Розробка власного ЗРК

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
pustomelyk
Member
Member
 
Повідомлень: 1548
З нами з:
23 серпня 2008 00:10
Звідки: Київ

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення pustomelyk » 16 жовтня 2015 21:29

http://zloy-odessit.livejournal.com/1508133.html
представлены новые типы комплексов «Игла-1М» и «Стрела-2ММ»

использование новых оптических Головок Самонаведения, которые: обеспечивают защиту от ложных инфракрасных целей и естественных помех; отслеживают координатор на основе астатического гироскопа с ротором-объектом; имеют в составе высокочувствительный приемник ИК излучения с глубоким азотным охлаждением; обрабатывают сигналы смещения в уязвимую область цели; оборудованы автоматизированным комплексом процессов захвата и выдачи сигналов пуска ракеты и т.д.
Кроме того, специально для ракет данных ПЗРК было разработано твердое топливо, повышающее дальность полета ракеты и дающее возможность ей осуществлять маневрирование в процессе полета.

помимо данных ПЗРК, ведется разработка нового комплекса «Барс»
Цікаво, що воно таке, ЗРК від ЛУЧа?
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 17 жовтня 2015 09:15

pustomelyk написав: Цікаво, що воно таке, ЗРК від ЛУЧа?


http://catalog.use.kiev.ua/index.php?pa ... uct&id=693
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 28 жовтня 2015 16:50

alex999 написав:
Представники ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» і державної корпорації Larsen & Toubro ltd. (Індія) підписали контракт на розробку зенітно-ракетного артилерійського комплексу в рамках тендеру на постачання 138 ЗРК для Міністерства оборони цієї країни. Про це повідомив перший заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Андрій Стефанішин.

Індійська корпорація є одержувачем тендерної документації і має право брати участь у тендері. Буде зроблено поставку однієї бойової і однієї командної машин. Командну машину виготовить Харківський автомобільний завод, бойову - ДП «ДержККБ «Луч», гармату - ДП «КБ «Артозброєння», що входять до складу Концерну. У разі успішних випробувань техніка буде поставлятися Міністерству оборони Індії.

http://www.ukroboronprom.com.ua/newsview/1/286

ЗРАК "Полтава"?


Це не для нього розроблявся бойовий модуль?

Зображення
Зображення

http://www.impulse-2.com/index.php?opti ... 74&lang=ru
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

один
Member
Member
 
Повідомлень: 1272
З нами з:
25 жовтня 2008 16:34

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення один » 23 березня 2016 20:32

http://www.milnavigator.com/uk/novejshi ... azrabotki/

Новітній український ЗРК "Дніпро" знаходиться на фінальній стадії розробки

Новий зенітний ракетний комплекс здатний виявити винищувач противника за 150 км. У вересні минулого року уряд ухвалив розпорядження № 921-р про створення, модернізацію зенітних ракетних систем і комплексів протиповітряної оборони та про розробку нових ЗРК середньої дальності і ракет до них. Профільні підприємства вітчизняної «оборонки» взялися до роботи. Так, на ДП «Укроборонсервіс» завершують перспективну розробку для ППО — багатоканальний зенітний комплекс «Дніпро». Слід зазначити, що він значно розширить можливості ППО. Адже його зенітні керовані ракети здатні знищувати літаки і вертольоти всіх типів, безпілотні літальні апарати і крилаті ракети на середніх і малих відстанях. При тому, що збивати цілі комплекс може в будь-який час доби навіть у складних метеоумовах і за активної інформаційної, вогневої і маневреної протидії супротивника. У складі ЗРК «Дніпро» пункт бойового управління, багатофункціональні РЛС (з АФАР), пускові установки. Пункт бойового управління має два відсіки — апаратний і агрегатний. У першому розміщуються автоматизовані робочі місця бойової обслуги, засоби обробки і документування інформації, засоби зв’язку. В агрегатному — два дизельні агрегати електроживлення (основний і резервний).

ТАКТИКО-ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗРК «ДНІПРО»:
Число каналів по цілі — 6; Число каналів по ракеті — 12; Максимальна дальність виявлення цілі типу тактичний винищувач, км: на висоті 7 км — не менше 150; на висоті 0,15 км — не менше 50; на висоті 0,02 км — не менше 28; Максимальна швидкість слабкості цілей: назустріч, м/с — до 1000; навздогін, м/с — до 600; Дальність стійкого супроводу з тактичного винищувача, км — 120; Зона ураження: мінімальна висота ураження цілі, км — 0,015; максимальна висота ураження цілі, км — 25; дальність до ближньої межі зони ураження, км — 7; максимальна дальність до дальньої межі зони ураження, км — 60; максимальний курсовий параметр цілі, км — 24; Час ручного захоплення однієї цілі на автоматичний супровід, с. — 2,5 — 3; Кількість одночасно пускових установок, які підключаються, шт. — 6; Час готовності (включення) комплексу до бойової роботи, хв. — не більше 4 хв.

Слід зазначити, що багатофункціональна радіолокаційна станція розроблена за технологією активних фазованих антенних решіток. З її допомогою дальність виявлення цілі з ефективною площею розсіювання 1 кв. м становить 150 км. Оцифрування сигналів здійснюється на проміжній частоті, а подальша їхня обробка (фільтрація, виявлення, координатні системи тощо) відбувається на програмному рівні спеціальними обчислювачами. Математично супроводжується сотня траєкторій цілей. При цьому «Дніпро» може одночасно випустити по шістьох цілях 12 керованих ракет. Крім того, в ЗРК «Дніпро» реалізована командна радіолінія управління та лінія радіокорекції координатної інформації про ціль. В арсеналі нового зенітного ракетного комплексу є керовані ракети двох модифікацій, які управляються комбінованим способом. Перша — з командним телеуправлінням на початковій та середній ділянках траєкторії і активним самонаведенням на кінцевій ділянці за допомогою головки міліметрового діапазону. Друга модифікація керується інерціонально з радіокорекцією наведення на початковій і середній ділянках, а також передбачає активне самонаведення на кінцевій ділянці. na.mil.gov.ua

Источник: http://www.milnavigator.com/uk/novejshi ... azrabotki/

Зображення

Зображення
 

AlexT
Member
Member
 
Повідомлень: 406
З нами з:
03 березня 2011 16:00

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення AlexT » 16 квітня 2016 11:24

Для історії розробки власного ЗРК розміщу тут цю постанову. Уряд цей пішов, але це рішення, навряд чи відмінять. ;-)

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
 

AlexT
Member
Member
 
Повідомлень: 406
З нами з:
03 березня 2011 16:00

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення AlexT » 16 квітня 2016 11:29

Бутусов, пише про ЗРК на базі Р-73, а також модернізацію "Шилок", якими зараз опікується Турчинов.

ЗображенняЗображення

Як мені здається, то він веде мову про системи, які мають найближчі терміни виконання.

Як мені здається, все ж дальність роботи ЗСУ-23-4 занадто мала, щоб ефективно протидіяти БПЛА. Не думаю, що це правильне рішення.

А от, яким може бути наш "Чапарел" на базі Р-73? "Дельта", як РЛС виявлення? Чи просто "Стріла-10" із новою ракетою та апаратурою для наведення та пуску?
 

один
Member
Member
 
Повідомлень: 1272
З нами з:
25 жовтня 2008 16:34

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення один » 16 квітня 2016 20:27

Не знаю,скільки там в запасі у нас було ТУНГУСОК. Можливо, модернізовані ШИЛКИ підуть на укомплектування ЗРАДНів новостворених бригад.http://pvo.guns.ru/shilka/donez.htm Чи не пов"язані вони з планами по Р73?
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 14 липня 2016 15:40

Генеральный директор ГП «НПО «ПХЗ» - Главный конструктор РДТТ, доктор технических наук Леонид Шиман заявил, что Павлоградский химический завод на сегодняшний день способен участвовать в модернизации и в создании новых комплексов противоракетной обороны для улучшения обороноспособности Украины.

Об этом он заявил в комментарии ИА «МОСТ-ДНЕПР» в рамках экспертного опроса на тему «Роль «Павлоградского химического завода» в обеспечении обороноспособности Украины»

«На сегодняшний день Павлоградский химический завод обладает технологией, которая позволяет модернизировать существующий комплекс и участвовать в создании новых комплексов для ПВО с более эффективными системами достижения (по дальности и по скорости) и на разных курсах полето-летательных аппаратах (как для малых летательных аппаратов, так и для больших самолетов). Кроме этого, если необходимо, мы можем участвовать в проектах противоракетной обороны, в том числе, по модернизации различных комплексов, которые в настоящее время стоят на боевом дежурстве в ракетных войсках и ВСУ»,- рассказал он.

Леонид Шиман подчеркивает, что, чем выше боевая готовность ПВО-комплексов Украины, тем лучше страна сможет противостоять внешним угрозам.

«Для того чтобы это все осуществить необходимо, чтобы Министр обороны Украины и Генштаб Украины уговорили главу НКАУ разрешить предприятию заниматься проектами, которые необходимы для модернизации противоздушной обороны и других видов вооружений, так как на сегодняшний день нам это категорически запрещено. Со стороны Национального космического агентства ни финансовые планы, ни новые проекты в этом направлении не поддерживаются. Если Павлоградский химзавод будет этим заниматься (модернизация систем ПВО, - ред.) мы сможем противостоять потенциальным противникам. Таким образом, если будет выше боевая готовность таких комплексов в Украине, тем лучше мы будем противостоять противникам», - отметил он.


http://most-dnepr.info/news/society/137491.htm
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 22 вересня 2016 19:32

Лопата А. В.
Записки начальника Генерального штаба Вооруженных сил Украины


Слаженная и эффективная творческая работа научных коллективов ВС Украины, предприятий и КБ оборонной промышленности позволила в короткие сроки разработать научно-техническую документацию создания ВВТ видов вооруженных сил, родов войск и специальных войск:

– по ПВО — зенитные ракетные и зенитные ракетно-артиллерийские комплексы батальонного, полкового и бригадного звена «Барс–1», «Барс–2», оперативного звена для армейских корпусов и оперативных командований «Славутич–1», «Славутич–2»;

– по РВиА — ракетные комплексы разной дальности: «Шлейф–1» с дальностью поражения целей до 35 км, «Шлейф–2» — до 100 км;

– по ВМС — многоцелевой сторожевой корабль «Гайдук», эскадренные миноносцы «Хаджибей» и «Кинбурн»;

– по средствам и системам инженерных войск, войск радиационной, химической, биологической защиты, средствам управления и связи, разведки, технического и тылового обеспечения.

В научно-производственном объединении «Квант» совместно с ЦНИИ было проведено эскизное проектирование унифицированного многофункционального межвидового зенитного пушечно-ракетного комплекса «Пернач» (ЗПРК). Состав комплекса: 57-мм спаренная автоматическая зенитная пушка и 4 ЗУР. Основные тактико-технические характеристики: АЗП-57-2 — дальность 6000 м, высота 4000 м, начальная скорость снаряда 1000 м/с; ЗУР — зона поражения: по дальности — 1,5–10 км, по высоте — 0,025–5 км.

Анализ производственных возможностей ОПК показал, что изделие можно создать в небольшие сроки. На «Кванте» было сформировано конструкторское бюро с главным конструктором, ДТН Стефановичем Тарасом Ефимовичем, разработана конструкторская документация и представлена начальнику Главного штаба ВС Украины. К сожалению, из-за отсутствия финансирования работа была прекращена.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 13 жовтня 2016 19:36

АРГСН РГС-03R

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 13 жовтня 2016 19:40

Напівактивна РГСН РГС-04R

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 14 жовтня 2016 11:10

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

BTRrevers
Member
Member
 
Повідомлень: 228
З нами з:
02 липня 2007 08:02
Звідки: Севастополь.

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення BTRrevers » 19 жовтня 2016 19:39

Попытка создать собственный зрк средней дальности - выброшенные деньги на ветер.
золотой по стоимости получиться.
Коли я у дитинстві побачів у небі літак - я зрозумів це мое.Але тоді у мене була лише рогатка......
 

Аватар користувача
Adam
Global Moderator
Global Moderator
 
Повідомлень: 31932
З нами з:
22 лютого 2006 21:35
Звідки: Київ, Україна

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення Adam » 30 листопада 2016 22:40

У ЗСУ розповіли, які ракети випробують під час скандальних навчань біля Криму
Середа, 30 листопада 2016, 16:45

В рамках навчань Повітряних сил ЗСУ 1-2 грудня в Херсонській області пройдуть випробування зенітних ракет середньої дальності.
Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" начальник прес-служби ПС ЗСУ Роман Юрчило.

"1-2 грудня відбудуться навчання, в рамках яких будуть проведені випробування керованих зенітних ракет середньої дальності. До проведення заходів залучатимуться екіпажі бойової авіації, транспортної авіації, підрозділи зенітно-ракетних військ, радіотехнічних військ та зв'язку, а також безпілотна авіація. Одним з елементів навчань будуть повітряні стрільби – керованих ракет середньої дальності", – сказав він.

Юрчило підкреслив, що навчання "будуть проходити виключно у повітряному просторі України, над відкритим морем, вони будуть проведені у відповідності з міжнародним правом".

При цьому він зазначив, що ПС ЗСУ у відповідності з певними процедурами завчасно підготували і опублікували офіційне повідомлення.
Як відомо, минулого тижня Міністерство оборони РФ запросило аташе з питань оборони при посольстві України в Москві для вручення військово-дипломатичної ноти у зв'язку з планами Києва провести ракетні стрільби поруч з Кримом.

У документі був висловлений протест у зв'язку з введенням української стороною незаконних обмежень на використання 1 і 2 грудня 2016 року повітряного простору над акваторією Чорного моря на захід від узбережжя Кримського півострова для проведення ракетних стрільб".

У відповідь секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що українська сторона не планує проводити ракетні стрільби в Керченській протоці, а також вказав, що згідно з міжнародними угодами, суверенна повітряний простір РФ в Чорному морі закінчується посередині протоки, а на захід від протоки знаходиться суверенний повітряний простір України, тому вчення законні.

Він додав, що Україна проведе ці навчання, незважаючи на погрози.

Джерела сайту dt.ua у Міноборони України повідомили, що в листі Міноборони РФ військовому аташе України в Москві, датованому 26 листопада, зокрема, говорилося, що, якщо Україна проведе стрільби, російська сторона буде збивати українські ракети і завдасть удар по українських пускових установках.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що вперше чує про цей лист.

Речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко наголосив, що ВСУ будуть проводити навчання на території України згідно свого плану, незважаючи на будь-які загрози.

"У нас є національна територія України, де ми будемо проводити всі випробування і навчання. І ніхто не буде нам вказувати, що нам тут робити", – сказав він.
Зображення

"Краще жити у цирку, ніж у концтаборі!"
"Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом!"
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4060
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Розробка власного ЗРК

Повідомлення alex999 » 30 листопада 2016 23:29

Adam написав:В рамках навчань Повітряних сил ЗСУ 1-2 грудня в Херсонській області пройдуть випробування зенітних ракет середньої дальності.


Оптимістично - випробування ЗР-27 або ЗР-260Т

Песимістично - чергове перепилювання С-125
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Поперед.Далі

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей