Новинки видавництва "Наш час"

Модератор: Global Moderators

AppS
Member
Member

Re: Військо Богдана Хмельницького та інші книги "Живої історії"

Повідомлення AppS » 10 червня 2010 12:31

кювернат Ювяшжт
автору Грюнвальда за це подяка, хоча для мене оті мечники-латники всі на одне лице : ))))

вживу мені коротко вже розповідали, що не так в ВБХ і я приблизно зрозумів. : )) А от чи зрозуміють інші 1999 власників. Зрештою книга буде в Інтернеті і нормальна рецензія б не завадила.

Lyho
А може замість одних стереотипів народяться іньші. Шило на мило обміняти? :)

ну яких ще нових стереотипів? : ))))
тираж книги "ВБХ" 2000 примірників, а тепер подумай скільки людей переглянуло х\ф "Тарас Бульба" : )))
я вже не кажу про ілюстрації до решти 99% книг "про козаків" : )))) Тільки не треба про велике просвітництво ТерраГероїки )))

А втім - якщо хочете не допустити нових стереотипів, то пишіть розлогі рецензії, хоча б і тут.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 10 червня 2010 14:34

AppS
тільки натяк на те, що в "Війську Богдана Хмельницького 80%" ілллюстрвацій не мають спільного з реаліями спричинило скандал. Нічого поганого та принизливого в дитячому форматі-я не бачу.
Чому кажуть про дитячу книгу? так тому що формат в неї дитячий( тому що це майже калька з аналогічної серії.) тільки без справжніх музейних предметів. на науково-популярну вона за вимогами -не тягне.
крім того там помилок фактичних і по представленим комплектам, і по тексту-вагон.
Якщо дійсно хочете рецензії, їх можна дати. а от чи сродобається це авторам?
Хоча ось наприклад на россійському форумі , такі спроби відбулись, і розглядалась книга на 1000 ступенів вища, і автор відомий а все ж на 13 чи навіть більше сторінок набралось помилок, і нічого всі вдячні, звісно автор незадоволений, але все рівно всі качають, та роздруковують, як доданок з помилками.
Може і внас таке зробити?
терра героїка вже давно претворилась на фест, де все що завгодно можно зустріти. як порадив Гайдук "краще не сприймати це близько до серця ":D

AppS
Member
Member

Повідомлення AppS » 10 червня 2010 19:24

Rogala
нічого поганого та принизливого в дитячому форматі-я не бачу.
Чому кажуть про дитячу книгу? так тому що формат в неї дитячий( тому що це майже калька з аналогічної серії.) тільки без справжніх музейних предметів. на науково-популярну вона за вимогами -не тягне.

видавництво не позіціонує її як дитячу
книгарні не позиціонують її як дитячу
автори не позиціонують її як дитячу
та й сам текст викладений в формі не пристосованій для сприйняття дитиною.
тому казати, що це дитяча, тобто книга для дітей немає ніяких підстав.

Можна сказати, що в науково-популярній книзі елемент популярного значно перевищує наукове.

Якщо дійсно хочете рецензії, їх можна дати. а от чи сродобається це авторам?

а до чого тут автори? :?: авторам ти ніби й особисто можеш все донести, без форуму. я про читачів книги.

От написав би приміром про свою сторінку шляхтича і шляхтянки.
ТЕРЕН - гіллястий кущ (1—4 м заввишки) або невелике деревце з широкояйцеподібною кроною, темно-сірою корою і численними колючками. Росте на узліссях, по чагарниках, балках, долинах річок. Морозостійка, світлолюбна рослина.

Velizariy
Member
Member

Повідомлення Velizariy » 10 червня 2010 21:48

Згадав старий анекдот.
Виходить чоловік з кінотеатру, чухає потилицю і каже.
- Дивно, усі кажуть фільм лайно, а мені сподобалось.

Ляпи - є (іноді дуже болісні). Завелика ціна - так завелика. Але в цілому, мені сподобалось. Книги вийшли і це факт. Питання в тому що далі... І це, як на мене, повинно більше хвилювати шановне товариство.

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 10 червня 2010 22:48

Velizariy написав:Питання в тому що далі... І це, як на мене, повинно більше хвилювати шановне товариство.

Так кількох з нас давно хвилює, що якщо такого типу "діточя" книжка по ПСВ вийде, то ой :wink:

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 10 червня 2010 23:05

Velizariy написав:Згадав старий анекдот.
Виходить чоловік з кінотеатру, чухає потилицю і каже.
- Дивно, усі кажуть фільм лайно, а мені сподобалось.

Ляпи - є (іноді дуже болісні). Завелика ціна - так завелика. Але в цілому, мені сподобалось. Книги вийшли і це факт. Питання в тому що далі... І це, як на мене, повинно більше хвилювати шановне товариство.

ціна мене хвилює, але не в першу чергу .більш за все не зрозуміло навіщо ????завідомо пропонувати не досконалі, або не до вивчені речі? наприклад по 17 ст. тіж чехи, Юзеф и компані -чудові хлопці, і разом випито немало, але ж в них комплекти дууууже застарілі. на машінці ,з чудо -тканини. всі знають на якому рівні. Гобелено-діванні угорці, :shock: так от який сенс з цих картинок? завідомо некомпетентна брехня...

Rotger
Member
Member

Повідомлення Rotger » 11 червня 2010 08:16

Rotger написав:Я вас правильно понял?
ні не правильно. Я мав на увазі політичну історію даного періоду, оскільки розглядувана книга зачіпає і її також. Реконструкція, побут - то ваша справа, Ви нею і займайтеся.
Виктор Грюн написав:Ляпы? Нет слов. Но вида солдата грюнвальдского периода он тоже какбы "не помітить".
Помітить, і мабуть не спатиме ночами, все думатиме, чи правильна кількість заклепок на бригантині у того богатиря з обкладинки. Даруйте за іронію, але радше він подивиться й забуде. Думаю що Ваше знайомство з рицарями, обладунками, і всім іншим так само починалося з мурзилок. Якщо ж читач зацікавиться мілітарією, то знайде собі більш професійну літературу яка зможе втамувати його спрагу до пізнання.
Станем браття в бій кривавий від Сяну до Дону, в ріднім краю панувати не дамо нікому...

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 11 червня 2010 08:26

Velizariy написав:В мене теж чимало речей шиті на машинці з любого серцю Чексилського сукна. І на данний момент, я не дуже переймаюсь цією проблемою. Усьому свій час і огляд. :D
Але мене цікавить що ж далі робити.

Чексильне сукно -не придатне до реконструкції. воно іншого сучасного гатунку -вилучити з комплекту, при бажанні можна знайти аутентичніше тканину.
Що робити далі кому? виходячи з того що є ще неопрацьовані перша світова- громадянська, та друга світова -чекайте книг по цій темі, процент халтури та брехні-побАчимо.
Реконструкція не стоїть на місті , працюють люди над своїми комплектами, ретельніше підходячи до джерел, до матеріялу та якості виготовлення, а когось влаштовують єпотажні вигадки (від не компетентності, та не бажання знань) так що йде нормальний процесс, кожному своє.......

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 11 червня 2010 08:40

Rotger написав:
Rotger написав:Я вас правильно понял?
ні не правильно. Я мав на увазі політичну історію даного періоду, оскільки розглядувана книга зачіпає і її також. Реконструкція, побут - то ваша справа, Ви нею і займайтеся.
Виктор Грюн написав:Ляпы? Нет слов. Но вида солдата грюнвальдского периода он тоже какбы "не помітить".
Помітить, і мабуть не спатиме ночами, все думатиме, чи правильна кількість заклепок на бригантині у того богатиря з обкладинки. Даруйте за іронію, але радше він подивиться й забуде. Думаю що Ваше знайомство з рицарями, обладунками, і всім іншим так само починалося з мурзилок. Якщо ж читач зацікавиться мілітарією, то знайде собі більш професійну літературу яка зможе втамувати його спрагу до пізнання.

В передмові кожного випуску книг, написано ,що в книгах ретельно відтворено всі деталі, і тепер нарешті всі можуть побачити як воно було насправді, а замість Тої правди, купа грубих помилок, недосконалих та спірних речей, єтнографічні речі з іншіх єпох, що виконують непритаманні функції, багато неістетичних поделок, все це разом нівілюють всю заявлену культурно-познавальну цінність, про наукову навіть і мови не має. ЯК ЦЕ НАЗИВАЄТЬСЯ?
НАше знайомство починалось в час коли було мало матеріялу, але ж в наш час , вже стільки видано, є інтернет, є з рештою бібліотекі, як не дивно до них можна ходити, та читати, НАВІЩО ПОВЕРТАТИСЬ В РОЗВИТКУ НА 15- 20 РОКІВ НАЗАД?

ZSky
Site Admin
Site Admin

Повідомлення ZSky » 11 червня 2010 12:27

А давайте снизим накал?
И претензии только по делу.
Зображення

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 11 червня 2010 18:27

Что-то все уже пошло вразнос! Вечером разделю темы для каждой книги отдельно. :evil:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 22 серпня 2010 19:53

Adam написав:Что-то все уже пошло вразнос! Вечером разделю темы для каждой книги отдельно. :evil:

Однако вечер пришел :idea:

AppS
Member
Member

Re: Видавництво "Наш час", серія "Жива історія": Новинки

Повідомлення AppS » 10 вересня 2010 11:44

ВБХ же відсканували
http://mirknig.com/knigi/military_histo ... ckogo.html

AppS
Member
Member

Серіїя "Стратегікон"

Повідомлення AppS » 30 вересня 2010 00:25

а тим часом "Наш Час" випускає з серї стратегікон
Котляр, М. Ф.
Нариси воєнного мистецтва Давньої Русі / М. Ф. Котляр. — К.: Наш час, 2010. — 280 с. — (Сер. «Стратегікон»).

"Написана у формі нарисів живою популярною мовою, книжка відомого фахівця з історії Київської Русі охоплює широке коло тем військової справи і воєнного мистецтва ХІІ–ХІІІ ст., більшість яких не знайшли достатнього відображення в науковій літературі: склад і комплектування війська, стратегія і тактика, князі-полководці й воєводи, найманці, союзники і противники, бойові й похідні порядки давньоруського війська тощо. Розглянуто також стратегію оборони державних рубежів, фортифікації міст і замків, облогові й захисні знаряддя. Розрахована на істориків і археологів, а також на студентів і всіх тих, хто цікавиться воєнною історією східних слов’ян.

Зображення

Velizariy
Member
Member

Re: Серії "Militaria Ucrainica" та "Плац д'Арм"

Повідомлення Velizariy » 03 жовтня 2010 17:45

Купимо, почитаємо. :)

Поперед.Далі

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google Feedfetcher і 0 гостей