Сторінка 1 з 1

Інженерна та ін. аналогічна техніка

ПовідомленняДодано: 20 листопада 2015 16:06
GUNNYGUN
Перший меседж:
Экскаваторы-планировщики UDS-114 обосновались на вездеходах КрАЗ
Зображення
http://www.autokraz.com.ua/index.php/ru/novosti-i-media/news/item/2412-ekskavatori-planuvalniki-uds-114-roztashuvalisya-na-vsyudikhodakh-kraz

Re: Інженерна та ін. аналогічна техніка

ПовідомленняДодано: 23 жовтня 2018 09:54
alex999
За час проведення АТО в період з 2014 по 2018 рік прийнято на озброєння (постачання), допущено до експлуатації, перебувають на підконтрольній експлуатації або проходять державні (визначальні відомчі) випробування такі зразки ЗІО:
- сигнальні міни СМ-У (наказ МО України № 165 від 28.03. 2016) та СМ-Ш;
- вогнева споруда ВС-1;
- дизельні електростанції силові SSM-30 та SSM-60;
- маскувальні комплекти оптичні МКО;
- мобільні габіонні конструкції та споруди з габіонних конструкцій «Гарда» (наказ МО України № 373 від 14.07. 2017 р.);
- полкова землерийна машина ПЗМ-3-01
- споруда з гофрованої сталі УГС;
- пристрій індивідуальний для знезараження води «Родничок».

Крім того проводиться розробка: важкої броньованої машини розмінування, військової фільтрувальної станції, підривників годинникового та електрохімічного принципів дії, протитанкової протибортової міни та ряду інших.

https://mon.gov.ua/storage/app/media/in ... ovidey.pdf

Re: Інженерна та ін. аналогічна техніка

ПовідомленняДодано: 06 травня 2019 08:51
alex999
Якщо людина талановита - вона талановита у всьому! :crazy:

Павловський винайшов КМТ

Зображення

Зображення

Зображення

Re: Інженерна та ін. аналогічна техніка

ПовідомленняДодано: 16 липня 2019 06:42
alex999
Продаж туркам зразка георадару

Зображення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ГЕОРАДАРА ЯК ПОШУКОВОГО АНТИТЕРОРИСТИЧНОГО ПРИЛАДУ
І.О ГРОМИКО, кандидат технічних наук, професор Харківського національного університету внутрішніх справ;
В.Г. СУГАК, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту радіофізики і електроніки ім. О.Я. Усикова Національної академії наук України.

https://www.researchgate.net/publicatio ... trisnih_sp

Re: Інженерна та ін. аналогічна техніка

ПовідомленняДодано: 11 вересня 2019 09:06
alex999
ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ОСНОВНИХ ГРУП ЗАСОБІВ ІНЖЕНЕРНОГО ОЗБРОЄННЯ

Колос О.І.
Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України

Яремко В.В.
Адміністрація Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України

Снопко О.В.
військова частина А3814

Завдання інженерного забезпечення можуть бути своєчасно і в достатньому об'ємі виконані тільки із застосуванням комплексів штатних (табельних) засобів інженерного озброєння. А це означає, що питання теорії і практики інженерно-технічного забезпечення повинні так само прискіпливо досліджуватися, як і питання теорії інженерного забезпечення. Робити це необхідно не лише на етапі розробки оперативно-тактичних вимог до системи інженерного озброєння, але і при оцінці стану і підготовки засобів інженерного озброєння і особового складу (екіпажів і розрахунків машин, мінерів, понтонерів та ін.). Таким чином, недостатні можливості системи інженерного озброєння з виконання необхідних завдань інженерного забезпечення є розрахунковим обмеженням при вирішенні комплексних завдань оцінки його ефективності.

Найбільші зміни в системному плані виявилися при опрацюванні проблемних питань, пов'язаних з виконанням таких складних завдань інженерного забезпечення: інженерної розвідки,участі в протидії системам розвідки і наведення зброї противника; забезпеченні дезинформації і демонстративних дій; ліквідації наслідків дії різних видів зброї противника і небезпечних чинників природного і техногенного характеру.

Хоча більшість засобів інженерного озброєння для виконання цих завдань є, проте значна їх частина застаріла і потребує модернізації або заміни на нові сучасні зразки.

Провівши порівняльний аналіз ефективності й технічного рівня вітчизняних засобів інженерного озброєння можна сформулювати шляхи вирішення проблемних питань до основних груп засобів інженерного озброєння.

Щодо засобів інженерної розвідки - удосконалити наявні засоби розвідки на основі сучасного інформаційного забезпечення, переходу до добування, обробки і надання розвідданих в режимі реального часу, у тому числі з використанням пристроїв і приладів (сенсорів), що працюють на електронно-візуальній, інфрачервоній, радіолокації, тепловізійній, лазерній, інших ефективних технологіях отримання розвідданих у складі систем з бортовими ЕОМ і необхідним програмним і інформаційним забезпеченням. Потреба в таких засобах розвідки підтверджується досвідом локальних воєн і збройних конфліктів. Крім того, доцільно прийняти на постачання цифрову фотоапаратуру, нові радіочастотні і індукційні, у тому числі комбіновані, міношукачі, прилади навігаційної системи, модернізувати наявну інженерну розвідувальну машину.

Щодо засобів супроводу наступу військ - прийняти на озброєння танковий мостоукладчик на шасі сучасного танка з модернізованою мостовою фермою довжиною до 40 м і вантажопідйомністю до 60 тонни, що укладається на перешкоду і знімається з неї без виходу екіпажа з танка, і забезпечений навігаційними приладами. Оснастити інженерні війська інженерною машиною розгородження на шасі сучасного танка.

Щодо переправочних засобів - необхідно мати на озброєнні понтонно-мостовой парк вантажопідйомністю 60 тонн і 90 тонн з понтонними блоками, що мають автономний привід, у тому числі для відкачування води, підйому і опускання апарелей, стикування понтонів і завантаження на базові машини. Для понтонно-мостового парку також потрібна навігаційна апаратура для точного визначення місць наведення мостів.

Щодо дорожньої і землерийної техніки - оснастити війська броньованими (з легованого алюмінію) дорожніми машинами із вбудованим і знімним обладнанням, що мають захист від РХБ загроз і дозволяють супроводжувати військові колони і виконувати завдання з інженерного обладнання місцевості.

Щодо інженерних боєприпасів - перейти в основному на інженерні міни, що дозволяють мінімізувати витрати сил і засобів на облаштування загороджень. Передусім, це дистанційно встановлювані протитанкові, протипіхотні і інші міни з самоліквідаторами, що спрацьовують після закінчення заданого терміну встановлення. Розробити інженерні міни «широкої зони ураження», що забезпечять високу ефективність ураження противника, у тому числі низьколетячих повітряних цілей.


http://dintem.com.ua/images/site/tezy_i ... z_2018.pdf

Re: Інженерна та ін. аналогічна техніка

ПовідомленняДодано: 17 січня 2020 08:43
alex999
Було проведено експерименти по застосуванню георадару для пошуку закопаних у ґрунт макетів металевих і пластикових мін з використанням двох багаточастотних георадарів, що працюють, відповідно, перший у 500-900 МГц, другий у 1200-1800 МГц діапазонах частот.

По результатам дослідження доведено, що представлення результатів зондування у вигляді фазової структури відбитих зондувальних сигналів, дозволяє виявити місце, де було закопано макети мін та зробити припущення про тип закопаних макетів мін (метал або пластик). Застосування спеціальної антени, що дозволяє працювати в ортогональних поляризаціях, розширює можливості георадару з виявлення макетів мін на тлі сигналів, відбитих від неоднорідностей на кордоні повітря-ґрунт.

При визначенні можливості з застосування георадара, що працює в діапазоні 1200-1800 МГц для дистанційного виявлення макетів мін, було отримано наступні значення відстані "георадар – місце установки мін": для пластикового макета міни – 3,0 м; для металевого – 12,5 м.


http://www.ire.kharkov.ua/wp-content/up ... _Bukin.pdf