Новинки видавництва "Наш час"

Модератор: Global Moderators

Velizariy
Member
Member

Re: Серії "Militaria Ucrainica" та "Плац д'Арм"

Повідомлення Velizariy » 08 червня 2010 21:15

Мені обійшлися у 160 за обідві.

boyarin
Member
Member

Повідомлення boyarin » 08 червня 2010 21:19

Bursak написав:boyarin
У прайс-листі на оф. сайті видавництва http://nash-chas.com.ua/Price.xls
Грюнвальд ... - 140 грн.
Союзники ... - 170 грн. :?

Поштучно - може бути. Починайте торгуватися з десятка. :)
...dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 08 червня 2010 21:51

Velizariy
Мені обійшлися у 160 за обідві.

ось і перший щасливий власник. :D
А пару сканів? :roll: - так щоб і не псувати справу щойно виданій книзі піратством, але щоб і людям глянути ...

=====
а може модератори відділять в оцю тему viewtopic.php?f=20&t=9030 обговорення живоісторичних альбомв? Мені чомусь здається, що так більше шансів почути живе слово від авторів.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 08 червня 2010 21:59

AppS написав:Мені чомусь здається, що так більше шансів почути живе слово від авторів.
Один з авторів постійно присутній на форумі, але чомусь жодного разу не приклався до реклами своїх книжок.

З.И. Мене дуже здивувало, коли у видавництві цю незроблену справу закинули мені! :D
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 08 червня 2010 22:03

Adam
в останній книзі авторів цілих чотири. Не вірю, що в них немає інтернета і їм байдуже до своїх книжок.

Взагалі, мені дуже дивно, що ніхто так і не написав на тему. Хоча б з "фотоомоделей". Як воно було ітд.
Бо щоб там не казали - це все таки перша така книга.

===
тов. старший модератор не відокремлять з приєднанням пости :roll: ?
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 09 червня 2010 09:48

а ще ?

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 09 червня 2010 13:06

ясно.

ділимось способами купити "Союзників" за 80 грн як Велізарій.

Бо від особистого спілкування з відділом реалізації НашЧасу враження, що там всі поголовно з повітового центру Бердычевскаго уезда. Таке ціноутворення і його зміни навіть на привокзальних базарах не часто зустрінеш.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 09 червня 2010 18:15

boyarin
Формат серії кажете,...серія заявлена як науково-популярна. тобто щось наукове, як наприклад перелік використаних джерел мав би бути, а він Є? Звідки це все взялось? крім того в орігінальній версіі британського видавництва ,(з якого взято взірець)і в них вона не є науково популярною, а ДИТЯЧОЮ!!!, в британських книжках є не тільки реконструкції, але й орігінальні , музейні предемети.
Чи є такі музейні предмети в "українському грюнвальді"? поки що на картинках представлені далеко не кращого гатунку предмети сучасного виробництва.
Що може написати кожен персонаж, це ще питання, бо сама історичність комплектів під питанням, на кой тоді оці розповіді?

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 09 червня 2010 18:31

Rogala
а як називається британська серія? Десь є в інтернеті?

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 09 червня 2010 18:39

"Дорлинг киндерли"или " чевидец обо всем на свете".це россійськомовне видання -варіант, там були книги по лицарям, ковбоям, озброєнню, лошадям. ссавцям.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 09 червня 2010 22:12

Все, що стосується серії "Історія на дотик", переніс до цієї теми: viewtopic.php?f=20&t=9030
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Lyho
Member
Member

Re: Військо Богдана Хмельницького та інші книги "Живої історії"

Повідомлення Lyho » 10 червня 2010 01:06

Так скажемо прямо - не доставили задоволення картинки. :(
Жаль що не дивлячись на виплеск знаннь по татарам ЗО за останній час - цими знаннями не скористалися і ми побачили іранські тюрбанник та якісь, вибачте на монгольському слові, хуяги сумнівної реконструкторської якості.
Жаль, що не дивлячись на велику кількість інформації по озброєнню та одягу середньовічної Польщі, не дивлячись на існування цілої зброєзнавчої польської школи, у нас ніхто не спромігся реалізувати гарну реконструкцію польського рицежа.
Жаль що в нас так багато роблять корявих приблуд замість зброї та обладунків, навіть тоді якщо на цей предмет і є конкретне джерело.
Жаль що бугуртна культурка і досі частенько давліє над поняттям реконструкція середніх віків, навіть тоді коли намагаються зробити ні би реконструкцію.

Щось на тему Грюнвальда іноді мельком проблискує на фото, але його так мало а страшного так багато.
Не знаю, може нема сенсу критикувати дитячі книги, може все це зайве і насправді люди просто хотіли зробити щось гарне під ювілей? Старалися, зібрали все що було?
Може і так, але навіщо одразу викривляти уяву дітей про вигляд минулого? Навіщо поспішати і тягнути якісь, як тут сказали, "шняги" коли можна було щось правильно намалювати?

Мені особисто не зрозуміло навіщо це все має такий фоторяд, та який в тому сенс.
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 10 червня 2010 11:34

Lyho
Не знаю, може нема сенсу критикувати дитячі книги, може все це зайве і насправді люди просто хотіли зробити щось гарне під ювілей? Старалися, зібрали все що було?
Може і так, але навіщо одразу викривляти уяву дітей про вигляд минулого? Навіщо поспішати і тягнути якісь, як тут сказали, "шняги" коли можна було щось правильно намалювати?

Я не розумію, чому постійно повторюється про дітей. Книги не позиціюються (магазинами, анотацією) як дитячі і не будуть такими сприйматись 95% населення. Скоріше як подарункова книга людям, що цікавляться історією. Або друзям з-поза України.

І той факт, що у козаків окрім шапки зі здоровим шликом і овечої жилетки з коп"єм ще щось було - є відкриттям для 70% населення. І від критики на зразок "все не так" середньостатистична людина просто розгубиться і скоріше повернеться до "традиційних" уявлень.

А то автор замовк, критики більше ніж "все пропало" на публіку не кажуть.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 10 червня 2010 11:59

AppS написав:А то автор замовк, критики більше ніж "все пропало" на публіку не кажуть.

Ну на відміну від Олекси, автор "Грюнвальда" якраз відбивається :wink: Я колись писав про "Військо БХ", посторінково, зі сканами незрозумілих для мене речей у додатку, але повідомлення дійсно пропало! "Генерал Еррор" все з'їв :x Зрештою, вирішивши, що я не є ані знавець козаччини, ані авторитет у цій справі, я не став витрачати час і повторювати все знову. Як хочеш, можу в книзі "вживу" показати, що мені не сподобалося :)

Lyho
Member
Member

Повідомлення Lyho » 10 червня 2010 12:01

І той факт, що у козаків окрім шапки зі здоровим шликом і овечої жилетки з коп"єм ще щось було - є відкриттям для 70% населення. І від критики на зразок "все не так" середньостатистична людина просто розгубиться і скоріше повернеться до "традиційних" уявлень.

А може замість одних стереотипів народяться іньші. Шило на мило обміняти? :)
Нужда закон міняє. (с) Іван Сірко

Поперед.Далі

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей