
Те, чого так довго боялися більшовики нарешті виконано - журнал практично перекопійований. На жаль, через особливості вітчизняної архівістики просте викладення великої кількості таких фото практично неможливо, отож невеличким гуртком активістів було прийняте рішення набрати журнал і зробити з нього електронну книжечку та, сподіваємось, хоча б невеликим тиражом паперову.
Окрім того, головною метою була популяризація теми, а прості фотокопії в інтернеті мало сприятимуть поширенню інформації, бо вони не гугляться і широкому загалу ліньки буде куйовдитись з тим страшненьким почерком, коли поряд оцифрована "Історія міст і сіл УРСР" з датою першого встановлення радянської влади на селі. А набраний текст Журналу з величезною кількістю географічних назв - це те, що буде виходити в топи гугла і яндекса і проситись на копіпаст до різних шкільних і студентських рефератів та різних інтернет-статей по темі
Компонування буде поетапне. Перший етап - набрати і пристойно оформити перший місяць - червень. По результатам буде видно чи варта справа продовження.
Питання грошей на копіювання вирішено, самого копіювання також, а от питання набору великих обсягів рукописного тексту не зовсім українською мовою (документ написаний на суміші говірок, рос.мови і правописних тогочасних систем укр.мови) поки що реалізується обмеженою кількістю учасників і проходить дуже повільно. Тому, якщо знайдуться бажаючі, які готові витратити час перед своїм комп’ютером набравши хоча б з десяток сторінок, то це дуже б допомогло. Процедура проста - Вам на пошту кілька сторінок - Ви у відповідь набраний текст. Після завершення журнального місяця (їх п’ять) все це красивою текстовою ПДФ-кою викладається в мережу.
Головна умова - текст має бути набраний в повній відповідності до оригіналу, в тому числі з усіма граматичними помилками.
Щоб не було ілюзій стосовно простоти роботи отак виглядає текст:

отак виглядає сторінка вцілому (всього їх бл 380)
