новий проект

Модератори: Global Moderators, Реконструкція

oleksa
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 963
З нами з:
23 лютого 2006 18:12
Звідки: Київ

новий проект

Повідомлення oleksa » 04 квітня 2009 18:17

ВІДОЗВА
ПРО СТВОРЕННЯ НОВОЇ ВІЙСЬКОВО-ІСТОРИЧНОЇ ГРУПИ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНIЗАЦIЯ «ДЕПАРТАМЕНТ ВОЄННО-КУЛЬТУРНОЇ АНТРОПОЛОГЇЇ» (реєстраційне свідоцтво № 130123), (далі – ДВКА); СЕКЦІЯ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ТА ПЕРШИХ ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ

оголошує про створення військово-історичної групи «Сотня машинових ґверів (скорострілів) Леґіону
Українських Січових Стрільців Цісарського й Королівського австро-угорського війська»/«K.k. Ukrainische Legion, MG. Kompanie»/ ( далі – «Клуб»)

Клуб не є частиною існуючої військово-історичної групи «Легіон УСС. Перший батальйон».
Клуб є окремим самостійним добровільним об'єднанням громадян України, як членів ДВКА, так і осіб, що є членами інших військово-історичних організацій, а також тих, хто не входить до жодного.
Військово-історичну реконструкцію члени Клубу розуміють як максимально точне або обґрунтовано вірогідне відтворення однострою, екіпірування, спорядження й озброєння солдата Леґіону УСС періоду Першої світової війни (1914-1918 рр.) на основі детального вивчення історичних документів, іконографії, архивних джерел, військових статутів і настанов, епістолярної спадщини та мемуаристики, музейних колекцій та приватних збірок, археологічних знахідок.
Внутрішній статут Клубу виходить із програмових цілей та завдань ДВКА, та відповідає Статутові ДВКА. Клуб взаємодіє з усіма військово-історичними групами ДВКА та іншими об'єднаннями реконструкторів воєнної історії на засадах взаємної поваги, визнання спільності інтересів, єдиного підходу до методолoгії наукового пошуку та зайнять військово-історичною реконструкцією.
Членство у Клубі є добровільним.
Клуб розглядає інші військово-історичні клуби та об'єднання, що відомі своїм ретельним ставленням до справи вивчення історії та військово-історичної реконструкції, як своїх товаришів по захопленню і будує взаємовідносини з ними на засадах взаємної поваги, суверенітету та невтручання у їх внутрішні справи.
Клуб не зазіхає на майно та інші надбання існуючих військово-історичних груп, та готовий до конструктивного й безконфліктного врегулювання проблемних питань у випадку їх виникнення.
Клуб має право встановлювати будь-які взаємовигідні партнерські відносини з іншими клубами та об'єднаннями, створювати тимчасові чи постійні альянси з групами, визнаними загальним рішенням членів Клубу такими, що є близькими за поглядами Клубові. Рішення про вступ до об'єднань, або про вихід з них вирішуються на загальних зборах членів Клубу. Ведення переговорів, заключення союзів чи розторгнення таких домовленостей делегується членами Клубу керівникові Клубу, що діє від імені усього Клубу.
Зносини з державними та недержавними структурами Клуб делегує ДВКА. Керівництво громадської організації має право вести роботу з державними та неурядовими структурами від імені усіх членів ДВКА у межах своїх компетенцій та згідно із Статутом ДВКА.
Плани клубу – відтворення однострою, екіпірування, спорядження та озброєння, вивчення та опрацювання на практиці військових статутів та тактичних прийомів армії-прототипу; наближення на ділі до реалій життя солдата ПСВ у таборі і у траншеях, реконструкція вишколу та збройного чину підрозділу скорострілів піхоти Цісарського й Королівського австро-угорського війська та його складової частини – леґендарного Леґіону УСС; участь в організації та проведенні військово-історичних заходів в України спільно з партнерськими організаціями, та участь членів Клубу у військово-історичних акціях за межами України.
Детальну інформацію про можливість вступу до Клубу, його внутрішню структуру, статут та штатно-організаційний розклад можна довідатись на сайті www.legion-ycc-mg.org.ua з 10 квітня 2009 року, або надіславши приватне повідомлення користувачеві oleksa на форумі http://forum.milua.org
Якщо у когось виникне бажання обговорити це повідомлення на цьому форумі, це можна буде зробити у кімнаті Waffenbruederschaft

НЕ РИДАТЬ, А ДОБУВАТИ!

Голова Клубу, командир військово-історичної групи \"Сотня машинових ґверів (скорострілів) Леґіону УСС\" десятник (Legions Zugsfuerer) Олекса Руденко
 

Sanitar
Member
Member
 
Повідомлень: 210
З нами з:
08 грудня 2006 13:26

Повідомлення Sanitar » 05 квітня 2009 19:52

4-й полк желает пулеметной сотни Легиона УСС успехов в формировании... Надеюсь повоевать с Вами плечом к плечу в окопах Восточного фронта!
 

oleksa
Moderator
Moderator
 
Повідомлень: 963
З нами з:
23 лютого 2006 18:12
Звідки: Київ

Повідомлення oleksa » 06 квітня 2009 13:49

Маємо надію, хист та завзятість, аби Ваші і Наші надії справдились! Kaiser Hoch!
 


Повернутись до WWI

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей