Про Національне космічне агентство України

Модератори: Global Moderators, News

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4432
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Про Національне космічне агентство України

Повідомлення alex999 » 11 серпня 2019 07:59

Виконання КБ "Південне" робіт на замовлення саудитів.

Зображення
Зображення

https://en.52wmb.com/buyer/33193636
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Аватар користувача
alex999
Member
Member
 
Повідомлень: 4432
З нами з:
09 лютого 2009 22:21
Звідки: Крайний север Украины

Re: Про Національне космічне агентство України

Повідомлення alex999 » 01 жовтня 2019 09:55

Інформація про розвиток ПАТ „ХАРТРОН".

Виробництво і реалізація продукції по основній номенклатурі.

1.Обсяг виробництва продукції (робіт, послуг) за 2018 рік склав 364688 тис.грн. План виконаний на 148,0 %. З загального обсягу виробництва товарної продукції (робіт, послуг) ракетно-космічна тематика с кладає 199254 тис.грн. або 54,6 %. Продукція спеціального призначення - 49519 тис.грн. або 13,6 %. Цивільна продукція, що склала 92833 тис.грн. або 25,5 % від загального обсягу товарного виробництва, включає в себе - енергетичну тематику - 20165 тис.грн. (21,8 % в обсязі цивільної тематики), залізнична тематика - 66523 тис.грн (71,6 % в обсязі цивільної тематики), деталі механічного виробництва та інше - 6145 тис.грн. (6,6 % в обсязі цивільної тематики). Послуги складають 23082 тис.грн. або 6,3 % від загального обсягу товарного виробництва.

За звітний період підприємствами кооперації виконувалися наступні основні роботи:

По ракетно-космічній тематиці:

• По темі „Таурус-И" (Антарес) відповідно до умов договору здійснено постачання комплектів кабелів і апаратури. Проведені приймально-здавальні випробування апаратури і комплектів кабелів. Проведені випробування на о. Уоллопс (СІЛА) в частині: електровипробування виробу та супроводу пуску виробу для місії N0-10. 17 листопада 2018 року за участю підприємств ПАТ „ХАРТРОН" здійснено успішний пуск виробу. Проведено супровід випробувань на ЦКП о. Уоллопс (СІЛА) та супровід пуску виробу (місія ОА-9).

•По темі "Циклон-4М" розроблені і направлені замовнику матеріали по складу і вартості експериментальної бази, об'єму випробувань системи управління РКН «Циклон-4М», наземної перевірочно-пускової апаратури системи управління та контрольно-перевірочної апаратури системи управління.

•По темі "Циклон-4" проведені роботи по технічному обслуговуванню (Контрольно-перевірочна апаратура системи управління РН КРК «Циклон-4» на комплексному випробувальному стенді. Продовжені термін й експлуатації наземної перевірочно-пускової апаратури у складі КВС.

•По темі «Рокот» проведені лабораторне - відробіткові і спільні відробіткові випробування штатного програмного забезпечення підсистеми даних платформи. Проведені роботи по авторському (технічному) супроводу випробувань ракети-носія «Рокот» з КА «Сентінел-ЗБ» на технічному комплексі і стартовому комплексі.

•По темі «МКС» відповідно до умов договору проводяться роботи по виготовленню та поставці приладів для ЗІП функціонально вантажного блоку.

•По темі „Січ-2-1" розроблено штатне польотне завдання приладового обчислювального пристрій обміну та проведені відповідні випробування.

•По темі «Морський старт» відповідно до умов договору виготовлено та передано Замовнику два прилади.

•По темі «МікроСат» завершено роботи по коригуванню конструкторської документації на комплект кабелів підсистеми даних приладів (ПДП) та доопрацюванню льотного комплекту кабелів ПДП.

•По темі «Іоносат-Мікросат-М» (БАІБ-02). Здійснено введення в експлуатацію контрольно-випробувальної апаратури безплатформенного астроінтегрального блоку.

•Відповідно до умов контракту з КНР випущено програмне забезпечення:
«Техніка калібрування параметрів точності інерціальних навігаційних систем»,
«Методи комплексного моделювання погрішностей навігаційних систем»,
«Підтвердження розрахункових показників надійності апаратури СУ за результатами експлуатації»,
«Розрахунок кількісного складу ЗІП складових функціональних вузлів СУ»,
«Оцінки і експериментальне підтвердження точністних параметрів платформи»
та науково-дослідні звіти:
«Розробка технології компенсації температурній чутливості волоконно-оптичних гіроскопів у складі інерціального вимірювального блоку, розробці теплової моделі, випробування і вживання розробленої технології для ІВБ»,
«Технологія формування траєкторій руху космічних апаратів при міжпланетних польотах в гравітаційних полях Землі, Місяця і Сонця»,
«Проектування принципів забезпечення стійкої роботи системи управління, в умовах дії обурюючих чинників довкілля»
«Дослідне програмне забезпечення для математичного моделювання динамічних режимів системи управління транспортних модулів перспективного орбітального відвідуваного комплексу із забезпеченням автономного польоту, автоматичної стиковки, управління «зв'язкою» орбітальних модулів».

•За контрактом з Республікою Корея: Розроблено і відправлено до Корпорації Hanwha Республіки Корея науково-дослідний звіт і технологічне програмне забезпечення по темах:
1. «Дослідження методу наведення ракети-носія космічного призначення (функціональний і ітеративний методи наведення)»
2. «Дослідження методів стабілізації ракети-носія космічного призначення з врахуванням пружних коливань корпусу».
3. «Комплексне моделювання траєкторії польоту ракети-носія космічного призначення (з використанням Системи безпеки польоту)».

•Відповідно до умов договорів виконувалися роботи за темами "Yuzhsat-1" та "CubeSat".

•По темі "ГСП" завершена розробка технічного проекту "Платформа геостаціонарного супутника зв'язку"

•По темі виготовлено та поставлено Замовнику плати, завершена розробка конструкторської документації коробки перемикань, виготовлено дослідний зразок, розпочато проведення іспитів.

•Виконувалися роботи по темам «Зенітна ракетна система», «ГРОМ-2-СУ», «Український вертоліт» та «ТБВ»


По цивільній тематиці:

• У рамках науково-технічної тематики році продовжуються відповідні роботи за договорами з Аргонською Національною Лабораторією (США) з розробки документації, виготовлення, монтажу та поставці системи контролю реактивності ядерної підкритичної установки „Джерело нейтронів" ННЦ ХФТІ.

• Здійснювалася робота по виготовленню комплектів електрообладнання для пасажирських вагонів та електродизелів.

•Відповідно до умов договорів, виготовлено та поставлено замовнику (Запорізька АЕС) обладнання АСУ ТП блоків та трансиверів з комплектом конструктивних деталей та кабелем.

• Здійснювалося виробництво та поставка деталей та вузлів для апаратури, яка використовується на залізничному транспорті, електрообладнання шасі для АТ „ХТЗ". виготовлення апаратури по темі „Релейний захист" та деталей та вузлів механічних цехів.

• За відповідними угодами здійснювалося виконання поточних робіт виробничого характеру.


б.Чистий прибуток, який ПАТ "ХАРТРОН" отримано за результатами роботи у 2018 році склав 26186 тис.грн. при плані 6639 тис.грн.


Основні напрями діяльності Товариства на 2019 рік.

ПАТ «ХАРТРОН» було і є провідним розробником в Україні систем управління, обчислювальних комплексів, складного електронного устаткування для різних типів ракет і космічних апаратів. І, не дивлячись на певні труднощі, пріоритет ракетно-космічного напряму діяльності підприємств ПАТ «ХАРТРОН» зберігається.

При цьому, розширено асортимент постачання продукції з бронетанкової тематики. Укладені контракти на постачання послуг і апаратури на користь замовників КНР, Південної Кореї, Пакистану, Саудівської Аравії.

Основні теми робіт, які плануються виконувати підприємства ПАТ «ХАРТРОН» у 2019 році:

По ракетно-космичній тематиці:

1.Виготовлення і постачання апаратури для виробу ракети носія «Таурус-ІІ».

2.Розробка блоку автоматичної системи управління, наземної перевірочно-пускової апаратури системи управління, контрольно-перевірочної апаратури системи управління ракети носія „Циклон-4М".

3.Розробка і постачання науково-дослідницьких звітів і технологічного програмного забезпечення для проектування систем управління ракет носіїв космічного призначення.

4. Створення систем управління транспортних модулів та перспективного орбітального відвідувального комплексу з забезпеченням автономного польоту, автоматичної стиковки та управління „зв'язкою" орбітальних модулів.

5.Розробка і виготовлення модернізованих приладів системи управління бортовим комплексом Міжнародної космічної станції.

б.Виготовлення і постачання підсистеми даних приладів та приладових обчислювальних пристроїв обміну космічного апарату по темі «Січ-2-1».

7. Виготовлення і постачання приладів по темі «Зеніт С7».

8. По темі "Yuzhsat-1" виготовлення приладу бортової електронної системи управління та контрольне вимірювального приладу.

9.По темі "CubeSat" виготовлення приладу бортової електронної системи управління.

10.По темі „Гром" виготовлення приладів та контрольно-перевірочної апаратури.

11. По темі „АРКАН" - системи управління та блок управління системою охолодження.


По цивільній тематиці:

1.Проведення дослідної експлуатації автоматичної системи контролю і управління ядерної підкритичної установки.

2.Виготовлення і постачання системи промислового телебачення для Південно-Української та Запорізької атомних електростанцій.

3.Виготовлення і постачання для Запорізької АЕС трансиверів з комплектом конструктивних деталей та кабелем.

4.Перспективні роботи по розробці та виготовленню системи МПЦ для залізничних магістральних ліній.

5.Виготовлення коробки перемикання по темі „Український вертоліт".

б.Деталі інтер'єру пасажирських вагонів та дизель-поїздів.

7.Електрообладнання шасі.

8.Виготовлення деталей та блоків до приладових модулів релейного захисту і автоматики.


http://www.hartron.com.ua/sites/default ... d_2018.pdf
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие
 

Поперед.

Повернутись до Авіація та ППО

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей