Проекти минулого і сучасності

Модератори: Global Moderators, News

valahor
Member
Member

Re: Проекти минулого і сучасності

Повідомлення valahor » 14 серпня 2019 19:22

Дійсно цікаво, як би мав виглядати проект есмінцю хаджібей? Як я зрозумів він мав йти на експорт?

valahor
Member
Member

Повідомлення valahor » 15 серпня 2019 01:02

Ось моє абсолютно дилетантське і непрофесійне бачення багатоцільового корвету . Отже :в носовій частині корейська 76 мм ау (або ж італійська-якщо продадуть))) вертикальна ПУ на 8 пострілів mk48 mod 3. В центры головне озброєння-8 ПКР за нею труба від двигунів (хз як вона називається :D ) за нею- 35 мм ау оерлікон , або теж щось корейське (у них начебто є проекти таких ау) ну або RAM. Під нею 2 ангари для малих безпвлотників і одного безпілотника вертольотного типу- ну і взлітно-посадкова смуга для них).Думаю десь в центрі корпусу можна впихнути і торпедні апарати або човен з краном. Довжина 65 метрів і водотоннажність 550-580 тон а повна певно 640 тонн (як веспа!))
Зображення

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 15 серпня 2019 06:45

valahor написав:бачення багатоцільового корвету

Для ВМС України чи на експорт?

valahor написав:вертикальна ПУ на 8 пострілів mk48 mod 3

Що буде забезпечувати "підсвічування" цілі?

valahor написав:Довжина 65 метрів і водотоннажність 550-580 тон а повна певно 640 тонн

Мені здається, що для всього цього може не вистачити об'ємів. За водотоннажність не знаю.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

valahor
Member
Member

Повідомлення valahor » 15 серпня 2019 13:13

alex999 написав:
valahor написав:бачення багатоцільового корвету

Для ВМС України чи на експорт?
для України і на експорт

valahor написав:вертикальна ПУ на 8 пострілів mk48 mod 3

Що буде забезпечувати "підсвічування" цілі?
3д радар, ІСКРА робить наземний варіант (і він дууже габаритний) але в перспективі, я думаю цілком могла б зробити і морський варіант , ну або НДІ КВАНТ поміг би.

valahor написав:Довжина 65 метрів і водотоннажність 550-580 тон а повна певно 640 тонн

Мені здається, що для всього цього може не вистачити об'ємів. За водотоннажність не знаю.

розмір брав грунтуючись на аналогічній довжинні французьких катерів . І їх озброєння. Яке б в нашому випадку забезпечувало нормальне ППО, артиллерію і ПКР озброєння
Combattante FS65 і його стелс варіант . Щодо ракет ППО то там їх все ж має бути 6-оскільки це стандартний модуль mk56-mk48

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 15 серпня 2019 16:31

valahor написав:для України

Для України, мені здається, потрібно починати з задач, які буде виконувати майбутня платформа.

valahor написав:3д радар, ІСКРА робить наземний варіант (і він дууже габаритний) але в перспективі, я думаю цілком могла б зробити і морський варіант , ну або НДІ КВАНТ поміг би.

Якщо мова іде про mk48 mod 3, значить RIM-7VL або RIM-162C. Значить потрібне розміщення додаткової станції підсвічування цілі для роботи напівактивної ГСН.
РЛС "Іскри" - кругового огляду.

І знову ж таки, проблема не в недостатній кількості проектів. У ДПЦК напрацювань досить багато.
Проблема у відсутності (з самого початку війни) бажання у держави (а також ВМС, МО і т.д.) воювати, в тому числі і на морі. Тільки і виключно імітація бурхливої діяльності, героічні здачі кораблів без жодного пострілу і розпихування грошенят по своїм кишеням.

А якщо немає бажання, немає і сформульованих завдань перед наукою і виробництвом, немає фінансування, немає контролю з боку перших осіб.

Крім того, протягом періоду дослідження без руху значаться витрати по об’єкту «Бриз-40», вартість яких склала 1 376,7 тис. грн, по виготовленню скороченого технічного проекту швидкохідного катеру проекту 58165, який розроблено підприємством у 2014 році.

Головним бухгалтером Підприємства Смірновою Н.В. пояснено, що за результатами переговорів з Адміністрацією Державної прикордонної служби України, будівництво катеру проекту 58165 включено до Державної цільової правоохоронної програми (постанова КМУ від 30.03.2016 284-6 «не для друку»). Пояснення у Додатку 2 до звіту.

Проте протягом 2016-2018 років фінансування за даною програмою не виділялось, договори з Адміністрацією Державної прикордонної служби України на будівництво катеру проекту 58165 з ДП «ДПЦК» не укладались та відповідно роботи не виконувались.
Україну повинна очолювати людина, яка здатна направити рух коштів в УКРАЇНСЬКУ економіку, а не в ЧУЖУ та СВОЮ..

Читать тебе надо больше, Мак. Есть такая брошюра «Выродки, кто они и откуда». Прочти, а то как был ты деревней, так и останешься (c)Стругацкие

valahor
Member
Member

Повідомлення valahor » 15 серпня 2019 17:00

alex999 написав:
valahor написав:для України

Для України, мені здається, потрібно починати з задач, які буде виконувати майбутня платформа.

valahor написав:3д радар, ІСКРА робить наземний варіант (і він дууже габаритний) але в перспективі, я думаю цілком могла б зробити і морський варіант , ну або НДІ КВАНТ поміг би.

Якщо мова іде про mk48 mod 3, значить RIM-7VL або RIM-162C. Значить потрібне розміщення додаткової станції підсвічування цілі для роботи напівактивної ГСН.
РЛС "Іскри" - кругового огляду.

І знову ж таки, проблема не в недостатній кількості проектів. У ДПЦК напрацювань досить багато.
Проблема у відсутності (з самого початку війни) бажання у держави (а також ВМС, МО і т.д.) воювати, в тому числі і на морі. Тільки і виключно імітація бурхливої діяльності, героічні здачі кораблів без жодного пострілу і розпихування грошенят по своїм кишеням.

А якщо немає бажання, немає і сформульованих завдань перед наукою і виробництвом, немає фінансування, немає контролю з боку перших осіб.

Крім того, протягом періоду дослідження без руху значаться витрати по об’єкту «Бриз-40», вартість яких склала 1 376,7 тис. грн, по виготовленню скороченого технічного проекту швидкохідного катеру проекту 58165, який розроблено підприємством у 2014 році.

Головним бухгалтером Підприємства Смірновою Н.В. пояснено, що за результатами переговорів з Адміністрацією Державної прикордонної служби України, будівництво катеру проекту 58165 включено до Державної цільової правоохоронної програми (постанова КМУ від 30.03.2016 284-6 «не для друку»). Пояснення у Додатку 2 до звіту.

Проте протягом 2016-2018 років фінансування за даною програмою не виділялось, договори з Адміністрацією Державної прикордонної служби України на будівництво катеру проекту 58165 з ДП «ДПЦК» не укладались та відповідно роботи не виконувались.

от мені цікаво що то буде за проект ракетного катеру, який закладуть (принаймні планують) у 2021 році.Я дуууже надіюсь що Петіну недоконтору по проектуванню всього на світі, з її Веспою 640 тонною (640ТОНН КАТЕР!!!!) не допустять до прошрами РК, а візьмуть щось у ДПЦК, І воно не буде виглядати убого.Дууже надіюсь

Isidor
Member
Member

Повідомлення Isidor » 15 серпня 2019 20:29

valahor написав:Ось моє абсолютно дилетантське і непрофесійне бачення багатоцільового корвету .
Зображення

А от це від професіоналів. Пропозиція КПЦК України від 2007 р. для Казахстану. Якщо щось берете чуже, то хоть не забувайте авторів. А то дуже образяться

Муссон-К.doc
[/img][img]
Musson-K.ppt
[/img]
Приєднані файли
Муссон-К.doc
(2.03 Мб) Завантажено 34 разів
Musson-K.ppt
(2.18 Мб) Завантажено 34 разів

alex999
Member
Member

Повідомлення alex999 » 15 серпня 2019 20:48

Isidor написав:А от це від професіоналів. Пропозиція КПЦК України від 2007 р. для Казахстану. Якщо щось берете чуже, то хоть не забувайте авторів. А то дуже образяться

Зображення

Зображення

valahor
Member
Member

Повідомлення valahor » 15 серпня 2019 21:04

Isidor написав:
valahor написав:Ось моє абсолютно дилетантське і непрофесійне бачення багатоцільового корвету .
Зображення

А от це від професіоналів. Пропозиція КПЦК України від 2007 р. для Казахстану. Якщо щось берете чуже, то хоть не забувайте авторів. А то дуже образяться

Муссон-К.doc
[/img][img]
Musson-K.ppt
[/img]

Вибачаюсь, так я дійсно уродував Муссон)).Гарна платформа, але чому в нього такий довжелезний ніс?

kraz750
Member
Member

Повідомлення kraz750 » 15 серпня 2019 21:17

Isidor - а у Вас нет случайно эскизов десантных проектов десантных кораблей ИПЦК? И разрабатывал ли ИПЦК десантные катера (типа Серна) ?

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 15 серпня 2019 22:15

Ось моє абсолютно дилетантське і непрофесійне бачення

Гарний)) згоден. Ця тема вже стара як світ). Але -корвет без ПВО-це гівно. Не має його там. А називатись універсальним корветом... він повинен будуватись(проектуватись) навколо корабельної системи ПВО , ну мін рівень Оса М...
От в самому початку гілки , саме перше повідомлення саме те що треба, і брат в нього ракетний теж є. А більшого без ПВО нема сенсу будувати.
Попробуйте в Айленд краще шось домалювати ))) в Миколаєві саме намагаються впіхнути на нього невпіхуєме, мож у вас яка ідея виникне. Мож яку 76мм на корму прималювать ;-)?
Востаннє редагувалось Ганс в 15 серпня 2019 22:21, всього редагувалось 1 раз.

valahor
Member
Member

Повідомлення valahor » 15 серпня 2019 22:18

kraz750 написав:Isidor - а у Вас нет случайно эскизов десантных проектов десантных кораблей ИПЦК? И разрабатывал ли ИПЦК десантные катера (типа Серна) ?

теж цікаво, і також можливо чи є зображення есмінцю хаджібей ( дуже цікаво, як він виглядає)?

Ганс
Member
Member

Повідомлення Ганс » 15 серпня 2019 22:23

ХаджибеЯ нівкого нема, я років 10назад ще шукав..

valahor
Member
Member

Повідомлення valahor » 15 серпня 2019 22:33

Ганс написав:ХаджибеЯ нівкого нема, я років 10назад ще шукав..

дідько! шкода

valahor
Member
Member

Повідомлення valahor » 16 серпня 2019 02:22

Isidor написав:
Зображення

Муссон-К.doc
[/img][img]
Musson-K.ppt
[/img]

переглядаючи тему, побачив проекти для в'єтнамк МПК-500 і МПК-900 ,якя розумію МПК-500 це каракал без ПКР (трохи менший за довжиною ніж стандартний Каракал з ПКР) А що тоді за проект МПК-900? Можливо Ви знаєте і можете розповісти про прожект (якщо,звісно, можна) бо нуу дуже зацікавила мене ,як дезігнера,)) тема українських проектів кораблів, дякую

Поперед.Далі

Повернутись до Флот

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей