Чи доцільно видавати в Україні історичну літературу?

Модератор: Global Moderators

KaiserAdler
Member
Member

Чи доцільно видавати в Україні історичну літературу?

Повідомлення KaiserAdler » 24 лютого 2012 11:59

Цікаво, а видавництво не бажає зайнятися репринтами української військової літератури?...Це набагато простіше, і думаю, вигоди з того більше. Перевидати всі "Літописи Червоної Калини", "Табори", "За державності"...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

atez
Member
Member

Re: Видавництво шукає авторів!

Повідомлення atez » 24 лютого 2012 12:14

KaiserAdler написав:Цікаво, а видавництво не бажає зайнятися репринтами української військової літератури?...Це набагато простіше, і думаю, вигоди з того більше. Перевидати всі "Літописи Червоної Калини", "Табори", "За державності"...

НМСД, збуту не буде...
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 лютого 2012 12:15

Навіщо, якщо нема читача? Ну, максиму гаш український читач буде роками чекати, поки книга не з'явиться в інтернеті. :bad:
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"

atez
Member
Member

Повідомлення atez » 24 лютого 2012 12:19

Adam написав:український читач буде роками чекати, поки книга не з'явиться в інтернеті. :bad:

Точно...
Вставай, Україно, бо москаль вже годину не спить!

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 24 лютого 2012 13:07

Хіба що зробити щось компромісно-попсове, щось в стилі Оспрєй (?).щось таке, що могло б мати також цінність як просто ,,красива книжка,, ..яку можна подарувати і т.д. Але де брати своїх Мак-Брайдів? Одна справа -знайти художника, який намалюе там якийсь чобіт , інша справа такі як Мак-Брайд.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 лютого 2012 14:50

Ні, все одно — ми зробили вже більше десятка "Мак-Брайдів" — по всій Україні не більше 200 читачів. Навіть не можна повернути витрачені гроші, про прибуток взагалі мова не іде.
Зображення

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 24 лютого 2012 14:53

борменталь написав:Хіба що зробити щось компромісно-попсове, щось в стилі Оспрєй (?).щось таке, що могло б мати також цінність як просто ,,красива книжка,, ..яку можна подарувати і т.д. Але де брати своїх Мак-Брайдів? Одна справа -знайти художника, який намалюе там якийсь чобіт , інша справа такі як Мак-Брайд.

Вибачте але ж Мак брайт і є таким художником що малював той чобіт . тай незавжди ще й правильно.тому частину мурзилок осперя за участтю Мак брайта можно кинути у смітник..

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 24 лютого 2012 15:40

atez написав:НМСД, збуту не буде...

Adam написав:Навіщо, якщо нема читача?

Думаєте? Але ж Тинченком тільки нещодавно була видана подібного роду книжка: "Книга учета лиц состоявших на особом учете бывших белых офицеров...". Треба думати читач на таку специфічну літературу є? Ну хоча це вже тема маркетингового дослідження...
Зображення Зображення
"За одну для всіх і вищу од всіх Законну, Маєстатичну і загальну Державну Українську Владу!"

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 24 лютого 2012 15:42

так , він робить помилки. але це ж все для підлітків..для них головне щоб єфектно.і це він вміє.

тому частину мурзилок осперя за участтю Мак брайта можно кинути у смітник..

я кажу про ринкову вартість , а не наукову.Якби він не продавався, то ніхто б з ним не працював. Видавець на Заході не ідіот.там все жорстко-ринок

борменталь
Member
Member

Повідомлення борменталь » 24 лютого 2012 15:50

Adam написав:Ні, все одно — ми зробили вже більше десятка "Мак-Брайдів" — по всій Україні не більше 200 читачів. Навіть не можна повернути витрачені гроші, про прибуток взагалі мова не іде.

дивно..Не можу сказати, що в нас мало читають. менше, ніж за совка, зрозуміло, але все одно читають. для мене це важко пояснити. хтось тут писав, що за день на Петрівці купили 5 книжок П.Саса ,,Хотин.війна,, . (всі що він приніс). як на мене, непогано за один день

кювернат Ювяшжт
Member
Member

Повідомлення кювернат Ювяшжт » 24 лютого 2012 16:04

Про померлого або добре, або ніяк :wink: Ну може не в смітник, але відверті халтури там були. Так само в інших художників серії.
Книжки з серій "Militaria Ucrainica" i "Плац д'Арм" і є книжками з картинками, які можна подарувати. Проблема в читачах, що звикли качати халявні оспрейки і піратські "нові солдати" з мережі замість купувати книжки. А козаччина була і є дуже популярною темою, однак зводити всю військову історію України до козаків не варто.

Adam
Global Moderator
Global Moderator

Повідомлення Adam » 24 лютого 2012 16:10

KaiserAdler
Зачем мне "думать", если я знаю? И про поддержку государством или грантами Вы когда-нибудь слышали? Вот "Темпора", например, издает на гранты, поэтому над распространением не парится — книги гниют на складах (уже даже не на одном складе!).
Зображення

KaiserAdler
Member
Member

Повідомлення KaiserAdler » 24 лютого 2012 16:54

Adam написав:Зачем мне "думать", если я знаю? И про поддержку государством или грантами Вы когда-нибудь слышали? Вот "Темпора", например, издает на гранты, поэтому над распространением не парится — книги гниют на складах (уже даже не на одном складе!).

Я особо не вникал в суть этого дела, хотя и пытался представить все его сложности, но что все настолько плохо - книги гниют на складах - даже не мог себе представить.
Зображення Зображення

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 24 лютого 2012 17:36

Adam написав:KaiserAdler
Зачем мне "думать", если я знаю? И про поддержку государством или грантами Вы когда-нибудь слышали? Вот "Темпора", например, издает на гранты, поэтому над распространением не парится — книги гниют на складах (уже даже не на одном складе!).

А что есть прецендент? статистика згнивших книг? я думаю что это несколько образно.
То что они имеют возможность работать -на таких условиях-хрустальная мечта многих....
Но те кому надо могут заказать и купить книгу их издательства (не говорю уже про магазины)
книги - это не морковка и не капуста. которую надо продать быстро, печатается тираж. часть как новинка расходится остальное постепенно сосклада.....я помню покупал -заказывал оспрей по почте , журнал как выяснилось , который был напечатан за лет 5 до моей покупки . то есть тоже лежал на складе и типа гнил?

Rogala
Member
Member

Повідомлення Rogala » 24 лютого 2012 17:38

кювернат Ювяшжт написав:Про померлого або добре, або ніяк :wink: Ну може не в смітник, але відверті халтури там були. Так само в інших художників серії.
Книжки з серій "Militaria Ucrainica" i "Плац д'Арм" і є книжками з картинками, які можна подарувати. Проблема в читачах, що звикли качати халявні оспрейки і піратські "нові солдати" з мережі замість купувати книжки. А козаччина була і є дуже популярною темою, однак зводити всю військову історію України до козаків не варто.

Я же не поносил автора? лишь указал что есть халтура, по части ист.достоверности, от чего ценность резка падает.

Далі

Повернутись до Книжковий світ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість