьяких позиціях буде працювати щось більше 120 мм міномету - на позиціях можна ставити хрест
-так, 2 сторінки тому я виклав фото, наслідки влучання 122 мм - в модуль із ЗБК - на випробовуванях - з прямої наводки.
пробило, додатково обсипані і з настилу, втримаються краще.

Тут Ви праві в тому, що не дорого і єдинобразно ("і безобразно"). І що позиції розраховані на 120-мм міномет. А от решта ...
При грубому розрахункові на проникненяя 122-мм снаряду при заповільненій дії в грунт звичайний щільний (усереднене значення) при кінцевій швидкості 285 м/с і кутом до нормалі перешкоди 27град., глибина проникнення 3,14м. Для піску щільного - 2.17м. Якщо обсипка менша, удар снаряду іде на з/б конструкцію.
Радіус руйнування (фугасної дії) для 122-мм снаряду, що лежить, або дотичний корпусом (не головною частиною) до споруди з монолітного залізобетону на важкому бетоні класів С32/40 - С50/60 -0,4 метра. Для 152-мм радіус - 0,5метра. Для забезпечення від відколу товщина конструкції повинна бути ще товстішою.
Виникає питання: "Для чого будувати такі великі і слабкі споруди? Чи не краще застосувати малі, хоч і слабкі, але малопомітні, типові споруди?"
Називається - зекономили. На чому?
Добре було б, щоб хоч би сховища мали захст.
Те, що Ви так р'яно захищаєте невдалий об'єкт, можна пояснити хіба лише тим, що Ви захищаєте "честь мундира".
І не потрібно звинувачувати нікого в провокаціях.
З Вами згоден ще в тому, що дискутувати надалі не має змісту.
Всього доброго ВАМ!

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 26 червня 2015 22:18

olexandr-f написав:Виникає питання: "Для чого будувати такі великі і слабкі споруди? Чи не краще застосувати малі, хоч і слабкі, але малопомітні, типові споруди?"
Називається - зекономили. На чому?
Добре було б, щоб хоч би сховища мали захст.
Те, що Ви так р'яно захищаєте невдалий об'єкт, можна пояснити хіба лише тим, що Ви захищаєте "честь мундира".
І не потрібно звинувачувати нікого в провокаціях.
З Вами згоден ще в тому, що дискутувати надалі не має змісту.
Всього доброго ВАМ!

От і добре, можете йти собі власним шляхом.
бо як "дитя нерозумне" пишете:
Тут Ви праві в тому, що не дорого і єдинобразно ("і безобразно"). І що позиції розраховані на 120-мм міномет.

1. невдалий об'єкт тільки у вашій уяві
2. я розмістив фото обстрілу 122 мм САУ з близької дистанції (Вас тут ще не стояло) - це називається захищати "честь мундира"?
3. ІСО 3893 - мене абсолютно не хвилює, ГОСТ 25192-82, незважаючи на дію ДСТУ Б В.2.7-43-96, ДСТУ Б В.2.6-156: 2010 цілком вживаний (про марку і клас), і тим більш на той час, коли мені прийшлось займатись фортифікацією (80 роки),
4. споруда ВС 1-3 їх 3 на ВОП, виглядає як ДОТ категорії М-3
5. їх (ВС 1-3) - збудовано трохи більше 1000 - і як хтось вважає що потрібно будувати каземати (подібно польським Половнев С. А. Железобетонные фортификационные сооружения Польши. — М.: Издание ВИА, 1941) і що це укріпить оборону - о це його девіантне діло, от тільки Польщі це не помогло.
auf Wiedersehen.
здесь водки нет

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 04 липня 2015 23:01

полтавське обласне телебачення
16.06.2015
Згідно із завданням головнокомандувача та Президента України на Сході по лінії розмежування із бойовиками триває інтенсивне будівництво фортифікаційних споруд. Полтавській області доручено спорудження укріплень в Артемівському районі Донеччини. Там побували наші журналісти Микола Янко та Євген Лопушинський.

від Тернопільської області
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Lans
Member
Member

Повідомлення Lans » 06 липня 2015 11:15

взгляд из-за "поребрика" 8-)
Схемы взводных опорных пунктов ВСУ - http://colonelcassad.livejournal.com/2083388.html
"...А кроме того, я утверждаю, что Карфаген должен быть разрушен..."

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 16 липня 2015 16:00

Banderenko ‏@banderenko 1 час назад
Счастье
Зображення
Зображення
Зображення
здесь водки нет

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 16 липня 2015 20:37

Хоч би фото одного нормально обсипаного і замаскованого виклали.

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 16 липня 2015 20:43

pustomelyk написав:Хоч би фото одного нормально обсипаного і замаскованого виклали.

так викладаю в іншому розділі. А от позиції цілком ні.
здесь водки нет

congo
Member
Member

Повідомлення congo » 21 липня 2015 13:52

хвастається
Зображення

Зображення

Об этом сообщил в Твиттере вице-премьер, главы Минрегионстроя Геннадий Зубко.
здесь водки нет

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 21 липня 2015 17:27

Украина завершила строительство фортификаций на Донбассе
21 июля 2015, 14:52

Вице-премьер Геннадий Зубко заявил, что строительство фортификационных сооружений на Донбассе завершено.

"600 километров, 3 линии, 12 000 конструкций - строительство фортификационных сооружений завершено", - написал он в своем фейсбуке и обнародовал соответствующую инфографику.

Несколько дней назад в интервью "Би-би-си" Зубко, который отвечал за строительство оборонительных сооружений, сообщил, что фортификации расположены вдоль линии фронта протяженностью около 600 км, занимают площадь 50 гектаров и находятся в поле видимости друг друга. Их первая линия расположена в 1-3 км от линии соприкосновения, другие – на расстоянии 10-15 км. На первой линии обороны, к слову, уже сегодня находятся бойцы Вооруженных сил Украины. Часть этих сооружений расположена под землей, часть – на земле.

"Мы изготовили, доставили и смонтировали свыше 12 тысяч железобетонных сооружений, выкопали сотни километров окопов и десятки тысяч кубометров земли для сооружения укрытий для техники. В зону АТО доставили более 100 тысяч кубометров леса. Для перевозки стройматериалов со всех уголков Украины использовались свыше 35 тысяч вагонов", - отметил Зубко масштабность строительных работ.

Вице-премьер заявил, что в боях у Марьинки эти сооружения уже доказали свою боеспособность.

Основной задачей фортификаций Зубко назвал предотвращение вторжения.

"Помимо прочего, они выполняют превентивную функцию, чтобы все понимали, что без огромных потерь живой силы и техники пройти эти фортификации будет невозможно. Кроме защиты наших людей, само их наличие должно доказывать, что мы готовы к любому сценарию", - сказал чиновник.

Построение фортификационных сооружений стоило государственному бюджету Украины почти миллиард гривен. Средства выдавались из резервного фонда министерства обороны.

"На сегодня на эти цели выделено 850 млн гривен. В процессе работ в смету вносились дополнительные уточнения, которые несколько увеличили эту цифру, но к этому вопросу мы пока не доходили", - рассказал Зубко.

Вице-премьер добавил, что после установления мира в Донецкой и Луганской областях фортификационные сооружения будут разобраны и взяты на вооружение армии, то есть перенесены на складирование или в другое место.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

pustomelyk
Member
Member

Повідомлення pustomelyk » 22 липня 2015 21:15

congo написав:так викладаю в іншому розділі. А от позиції цілком ні.

Я певно прогавив. Яу не важур, киньте посилання.

Ганс
Member
Member

Re: Збірник "Польова фортифікація від окопу до сховища" для

Повідомлення Ганс » 16 серпня 2015 11:24

Lugansk News Today ‏@LUGANSK_TODAY 1h1 hour ago
Где-то в #Луганск'ой области строят вот такие фортификационный сооружения...

Зображення

Поперед.Далі

Повернутись до Фортифікація та інженерні війська

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість