Олег Скрипка поповнив ряди реконструкторів :-)

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

Bohdan
Member
Member

Повідомлення Bohdan » 27 серпня 2006 16:32

отже, тепер будемо мріяти разом :)

Михайло
Member
Member

Повідомлення Михайло » 28 вересня 2006 15:43

oleksa написав: Ми якось брали участь у з'йомках кліпу на шикарну пісню одного співака " Пане полковнику" ( не той, що синьоокий!). З чудового відзнятого матеріалу горе-майстри зляпали провінційну картинку, де в фіналі головного героя - полковника УНР, заарештовують чевоні матроси і ведуть до буцегарні.

Так це були Ви!!!
Якщо Ви про кліп на пісню Костя Єрофеєва (диск "Легіонер"), то мені кліп сподобався. Хоча можливо, це тому, що там хороша пісня + хлопці в мундирах УНР + кінохроніка часів УНР..
Але до буцерарні нікого не тягли. Був кадр, де полковник стоїть біля будинку, вулицею спускаються "комезами", проходять крізь полковника, який наче б то розтає... Мабуть мали на увазі, що його світ зник, а творці нового, -- ось вони...

До речі, а той надгробок, що на початку кліпу -- справжній? Там все можна прочитати, окрім прізвища... Воно відоме?
І ще -- якої частини це була форма?

До речі, от чому в нас, за всього жаху нашого кінематографа, про УПА фільми все ж виходять, а про УНР -- жодного (маю на увазі художні)? Може, на фільми про УПА гроші є, бо є живі воїни в Америці? Бо від держави не діждешся...

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 28 вересня 2006 21:56

Надгробик ми виробили з гіпсу й там, на місці зйомки під Новоукраїнкою залишили, гадаючи, чи будуть до нього приходити люди?
;)
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Vlad143
Member
Member

Повідомлення Vlad143 » 29 вересня 2006 02:31

А де можно y інеті подивитися той кліп? :D

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 29 вересня 2006 08:19

Особисто мені кліп \"Катерина\" зовсім не сподобався. З \"ходожньої\" точки зору. Перший \"кліп\", що я побачив, була \"Стіна\" Пінк Флойда й від всіх інших я вимагаю хоча б пародійності того першого. А тут, коли музика окрема, а відеоряд окремо, коли темп пісні зовсім не співпадає з темпом кліпу, коли масовано використовуються найпримітивніші ходи у досі індійського кіно...

І взагалі! Треба було знімати кліп на пісню \"Легіонер\"!!! :wink:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

Грiм
Member
Member

Повідомлення Грiм » 29 вересня 2006 09:24

Vlad143 написав:А де можно y інеті подивитися той кліп?

я в посиланнях викладав
http://forum.milua.org/viewtopic.php?t=844
Ми молодії, хлопці лісовії
Скрізь нам дорога відкрита.

Otaman
Member
Member

Re:

Повідомлення Otaman » 07 травня 2010 09:58

Тинченко написав:Ще раз -- прикольно...

1. П.Дяченко \"Чорні запорожці\" та \"Вісті братства\" ч.121 є у Центральній науково-довідковій бібліотеці Головного архівного управління України. І в моєму особистому розпорядженні теж (майже всю ппідшивку \"ВБ\" нещодавно придбав у однієї людини з цього форуму, за що їй не перестаю дякувати :))

2. Є у моїй колекції і ч.126 \"Вістей братства\" (1967, С.65-96). Тут є статті П. Шандрука, Л. Шанковського, С. Яськевича, М. ліщинського, М. Кураха, В. Стечишина, Є. Загачевського, нарешті -- хроніка.
Але статті Валентина Сімянціва тут немає. Переглдаю спогади С. Самійленка (\"Дні слави\", 1958, Нью-Йорк), П. Дяченка, Б. Монкевича та інших... Щось теж не бачу там ані білих доломанів, ані сотника Бурду

Рукопис Дяченка закінчується так:
1. Мої власні спогади.

2. Нотатки поручника [Гриця] Іванюти, упорядковані сотником [Борисом] Монкевичем (“Зимовий похід і бої полку у складі регулярної армії”).

Чи не зустрічали Ви часом спогадів Іванюти?

Otaman
Member
Member

Re:

Повідомлення Otaman » 06 вересня 2015 00:08

Тинченко написав:Привіт!

\"Хвігня\" вийшла така. Фільм в мене розтягнувся вже на кілька серій (однієї \"чистої\" хроніки вже \"нарив\" по різних кіноархівах на 1 годину часу), і тому на 24 серпня я його доробити фізично не встиг. Проте, зробив один ролік з історії України на 7 хвилин, де, зокрема, вставив відео -- Петлюра з Пілсудським на освячені панцирного потяга \"Кармелюк\". Наскільки я зрозумів, цей ролік (правда, у скороченому вигляді, але -- з вище вказаними кадрами) постійно транслювався на великому телевізійному табло на Софійській площі 24 серпня (там Ющенко виступав, ще хтось, сам не ходив). Коли його покажуть по телевізору -- не знаю. Тому, раджу всім нам (включаючи керівництво мого каналу і мене самого :lol: ) набратись терпінь та таки вже дочекатись цей фільм. Я обов`язково його проанонсую!!!
Між іншим, вже давно мрію зустрітись з Богданом (все часу обмаль і нерви \"барахлять\"), щоб передати йому розкадровки деяких \"жирних\" відеокадрів -- для зображення в кольорі. Те, що я познаходив на кінохроніці по уніформі -- вистачить ще на одну книжку :P

Хтось щось чув про цей фільм? Вже скоро 10 років повідомленню. Можливо хоч хроніку десь показували?

Запорожець
Member
Member

Re: Олег Скрипка поповнив ряди реконструкторів :-)

Повідомлення Запорожець » 07 вересня 2015 18:17

Нічого він так і не зробив...
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Otaman
Member
Member

Повідомлення Otaman » 07 вересня 2015 19:39

Запорожець написав:Нічого він так і не зробив...

Ну Ярослав не зробив, але ж це не приватне відео. Невже не можна і іншим його дістати?

Запорожець
Member
Member

Повідомлення Запорожець » 07 вересня 2015 22:28

Він за них купу грошей платив в ЦДКФА.

Кожен може піти і загроші отримати копію, а потім на шару в нет викласти...
І знову хмари потемніли,
Стріляв наш кулемет,
Комуна боса утікає,
УПА іде вперед!

Поперед.

Повернутись до WWI

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей